כללי יבוא קבצי וורד

יעלולה

משתמש מקצוען
אני מייבאת קבצים מוורד לאינדיזיין, הכל הולך חלק. חוץ מקובץ וורד אחד שאינדי לא פותח. מה יכולה להיות הבעיה בו? ניסיתי לשמור אותו בשם אחר וגם לא נפתח.
תודה למגיבים

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשאת פותחת בוורד הוא לא מראה לך שגיאה מסוימת בתווים?

יעלולה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אסתר10;1419987:
כשאת פותחת בוורד הוא לא מראה לך שגיאה מסוימת בתווים?

הוא לא מראה שגיאה. נפתח רגיל.
חוץ ממנו יש הרבה קבצים שנעשו אותו דבר. כולם ממושמעים חוץ ממנו. ניסיתי לבדוק נעילה, פונט ולא מוצאת שום מניעה.

יעלולה

משתמש מקצוען
בבקשה, מי שנתקל בכזו תופעה ויודע פתרון. יעזור לי מאוד.

חותם1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קורה לי לפעמים,
תנסי לפתוח בוורד ולסגור תחת שם אחר, וגם בעוד פורמטים, לפעמים זה עוזר.

יעלולה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חותם1;1420219:
קורה לי לפעמים,
תנסי לפתוח בוורד ולסגור תחת שם אחר, וגם בעוד פורמטים, לפעמים זה עוזר.

תודה, זה אכן פתר את הבעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה