דרוש מידע טיפול סופי לציפורן חודרנית דרך כללית. אנא אנא את המידע שלכם!!!

ביתה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני סבלתי מאוד מציפורן חודרנית למשך שנתיים וחצי וזה הגיע למצב עם דלקת מתחת לציפורן וכ"ו ממש סבלתי
הלכתי לכל הרופאים וכל מי שיכלתי ואז מישהו אמר לי על חזן מבני ברק שהוא עושה טיפול טבעי עם חיתוך ציפורן ובצקים אמרתי טוב ננסה בקיצור הלכתי עליו ופשוט פלא פלאים הכל עבר ולא חזר
אני מאוד ממליצה

(טיפול קצת כואב אבל בסופו של דבר מאוד שווה)
בהצלחה

אליזבט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בד
הטיפול הנכון אצל כירורג הוא עפ"י השיטה של דר' גרינוולד ז"ל, שיטה שכל מי שעבר טיפול כזה לא חזר לו לעולם
השיטה היא לחתוך את צידי הציפורן ולעקור את השורש באותו המקום!
כך הציפורן גודלת יותר צרה
לא יודעת לעזור לכם בקופה שלכם, אבל אפשר לפנות לכל כירורג ולשאול אותו אם עובד לפי שיטה זו של עקירת השורש, - ככה אני חיפשתי בקופ"ח שלי ומצאתי ב"ה
יוק!!!
מנסיון של כל משפחתי!
שמעתי שיש לו ממשיך לשיטה.
כדאי לברר מיהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה