התייעצות יאוש מ״בעל מקצוע״ מה הייתם עושים?

.Nathan

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שלחתי מחשב נייד לתיקון, תיקון שאמור לקחת בין יומיים לשלושה גג, ובעל המקצוע מסובב אותי כבר 3 וחצי חודשים!

כשיש לי מזל והוא טורח לענות פעם בכמה זמן, זה ׳עכשיו אני בחופש׳ ׳עכשיו מחכה לחלק מחו״ל׳ ו׳עכשיו סיימתי לתקן איזה רכיב מסובך או ׳שבוע שעבר אחותי התחתנה׳, בגדול נשמע שהוא מחרטט ואכן בבדיקה ברשת יש הרבה טענות שהוא נוכל או אחד שלא בדיוק בעל מקצוע כפי שהוא מעיד על עצמו.
השאלה היא מה ניתן לעשות,

ביקשתי ממנו שיחזיר לי את המחשב (מדובר במחשב יקר מאוד מעל 10k) בלי לתקן ואני כבר אסתדר אבל הוא התחיל להשמיע לי זמירות של התחלתי כבר לעבוד עליו והוא רוצה סכום אסטרונומי,
אמרתי לו אין בעיה תתקן ותחזיר אני אשלם לך הכל רק תתקן לי כבר למען השם.

שבוע שעבר אמרתי לו לפחות תגיד לי צפי עוד כמה זמן זה יהיה מוכן, שבוע שבועיים ואפילו את זה הוא לא מוכן לומר, וגם מחיר סופי הוא לא מוכן לתת כמה זה ייצא בערך.

ביררתי אצל אנשי מקצוע נוספים בתחום - זה לא אמור לקחת יותר מכמה שעות עבודה.

מה ניתן לעשות מכאן? מרגיש שאני ממש שבוי שלו.
יש תיעוד של כל השיחות ההודעות והמיילים.

ככר השוק

משתמש מקצוען
להתיצב אצלו. לבקש את המחשב, להראות שאתה מוציא צ'ק כדי לשלם לו.
קודם כל, תראה שהמחשב קיים בכלל ולא נמכר או פורק לחלפים.
אם הוא יביא לך אותו, תגיד לו שתבדוק עם טכנאי אחר מה הוא כבר עשה ועל זה תשלם.

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
שלחתי מחשב נייד לתיקון, תיקון שאמור לקחת בין יומיים לשלושה גג, ובעל המקצוע מסובב אותי כבר 3 וחצי חודשים!

כשיש לי מזל והוא טורח לענות פעם בכמה זמן, זה ׳עכשיו אני בחופש׳ ׳עכשיו מחכה לחלק מחו״ל׳ ו׳עכשיו סיימתי לתקן איזה רכיב מסובך או ׳שבוע שעבר אחותי התחתנה׳, בגדול נשמע שהוא מחרטט ואכן בבדיקה ברשת יש הרבה טענות שהוא נוכל או אחד שלא בדיוק בעל מקצוע כפי שהוא מעיד על עצמו.
השאלה היא מה ניתן לעשות,

ביקשתי ממנו שיחזיר לי את המחשב (מדובר במחשב יקר מאוד מעל 10k) בלי לתקן ואני כבר אסתדר אבל הוא התחיל להשמיע לי זמירות של התחלתי כבר לעבוד עליו והוא רוצה סכום אסטרונומי,

שבוע שעבר אמרתי לו לפחות תגיד לי צפי עוד כמה זמן זה יהיה מוכן, שבוע שבועיים ואפילו את זה הוא לא מוכן לומר, וגם מחיר סופי הוא לא מוכן לתת כמה זה ייצא בערך.

טכנאי בירושלים?
השם מתחיל בפ'?

לדעתי
לומר לו אתה לא מחזיר את המחשב אני מדבר עם הגורמים הרלוונטיים שיגרו שלא יבואו יותר לקולחות
במידה וזה עסק לא רשמי
לומר לו שתדבר עם המשטרה שהוא גונב מס
וכך יפחד ויביא העל כורחו

יעקביר

משתמש רשום

השאלה היא מה ניתן לעשות,

מכתב מעו"ד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה