דרוש מידע טיפול שורש לילדים

חכמה בלילה

משתמש מקצוען
מחפשת נואשות המלצה לרופא שיניים לטיפול שורש לילד בן 8
עדיף שמקבל לאומית
תודה רבה !!

מילתא אוושא

משתמש רשום
אני בד"כ מטפלת אצל אקרמן במלחה הבעיה שהזמינות לרופאת ילדים נמוכה מאד! (המתנה ארוכה)
במקרה חירום אחד עשיתי בביתר, (אולי עזרת אחים?) טיפול שורש+עקירה, עבר חלק ב"ה.
הילד שלך סרבן במיוחד? הילדים שלי בני 5,6 והרופאות היו ממש נחמדות ומסבירות והיה מצוין.

חכמה בלילה

משתמש מקצוען
אני בד"כ מטפלת אצל אקרמן במלחה הבעיה שהזמינות לרופאת ילדים נמוכה מאד! (המתנה ארוכה)
במקרה חירום אחד עשיתי בביתר, (אולי עזרת אחים?) טיפול שורש+עקירה, עבר חלק ב"ה.
הילד שלך סרבן במיוחד? הילדים שלי בני 5,6 והרופאות היו ממש נחמדות ומסבירות והיה מצוין.
תודה על המידע
שורש לשן קבועה כן ?

בלדה

משתמש צעיר
ד"ר ישראל ברייב מודיעין עילית

במאוחדת עושה טיפולי שורש לילדים (גם שיניים קבועות)

נראה לי שמקבל גם בלאומית, אבל בכל אופן מקבל בעוד מרפאות פרטיות פה בעיר

שמעון ק'

משתמש חדש
אנחנו בירושלים
(מאוחדת)
עשינו לילד בגיל הזה טיפולי שורש בהדסה עי"כ במימון הקופה
היה מעולה מכל הבחינות
זמינות התורים הייתה סבירה בהחלט (אני קיבלתי תור די רחוק אבל ביקשתי להיכנס לרשימת ההמתנה והתקשרתי מיוזמתי פעם בכמה ימים לברר אם יש ביטול והילד קיבל טיפול בתוך כשבועיים מהפנייה הראשונית למרפאה).

חכמה בלילה

משתמש מקצוען
אנחנו בירושלים
(מאוחדת)
עשינו לילד בגיל הזה טיפולי שורש בהדסה עי"כ במימון הקופה
היה מעולה מכל הבחינות
זמינות התורים הייתה סבירה בהחלט (אני קיבלתי תור די רחוק אבל ביקשתי להיכנס לרשימת ההמתנה והתקשרתי מיוזמתי פעם בכמה ימים לברר אם יש ביטול והילד קיבל טיפול בתוך כשבועיים מהפנייה הראשונית למרפאה).
למה הקופה הסכימה לממן דבר כזה ?
היתה סיבה מיוחדת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה