טכנאי מחשב בירושלים

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
למישהו יש מושג על טכנאי מחשבים טוב שמגיע לבית הלקוח ואתם מרוצים ממנו במחיר זול עד סביר
ועוד שאלה: מה המחיר המקובל לשעת עבודה של טכנאי בבית הלקוח, וכן מה המחיר המקובל של טכנאי שמביאים לו את המחשב לביתו \ משרדו

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה
למישהו יש מושג על טכנאי טוב בירושלים
ומה רף המחירים שמקובל לשלם
תיקון דרך האינטרנט?
תיקון בבית הטכנאי - הבאת המחשב?
תיקון בבית הלקוח?
אודה לכם מאוד אם תחכמוני

העצמי

משתמש רשום
נכתב ע"י שחר עולה;1943368:
למישהו יש מושג על טכנאי מחשבים טוב שמגיע לבית הלקוח ואתם מרוצים ממנו במחיר זול עד סביר
ועוד שאלה: מה המחיר המקובל לשעת עבודה של טכנאי בבית הלקוח, וכן מה המחיר המקובל של טכנאי שמביאים לו את המחשב לביתו \ משרדו

טכנאי מקצואי,זריז,זול.
אני מאוד מרוצה ממנו.
קוראים לו משה
0548468118

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה טווח המחירים של משה \ פרסומון
האם הוא מגיע גם לבית הלקוח?
ועוד משהו...
מי זה פופקו (אני מבינה שהוא מהפורום, ראיתי פה ושם את השם שלו בקשר למחשבים)
מהיכן?
מגיע לבית?
כמה משלמים לו?
תודה מראש?

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ודבר שמאוד חשוב לי
מה טווח המחירים המקובל לטכנאי
תיקון בבית הטכנאי
תיקון בבית הלקוח
תיקון דרך האינטרנט
אודה מאוד (פשוט לקבל רקע למחירים שאם משהו אומר לי מחיר אני אדע פחות או יותר אם זה זול, יקר, מקובל וכו')

ואם אתם לא יודעים טווח, אולי יעזור לי לדעת כמה אתם פחות או יותר משלמים לטכנאי לפי הפרמטרים הנ"ל. ולפי התשובות אני אוכל לקבל אינדיקציה

ממש תודה רבה מראש!

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקפיצה
אפשר לכתוב לי כמה אתם משלמים עבור טכנאי כך אני אקבל רקע כמה פחות או יותר מקובל בשוק
אודה מאוד לכל מי שיענה

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
???
יש איזה שהיא בעיה לכתוב מחירים שאתם קיבלתם? פשוט אני רוצה לקבל רקע מה מקובל בשוק, ולא לקבל לדוגמא שוק אם הטכנאי יקח סכום שכך מקובל.
ומצד שני אולי דרככם אוכל למצוא את הטכנאי הטוב במחיר זול\סביר
תודה רבה!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
טכנאי לא לוקח לפי שעה...
הוא מתמחר לפי מה בראש שלו באותו רגע, עקרונית. לכן אף אחד כאן לא מספק מחירים:)
אני מניח שאם נתמחר את זה פר שעה אז 300 ש"ח לביקור נשמע סביר מאוד.
צריך להין שע"פ רוב טכנאי לוקח את המחשב למעבדה שלו, שם יש לו כל מיני ציודים.
לתקן בבית הלקוח דורש להגיע עם יותר ציוד, מה שמסרבל העניין.
אני אישית מכיר טכנאי ישר ומהיר, שילמתי לו על התקנה מלאה של ווינדוס ועוד תוספות 350 ש"ח.
ועוד טכנאי אמין, ועוד טכנאי אמין, ועוד. לא חסר.
אה, וגם אני טכנאי לעת מצוא:)

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה רבה על התגובה
הבעיה היא שבמחשב כל פעם היו בעיות (גם שהחלפתי למחשב חדש)
ולקחת את המחשב (זה נייח) כל פעם לטכנאי זה סיפור (עם כל החוטים שאח"כ צריך לחבר וכו')
וגם הזמן שהמחשב בעצם מושבת הוא גדול יותר (עד שמגיע לטכנאי, עד שהוא עובד על זה, ועד שזה חוזר וכו' וכו') מה שלא כך, שהטכנאי מגיע הבייתה, בודק מה הבעיה (ובהחלט עובד על זה...) ואח"כ המחשב שוב חוזר לעבודה...
הבעיה, כך נראה לי שפשוט לא גמרו לסדר את המחשב בצורה סופית, כך שכל פעם הבעיות חוזרות או צצות בעיות חדשות
ולכן חשוב לי היה לדעת כמה עולה תיקון ואם הטכנאי כן מגיע לבית הלקוח. כי אין לי כח כל פעם להשבית את המחשב לזמן ארוך ו... בסוף שוב בעיות
ובעיקר על טכנאי אמין (אבל לא לוקח מחירים בשמיים, ואת זה רציתי לדעת - כמה מקובל פחות או יותר)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שחר עולה;1966020:
תודה רבה על התגובה
הבעיה היא שבמחשב כל פעם היו בעיות (גם שהחלפתי למחשב חדש)
ולקחת את המחשב (זה נייח) כל פעם לטכנאי זה סיפור (עם כל החוטים שאח"כ צריך לחבר וכו')
וגם הזמן שהמחשב בעצם מושבת הוא גדול יותר (עד שמגיע לטכנאי, עד שהוא עובד על זה, ועד שזה חוזר וכו' וכו') מה שלא כך, שהטכנאי מגיע הבייתה, בודק מה הבעיה (ובהחלט עובד על זה...) ואח"כ המחשב שוב חוזר לעבודה...
הבעיה, כך נראה לי שפשוט לא גמרו לסדר את המחשב בצורה סופית, כך שכל פעם הבעיות חוזרות או צצות בעיות חדשות
ולכן חשוב לי היה לדעת כמה עולה תיקון ואם הטכנאי כן מגיע לבית הלקוח. כי אין לי כח כל פעם להשבית את המחשב לזמן ארוך ו... בסוף שוב בעיות
ובעיקר על טכנאי אמין (אבל לא לוקח מחירים בשמיים, ואת זה רציתי לדעת - כמה מקובל פחות או יותר)
יש לנו בשכונה כמה טכנאים.
בסוף זכיתי להכיר את פנחס.
פנחס מגיע לבית, לוקח את המחשב הנייח בלי טרוניות, מחזיר אותו אחרי יום/ יומיים חלק ועובד פיקס.
הנה הנייד שלו. אין לי שום קשר עסקי וכדומה איתו. פשוט טכנאי טוב. לא בטוח שהוא יסכים להגיע לאזור מגוריכם אבל- דברו איתו. טכנאי טוב זה כמו שידוך טוב. רק ס"ד.
0502527235

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני שלמתי לכמה וכמה טכנאים לפי 150 שקלים לשעה - גם בירושלים וגם במודיעין עילית

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גרשוני
מצוין!!
0527178080

Mix

משתמש מקצוען
שטינמץ בגני גאולה בחניה ליד המכולת של תכלת מרדכי.
ממש מצוין!

ARTLINE123

משתמש רשום
טכנאי מצויין, שלקח לי על פרמוט המחשב+ התקנת ווינדוס, ותוכנות אדובי 250 ש"ח
בירושלים
0548468118

ד. ל.

משתמש צעיר
השרשור ממש ישן...
אבל @יוכיש יש את חיים מערכות אבטחה ומיחשוב שמגיע עד הבית והוא עושה פלאים גאון במחשבים ונותן פיתרון לכל בעיה.. ממליץ ממש מנסיון.. ממש לא יקר..
0527684847

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה