כללי טקס סיום עבודות וחלוקת תעודות

עוד אחד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
היה אתמול טקס צנוע רב רושם של הצגת פרויקט סיום של מחזור קורס גרפי,
אולי עוד מעט חיים יעלה תמונות (מקווה שלא תפסו אותי ;)).

היו עבודות מדהימות עוצרות נשימה! זוכרים את הלונטס, האיש ביצע עבודה מרהיבה, לא יאומן שהמותג עדיין לא קיים! משהו שלא רואים.
והיה פרוייקט של חנות למוצרי אבטחה, עבודה מושקעת ומדהימה, כולה לקח לו 24 שעות להפיק אותה :eek: (זה כולל ספר מותג, 3 מודעות פרסומת, כרטיסי ביקור, פרוספקט, שרשרת, רולאפ ועוד) וגם את הפרסומת המושקעת של הפקת האירועים (לא זוכר את השם לצערי) רעיונות מדהימים שלא רואים. ועוד מוצגים מדהימים ברמות.
מאחל להם בשם כל חברי ובוגרי פרוג הרבה הצלחה וברכה בהמשך הדרך.

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
עיינתי קצת בתיק עבודות של ההוא מלונטס (שאשמח לדעת את שמו)...
אין! דברים מדהימים!
אני עכשיו לומד בקורס לעצוב גרפי אצל אריאל אלינסון, נכנסנו לשם ופשוט לא האמנתי מה אפשר לעשות בשיעורים הראשונים של אילוטרייטור...

יה"ר שימשיך להצליח, ויקדם את הגרפיקה שלב קדימה!
ושיהווה דוגמא חיה לכל התלמידים בבית פרוג באשר הם!

Refael BZ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י yd3646;2094281:
עיינתי קצת בתיק עבודות של ההוא מלונטס (שאשמח לדעת את שמו)...
אין! דברים מדהימים!
אני עכשיו לומד בקורס לעצוב גרפי אצל אריאל אלינסון, נכנסנו לשם ופשוט לא האמנתי מה אפשר לעשות בשיעורים הראשונים של אילוטרייטור...

יה"ר שימשיך להצליח, ויקדם את הגרפיקה שלב קדימה!
ושיהווה דוגמא חיה לכל התלמידים בבית פרוג באשר הם!

אני עיצבתי את ״לונטס״. שמח שאהבת:)

אעלה לכאן תמונות בהמשך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה