טיול בחו"ל טסים הרבה ובזול? שאלה דחופה לי אליכם...

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
אז אחרי שבחרנו יעד, תאריכים, ימים ושעות
אני באה לסגור את הטיסה הכי זולה דרך מנוע חיפוש מוכר
ורואה שבעצם כל הדילים הם דרך סוכנים שעובדים דרך מנוע החיפוש הזה.
אממה? מחוות דעת באינטרנט נראה שהחברות שנותנות את הדילים הכי זולים הם חברות זוועתיות
אנשים כותבים שאסור ליסוע איתם, שהם גנבים ושקרנים.
הבעיה היא שדרך סוכני הנסיעות היותר מומלצים, הטיסות כבר עולות יותר יקר (100 ויותר).
השאלה היא אם החשש לסגור דרך סוכן נסיעות מוסיים, הוא חשש מוצדק
או שנסגור את הטיסה הכי זולה ונקווה לטוב?
אשמח מאד לקבל עצות מהמנוסים?
תודה רבה!

3524

משתמש מקצוען
בדרך כלל כדאי להעתיק את פרטי הטיסה ואז לרכוש ישירות באתר של חברת התעופה, רק אם ההפרש במחיר הוא גדול מאוד אפשר לשקול לקחת סיכון ולהזמין דרך אתר, למרות ההמלצות, תוך תקוה ותפילה שלא יהיו בעיות.

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
בדרך כלל כדאי להעתיק את פרטי הטיסה ואז לרכוש ישירות באתר של חברת התעופה, רק אם ההפרש במחיר הוא גדול מאוד אפשר לשקול לקחת סיכון ולהזמין דרך אתר, למרות ההמלצות, תוך תקוה ותפילה שלא יהיו בעיות.
העתקי וראיתי, זה הפרש של 100 שקל בערך
כשטסים כמה אנשים זה די משמעותי
השאלה היא אם יש לך נסיון בזה?

3524

משתמש מקצוען
נסענו איזה עשר פעמים בשנתיים - שלוש האחרונים, אם זה נקרא נסיון.

תוכלו לפרט שמות? חברות? יעדים? מחירים?

קופסא קטנה

משתמש מקצוען
אז ככה
רצינו לסגור דרך סקיי סקאנר
לגאורגיה, אחרי פסח בע"ה
מחירים, בין 813 ל 950
תלוי דרך איזה חברה טיסה (ארקיע, ישראייר, אל על) ועם איזה סוכנים סוגרים (קיל דיל, לאסטמינוט, גא-לה ועוד)

3524

משתמש מקצוען
על גיאורגיה ספציפית אין לי עדיין נסיון, אבל לעניות דעתי ברגע שהטיסה היא בכל מקרה עם חברת תעופה ישראלית (ארקיע, ישראייר או אל על) פחות מפריע לי דרך איזה סוכן הזמנתי, כי לא מדובר כאן בחברות תעופה שמבטלות ומזיזות טיסות בצורה שרירותית, יש להם מחויבות, כך שלא הייתי מצפה ל'הפתעות'. - בעד לקחת סיכון.

אם אחרים חושבים אחרת - אדרבה יעלו ויבואו ויגידו.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
העתקי וראיתי, זה הפרש של 100 שקל בערך
כשטסים כמה אנשים זה די משמעותי
השאלה היא אם יש לך נסיון בזה?
הייתי נותן נקודה מזווית שונה ולא בדווקא ספציפי אליכם
אנשים מזמינים טיסה ומלון וטיולים באלפי שקלים ומוניות ואטרקציות וכו וכו' אבל מנסים לחסוך 100 שח בכרטיס טיסה ועוד בחברה עם עבר מפוקפק
שווה לשלם עוד 100 שח על הטיסה ולהיות רגוע שהדבר הכי קריטי ומשמעותי בטיול יעבור בשלום ללא אכזבות ועוגמת נפש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה