טראמפ או קלינטון?

מצב
הנושא נעול.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
באמת?
:)

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היינו שמים פתק לבן,

ללכת עד השגרירות ולשבור את השיניים באנגלית,
באמת עדיף לא להצביע :)

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא מסמפט אותו בכלל אבל הייתי בוחר טראמפ.
קלינטון היא המשך ישיר לשונא ישראל אובאמה.
טראמפ ככל הנראה פחות ינסה להתערב בכח לטובת הפלסטינים והאיראנים

דניאל נ

משתמש מקצוען
טראמפ בעד: אוהב יהודים . בעד בניה בהתנחלות . שונא ערבים . וכו.
ברמה העולמית : יחזיר לאמריקה את הטון כמעצמה הגדולה והחזקה בעולם יחזק את כח ההרתעה מול הטרור ובוודאי יחזק את הכח מול סין ורוסיה
נגד : מתלהם חסר רסן יוביל למלחמה כלל עולמית עם סין האסלם ועוד.. מדיניות כלכלית חסרת אחריות אמירות במגוון רחב של נושאים המוכיחות בורות מדהימה וכו..
קלינטון בעד: ברמה העולמית ובעיקר בתחום הכלכלה והביטחון יותר מתונה ואחראית וההיפך מהנגד של טראמפ.
נגד : לא ממש בעד ישראל בלשון המעטה נגד התנחלויות וממש לא בעד ישראל .
ברמה העולמית : לא הוכיחה יכולות לא בתחום הכלכלי ולא בתחום המדיני . תמשיך את מדיניות החוץ הכושלת והמתרפסת של אובמה

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בין הפטיש לסדן,
הבחירה בין גרוע לגרוע,

נראה לי שאני מציעה מועמדות :)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הייתי מפחדת מוות מטראמפ. עלול להגיע למצב של דיקטטור משוגע ויש די דוגמאות בהיסטוריה להמחשה.

מזלי שה' מנהל את העולם.

שימו לב שהבחירות בארה"ב משמעותיות לתושבי ישראל בשעה שלרובם אין זכות בחירה.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לי יש, ועדיין אני לא הולכת להצביע,

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני הייתי בוחר בטראמפ--
יגן על ישראל.
העולם יהיה עסוק.
אחרי שאמריקה תהיה בלי טרור כי הוא יעיף את המוסלמים, אז העולם יתחיל לחקות אותו, וגם אנחנו נעיף אותם.

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
אז אולי כבר עדיף קלינטון שלא בעד ישראל
כי משיח בא רק שכל האומות יהיו שונאות לישראל

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בד"כ לא מתערבת פה בדיונים כאלו, אבל מוזר לי החיבה הזו לטראמפ. אז מה אם הוא הצהיר שהוא בעד ישראל? הוא נראה לכם בנ"א אמין שאפשר לסמוך עליו? הוא מבין בכלל בנושא של המזרח התיכון?
ובכלל, אצלי קודם כל המדד הוא הרמה האנושית של הבנ"א, לא בנ"א שהשיטה שלו זה לקטול אחרים וכו'...

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י פְרוּט;2081803:
בד"כ לא מתערבת פה בדיונים כאלו, אבל מוזר לי החיבה הזו לטראמפ. אז מה אם הוא הצהיר שהוא בעד ישראל? הוא נראה לכם בנ"א אמין שאפשר לסמוך עליו? הוא מבין בכלל בנושא של המזרח התיכון?
ובכלל, אצלי קודם כל המדד הוא הרמה האנושית של הבנ"א, לא בנ"א שהשיטה שלו זה לקטול אחרים וכו'...

דווקא אני בעד דיקטטורה (שלו),
ובפרט שיש לו בת וחתן יהודים כך שהוא לא יכול לפגוע בישראל.

קרן שמש

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י הדוד סם;2081807:
דווקא אני בעד דיקטטורה (שלו),
ובפרט שיש לו בת וחתן יהודים כך שהוא לא יכול לפגוע בישראל.
חסר יהודים וישראלים שפוגעים בישראל?

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם סנדרס הוא יהודי, וזה לא ממש עזר לנו..
ולקלינטון כמדומני יש חתן יהודי (רח"ל)

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י קרן שמש;2081809:
חסר יהודים וישראלים שפוגעים בישראל?

אכן יש קבוצה של יהודים שפוגעים, אבל הם לא דתיים,
והבת של טראמפ היא יהודיה שומרת מצוות(מודרנית).
כמובן שיש את ה''נתורי קרתא'' ימ''ש, שמנסים לפגוע ביהודים בדיוק כמו הערבים.

הדוד סם

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י פְרוּט;2081813:
גם סנדרס הוא יהודי, וזה לא ממש עזר לנו..
ולקלינטון כמדומני יש חתן יהודי (רח"ל)

זה יהודי?
יהודי שמתחתן עם גויה...

ולגבי סנדרס עיין לעיל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה