מדריך טיפ שיחסוך לכולנו כסף - קבלת פרוט אשראי בדואר, מודפס

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
בוקר טוב וחודש טוב בתפילות לבשורות טובות.

הטיפ הבא יחסוך לכם הרבה כסף, ואתם מקבלים אותו כאן בחינם לרגל חג החסה הבינלאומי שחל... היום!
ממנהגי יום החסה: לאכול חסה, לצייר חסה, לדבר על חסה, לקנות חסה, לחלק לשכנים, לבקש מהם, להכין תבשילים עם חסה, לחלק לעניים חסה, לתת לארנבות חסה מקולקלת, להצטלם איתן בפנים מלאות שמחה אגב לעיסת חסה ועוד.

_b23b1a85-1251-4a63-9006-b90b368fe090.jpg

בהמשך אולי אשכנע את פרוג לדרוש תשלום בשביל לקרוא את הפוסט הזה, ואני והם נתחלק ברווחים. חה חה.

הנה הטיפ: להתעקש לקבל פרוט אשראי בדואר.

ההסבר: כאשר אתם מקבלים פרוט אשראי במייל, לפעמים הוא מגיע לספאם, או למייל שאתם לא כ"כ נכנסים אליו, או משהו. גם כאשר אתם רואים את המייל, הפרוט לא מופיע בתוכו, וצריך להכנס ממנו לאתר החברה, ולהקיש פרטים מזהים ("למען בטחונכם", כמובן. כמובן. חה חה), ולקבל סיסמה בטלפון. תהליך ארוך ומתיש, שאני מניח שבסבירות גבוה רובנו מוותרים עליו.

התוצאה?
אנחנו מוותרים על ביקורת מינימלית של הכסף שלנו.

לא מזמן היה משפט ענק ומתוקשר נגד חברות הטכנולוגיה, בגין מנוע החיפוש המותקן כברירת מחדל בדפדפן. מתברר שלמרות שזה כאילו כלום, מה הבעיה, רק להכנס להגדרות ולשנות מנוע חיפוש (מבינג לגוגל למשל), הרי שרוב מוחלט לא עושים את זה.

ואם לא בודקים את פרוט האשראי - מפסידים כסף חי, אמיתי. כל מיני הוראות קבע זנוחות שחתמנו לעמותת עדאלה בפורים תשפ"ג, גביה מופרזת של חברת הסלולר, לא חסר.

אז לכו תתעקשו לקבל בדואר את הפרוט.
זה מעצבן, מרגיז, חברות האשראי עושות הרבה מאמץ כדי "לחסוך נייר" ולהקשות עליכם, אבל האופציה הזו תמיד קיימת. תמיד.
עדיף להתקשר ולוודא טלפונית עם הנציג, גם אם זה אומר לתהתייבש רבע שעה בטלפון.

עשיתם את זה פעם אחת, וחסכתם שנים קדימה. לא שווה?

שווה.

ואחרי שעזרתי לכם, נפרד כאן. יש חג היום וצריך להספיק כמה שיותר חסה. תראו את הצדיק'ל הזה, קחו דוגמה.
_914b4982-d273-4b20-9ff5-3a4bfe78aed6.jpg

שירה 34

משתמש מקצוען
אני דווקא מסתכלת בפירוט האשראי דרך הבנק, קל מאוד.

כשמקבלים בדואר , בד''כ זה מגיע מס' חודשים אחרי שכבר קנית ושילמת ואז לא זוכרים מה קנינו וכו'

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
והתורה חסה על ממונם של ישראל...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני דווקא מסתכלת בפירוט האשראי דרך הבנק, קל מאוד.

כשמקבלים בדואר , בד''כ זה מגיע מס' חודשים אחרי שכבר קנית ושילמת ואז לא זוכרים מה קנינו וכו'
זה לא סותר, אפשר לקבל בדואר ולהתסכל גם דרך המחשב - למי שזוכר לשים לב לחיובים.

ואכן אני חושב שיש הרבה אנשים (אולי דחיינים, ומי לא?) שפשוט שוכחים וכדומה... ובדף זה מגיע בדואר ועולה על השולחם ואפשר להחזיק ביד ולבדוק בדיוק.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא רואה את ה"גליק " הגדול במהלך, אבל נו נו...

למכור תמונות

משתמש רשום
צילום מקצועי
אני נגד
הכי קל זה באתר ככה אתה יכול לראות מה ירד כבר באותו יום ולא רק פעם חודש
אתה גם יודע כמה אמור לרדת באשראי ואף פעם לא נאבד לך הדף כו אשתך בטוחה שכבר קראת/שייך לשבוע שעבר/ועוד

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני נגד
הכי קל זה באתר ככה אתה יכול לראות מה ירד כבר באותו יום ולא רק פעם חודש
אתה גם יודע כמה אמור לרדת באשראי ואף פעם לא נאבד לך הדף כו אשתך בטוחה שכבר קראת/שייך לשבוע שעבר/ועוד
זה לא סותר אפשר תמיד להציץ באתר בכל רגע נתון ולקבל חשבונית בדואר בסוף חודש וכך אני נוהג.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
מה אכפת לכם לקבל בדואר?
זה תמיד נמצא באתר של חברת האשראי ואפשר להוריד או לצפות משם
ניתן גם להירשם באתר החברה שאתם רוצים גישה ישר מאתר הבנק וכך לא צריך לזכור סיסמאות

טרינום

משתמש פעיל
למה להעמיס ניירת מיותרת?
אם למישהו יש בעיה עם הסיסמאות, הייתי ממליצה לשמור פשוט את הסיסמא לאתר של נותן האשראי בזיכרון של גוגל.

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
למה להעמיס ניירת מיותרת?
אם למישהו יש בעיה עם הסיסמאות, הייתי ממליצה לשמור פשוט את הסיסמא לאתר של נותן האשראי בזיכרון של גוגל.
עושה רושם שלא נכנסת לאחרונה או שחברת האשראי שלך חריגה.
בחברות האשראי שאני מכיר צריך אימות כפול, לחכות להודעה, וכו' וכו'.

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
רק להכנס להגדרות ולשנות מנוע חיפוש (מבינג לגוגל למשל)
במחילה על החריגה מנושא האשכול, אני ניסיתי לשנות את ההגדרות ולא הצלחתי. עדין כל פעם שיש אפשרות באתר וכדו' לשלוח מייל - הוא פותח אוטומטית את המייל של מייקרוסופט ולא ג'ימייל

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
במחילה על החריגה מנושא האשכול, אני ניסיתי לשנות את ההגדרות ולא הצלחתי. עדין כל פעם שיש אפשרות באתר וכדו' לשלוח מייל - הוא פותח אוטומטית את המייל של מייקרוסופט ולא ג'ימייל
נראה לי אפשר למחוק את האפליקציה של המייל.
שנית, תחפור בהגדרות של ברירות המחדל בווינדוס. ככה זה נראה. תשנה את ההגדרות לכרום.
1709668627331.png

• תודה
Reactions: 050

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי ההגדרות - כך עשיתי מזמן, ולא עזר
אבל למחוק את 'דואר' אני אנסה, זה בהחלט רעיון
מסופר על משכילים שבאו לרבי אייזיל חריף, והגישו לפניו בהתרגשות את סידור התפילה המעובד והחדש שלהם. קטעים קוצצו, חלקים נמחקו, תפילות תוקנו, וכדומה.
עלעל הרב בסידור, והציע בפנים רציניות:
אולי ביום השבת, לפני תפילת מוסף, תמחקו גם את "אב הרחמים".
תמהו: למה?
השיב בגיחוך: כי אז, אולי הוא ישיב לכם כגמולכם - וימחק גם אתכם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה