בקשה טיפול בשלושת הממדים-עוזר?

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם אותם שניים שאני מכיר, אומרים לכולם שהם ה"אמיתיים", ומצהירים מעל כל גבעה נמוכה שניסו זאת על עצמם.
זה חלק מהגימיק והיח"צ לומר "ניסיתי זאת על עצמי", "באתי משם" וכאלה, למי שמבין טוב בשיווק. וזה עובד..
חוזרת ואומרת, שרלטנים לא אומרים "היי אני שרלטן אל תתקרבו אלי"
תברר על אנשים מקצועיים עם ניסיון בשטח והמלצות מאנשים שנעזרו.
אל תיגש למטפל בעצמו ותגיד היי מה אתה אומר על עצמך?

יעל סגל

משתמש רשום
לא נכנסת לשאלה הלכתית-אין לי בזה שמץ של מושג
אני הלכתי לטיפול אצל אישה שגרה במרכז- ציפי זילברשטרום 0587350736
אישה צדיקה ויר"ש, עזרה לי מאד וממש הצילה אותי כפשוטו
היתרון בשיטה הזאת שבאים לטיפול פעם אחת, מבינים מה שורש הבעיה, מקבלים כלים איך להתמודד הלאה
ולא צריך ללכת שוב ושוב כל שבוע למטפלת רגשית
בהצלחה רבה, הרבה בריאות וס"ד

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה תמימות..
אין המלצות מאנשים, הם עונים שזה דיסקרטי. זו הבעיה.
לא הבנת אותי, לא אמרתי תבקש מהמטפל המלצה ממטופל. שחרר ממנו.
לך אתה עשה עבודת מחקר בציבור ותברר אצל אנשים מרוצים על שמות מומלצים.

יעל סגל

משתמש רשום
לא הרבה אנשים יסכימו להמליץ, עדיין לא לכולם נעים להצהיר שהלכו לטיפול רגשי
אני נמצאת כאן בשם עט-לא קוראים לי לא יעל ולא סגל אז לא אכפת לי
אבל קח בחשבון שגם שרלטנים יכולים לשבת על פורומים בסגנון ולהמליץ על עצמם...
מאד מורכב לקבל המלצה טובה על יועצת רגשית וכד'

סמליל

משתמש מקצוען
לא נכנסת לשאלה הלכתית-אין לי בזה שמץ של מושג
אני הלכתי לטיפול אצל אישה שגרה במרכז- ציפי זילברשטרום 0587350736
אישה צדיקה ויר"ש, עזרה לי מאד וממש הצילה אותי כפשוטו
היתרון בשיטה הזאת שבאים לטיפול פעם אחת, מבינים מה שורש הבעיה, מקבלים כלים איך להתמודד הלאה
ולא צריך ללכת שוב ושוב כל שבוע למטפלת רגשית
בהצלחה רבה, הרבה בריאות וס"ד
זה לא נכון.
אין למטפלת (בשלושת המימדים) יכולת לתת לך כלים להתמודד
היא מתמקצעת בדבר אחד-בלהבין את שורש הבעיה, אך כלים להתמודד זה מקצוע אחר לחלוטין

כך זה ברוב המטפלות המקצועיות ביותר!

חשבת מלי

משתמש פעיל
דבר ראשון - הטיפול הזה לא מחייב שיחזיק לעולמי עד.
דבר שני - יש בו המון בעיות הלכתיות.
דבר שלישי - בלי קשר לפן ההלכתי, יש אנשים שזה הרס להם את החיים וטמטם להם את המוח.
אבא שלי מכיר אחד שזה הרס לו את הבית טוטאלית.
בס"ד סיימתי לימודי שנה אלף (מתוך שלוש שנות לימוד) של שיטת שלושת הממדים,
אין ברצוני לשכנע אף אחד ולא להיכנס לפולמוס, ברצוני רק להגיב על הנ"ל
א. הטיפול לא מחייב שיחזיק לעולמי עד-נכון, האם אתה מכיר הרבה טיפולים כולל קונבנציונליים שמחזיקים לעולמי עד?
ב. לפני שפניתי ללימודים בררתי לגבי השיטה אצל גדולים אשר דעתם הינה נר לרגלי והם אישרו לטפל בשיטה תחת הקפדה על כללים מסוימים,
ג. אני לא נחשפתי לשום סיפור על אנשים שהטיפול טמטם להם את המוח , כמו לפני כל טיפול (גם טיפול שיניים פשוט) צריך להתפלל שהטיפול יביא רק תועלת ולא יגרום חלילה לנזקים, יתכן שאותו אדם שחייו נהרסו כביכול סבל מבעיה חמורה ואשר בגללה הוא פנה לטפל בשלושת המימדים, ומה שגרם לתוצאה הקשה הוא הגורם הראשוני ולא הטיפול, כמובן שלא אוכל להתייחס בוודאות למקרה שלא מוכר לי מקרוב,
אני פניתי ללימודים לאחר התנסות בשיטה ומצאתי אותו מדהימה, אישית, טיפלתי בכמה וכמה מקרים (עדיין רק במשפחתי הקרוב) ובס"ד ראינו דברים נפלאים,
יש הסברים מפורטים על מהות השיטה וכיצד היא עובדת, כל הרוצה לדעת ולהחכים יכול לקבל מידע מאת המכונים שמלמדים אותה (כולל הסכמות של רבנים מכל העדות והחוגים)
מתפללת שאזכה להיות שליחה טובה ,
ברכה והצלחה,

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה מאד נחמד שמידי שנתיים הנושא הזה עולה וכל הוויכוחים חוזרים עם אותן הטענות
אולי כדאי פשוט לעבור על האשכולות הקיימים בנושא?
פשוט בזמנו כתבתי את התשובות לכל הטענות הנאמרות כאן וזה ארוך
לא אוכל לחזור עליהן

בכל מקרה @י ס - להגיד אמירה כל כך ברורה וכולננית ש"כל" הפוסקים וגדולי הדור אוסרים - זה פשוט מגוחך וגורם להבין שלא באמת הבנת את הנושא ולא שאלת את כולם
ואם אתה באמת רציני, ממליץ לך לקרוא את מה שאצרף וכן לעבור על האשכול שצירפתי את קישורו ולראות את ההסברים בצורה נרחבת

קבצים מצורפים

• הכשר.jpg
    הכשר.jpg
    KB 581.6 · צפיות: 3
  • הסבר_שלשת_המימדים_(1).pdf
    1 MB · צפיות: 2
  • הרב_אופמן.pdf
    KB 214.3 · צפיות: 2
  • הרב_דינר_שליטא,_על_השימוש_במטוטלת,_מים_חיים,_חשון_עח1.pdf
    1.5 MB · צפיות: 3
  • תשובת המשקולת.pdf
    KB 166 · צפיות: 2

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אני מודה לכם על הביקורת. זה חשוב לי לשמוע מה אנשים חושבים על הדעות שלי.
אני רק מוכרח לדייק:
@חשבת מלי, אני לא אמרתי שהטיפול מטמטם את המוח. גם לא כתבתי שהנזקים יגיעו בהכרח לכזו רמה.
אני עצמי טופלתי בו, כפי שציינתי, אמנם לא בצורה מקצועית ולא לשם כך באתי, אבל הוא למד את השיטה. רק לא הוסמך בשום מקום ולכן קראתי לו חובבן. אני עצמי נעזרתי מאוד בשיטה הזו, על אף שהטיפול היה יחסית קצר.
זה שלא נחשפת לנזקים זה לא אומר שהם לא קיימים. ודאי תסכים איתי שהטיפול הזה דורש זהירות רבה מאוד. מי שאבי סיפר לי עליו אשתו טופלה בצורה מקצועית, והיא חזרה כופרת, עם שנאה עזה לכל דבר שבקדושה, ורצון לפרק את הבית.
לפני כן שלום הבית שלהם לא היה אי אי אי, אבל שניהם היו מלאים ברצון טוב לתקן. אבי אמר לי שהחבר סיפר לו שזה היה נראה כאילו נכנסה בה רוח רעה.
אחר כך אבא שלי בירר את הנושא לעומק, שמע עוד סיפורים כאלו וביקש ממני להפסיק. אז ביררתי את הנושא בעצמי.
בעניין החזקת הטיפול, טיפול רגשי רגיל מאזן את האדם באמת. הסיכוי שטראומה תחזור היא נמוכה מאוד, כי היא טופלה כראוי.
אולי תוכל לפרט מי הם הגדולים שאליהם פנית?
@אהרן שטיימן, אני לא אמרתי שאין מי שמתיר. אכן, גדו"י המפורסמים נתנו הסכמה לשאלת המטוטלת ועל זה דיברתי.
מתנצל שאין לי כח לקרוא את החומר שהבאת, לא לחינם אני נמצא הרבה באשכול קשב וריכוז במבוגרים... ;)
אם תוכל לתמצת זה יהיה נפלא.

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אכן, גדו"י המפורסמים נתנו הסכמה לשאלת המטוטלת ועל זה דיברתי.
אשמח אם תוכל לכתוב איזה רבנים נתנו הסכמה - ועוד יותר אשמח אם תעיין במה שכתבו, האם עברו על הספר ובדקו וגם הגיעו למסקנה דומה, או שזו ברכה כללית על עצם הספר ללא הסכמה על מסקנת הדברים.

מתנצל שאין לי כח לקרוא את החומר שהבאת,
אני יכול לנסות לעזור לך עם איזה טיפול טוב...
תקרא לפחות את מה שכתב הרב שמאי קהת הכהן גרוס
וכן מה שכתב הרב דינר - זה לא כזה ארוך
אם תרצה יום אחד להבין יותר איך זה עובד ולמה זה מותר - תעיין במכתבו של הרב עמרם אופמן מהעדה החרדית וכן בהסבר שצירפתי על השיטה

אשמח אם תוכל להוכיח לי שיש אלוקים + תורה משמים ומעמד הר סיני אבל במשפט אחד שלא יעלה על 10 מילים

יש דברים שאי אפשר להסביר אותם בצורה שתוכל להתקבל על הדעת בתמצות קצר
כתבתי כל כך המון והשקעתי בזה שעות בזמנו
ולכן ממש אין לי כח להשקיע בזה שוב, מה גם שזה חוזר על עצמו כל תקופה, כך שאפשר לעבור על עוד אשכולות בנושא חוץ מהקישור שהבאתי

אבל כדי שתוכל לישון - מדובר בדברים שהקב"ה ברא בטבע ללא קשר לכוחות טומאה
איסור של "תמים תהיה" - מדובר על עתידות ואת זה באמת אסור לעשות (וזה גם לא עובד..)
וכל השאר מדובר בחוסר הבנה מה זה הנהגת הטבע עד כדי הגעה לכפירה ח"ו
אצטט לך כמה מילים מהחוברת שכתב הרב אופמן כתשובה לספר "שאלת המטוטלת"

..."והנה עד עכשיו לא רציתי לכתוב בכתב את פעולות הטבעיות מטעם הכמוס. אמנם לאשר ראיתי חזות קשות בספר "שאלת המטוטלת", וכמדומה שהוא טעות בעיקרי האמונה מה פרוש טבע – חשבתי שאכתוב בקיצור נמרץ ובראשי פרקים"....
...."ולכן מה שכתוב שם, ומביא ראיה מהחוקרים הנכבדים שלו, לשיטתו המדע מתכחש לאנרגיה, זאת אומרת המדע מתכחש לאלוקים שברא הטבע, ומתכחש להכל, וה' יסלח לו על כותבו דברים אלו, כי בשגגה וטעות כתב!...."

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ועוד קטע נחמד
  • וכבר הארכתי יותר מדי, ועל כל סעיף וסעיף אפשר לכתוב ספר שלם בביאור הענין, אך אין זה מתפקידי, ומה שיצאתי חוץ מגדרי הוא בגלל הטעות הנורא להחשיב טבע מה שהפוקרים מחשיבים טבע, והוא נגד דעת תורה. ועיין ברמב"ן פר' בחוקותי.

חשבת מלי

משתמש פעיל
אני מודה לכם על הביקורת. זה חשוב לי לשמוע מה אנשים חושבים על הדעות שלי.
אני רק מוכרח לדייק:
@חשבת מלי, אנילא אמרתי שהטיפול מטמטם את המוח. גם לא כתבתי שהנזקים יגיעו בהכרח לכזו רמה.
אני עצמי טופלתי בו, כפי שציינתי, אמנם לא בצורה מקצועית ולא לשם כך באתי, אבל הוא למד את השיטה. רק לא הוסמך בשום מקום ולכן קראתי לו חובבן. אני עצמי נעזרתי מאוד בשיטה הזו, על אף שהטיפול היה יחסית קצר.
זה שלא נחשפת לנזקים זה לא אומר שהם לא קיימים. ודאי תסכים איתי שהטיפול הזה דורש זהירות רבה מאוד. מי שאבי סיפר לי עליו אשתו טופלה בצורה מקצועית, והיא חזרה כופרת, עם שנאה עזה לכל דבר שבקדושה, ורצון לפרק את הבית.
לפני כן שלום הבית שלהם לא היה אי אי אי, אבל שניהם היו מלאים ברצון טוב לתקן. אבי אמר לי שהחבר סיפר לו שזה היה נראה כאילו נכנסה בה רוח רעה.
אחר כך אבא שלי בירר את הנושא לעומק, שמע עוד סיפורים כאלו וביקש ממני להפסיק. אז ביררתי את הנושא בעצמי.
בעניין החזקת הטיפול, טיפול רגשי רגיל מאזן את האדם באמת. הסיכוי שטראומה תחזור היא נמוכה מאוד, כי היא טופלה כראוי.
אולי תוכל לפרט מי הם הגדולים שאליהם פנית?
@אהרן שטיימן, אני לא אמרתי שאין מי שמתיר. אכן, גדו"י המפורסמים נתנו הסכמה לשאלת המטוטלת ועל זה דיברתי.
מתנצל שאין לי כח לקרוא את החומר שהבאת, לא לחינם אני נמצא הרבה באשכול קשב וריכוז במבוגרים... ;)
בר ראשון - הטיפול הזה לא מחייב שיחזיק לעולמי עד.
דבר שלישי - בלי קשר לפן ההלכתי, יש אנשים שזה הרס להם את החיים וטמטם להם את המוח.
מי כתב את זה?

חשבת מלי

משתמש פעיל
ועוד קטע נחמד
  • וכבר הארכתי יותר מדי, ועל כל סעיף וסעיף אפשר לכתוב ספר שלם בביאור הענין, אך אין זה מתפקידי, ומה שיצאתי חוץ מגדרי הוא בגלל הטעות הנורא להחשיב טבע מה שהפוקרים מחשיבים טבע, והוא נגד דעת תורה. ועיין ברמב"ן פר' בחוקותי.
אני חייבת לך הכרת הטוב, בזכות המאמרים והחומר הרב שהבאת כאן בפורום פניתי למטפלת שהמלצת עליה, הטיפול היה ממש מדהים (היא באמת מאוד מקצועית, יראת שמים עם המון תבונה וטקט , וכבר שלחתי אליה הרבה מטופלים) בעקבות ההתנסות הכ"כ חיובית החלטתי ללמוד את השיטה (לפני כן בדקתי שיטות רבות ואו שהם לא השפיעו כלל או שלא התחברתי לאופן הטיפול, מקווה גם להיות בעז"ה מטפלת טובה ולהביא מזור למי שבהשגחה יגיע אלי לטיפול,

י ס

משתמש פעיל
פרסום וקופי
בר ראשון - הטיפול הזה לא מחייב שיחזיק לעולמי עד.
מי כתב את זה?
אני חושש שלא הובנתי כראוי.
אכן, אני כתבתי את זה.
כוונתי בתגובה לדבריך פשוטה:
יש אנשים שזה טמטם להם את המוח.
אך לא כל אחד שהולך לטיפול הזה מטמטם את מוחו.
וכפי שציינתי, אני עצמי טופלתי בו ולא קרה לי כלום. לכן ציינתי את זה.
יש לי תחושה שאתה קצת כועס עלי. אני צודק?
אם כן, אני מתנצל מראש.

חושבת מחשבות

משתמש חדש
כשפתחתי את האשכול הזה לא התכוונתי שיכנסו פה לפן ההלכתי אני לא חושבת שזה נכון כל אחד ישאל את רבו,
חיפשתי המלצות אישיות ממי שהשיטה עזרה לו וכן שמות של מטפלות בבני ברק מניסיון בלבד ויר"ש.

חושבת מחשבות

משתמש חדש
אני חייבת לך הכרת הטוב, בזכות המאמרים והחומר הרב שהבאת כאן בפורום פניתי למטפלת שהמלצת עליה, הטיפול היה ממש מדהים (היא באמת מאוד מקצועית, יראת שמים עם המון תבונה וטקט , וכבר שלחתי אליה הרבה מטופלים) בעקבות ההתנסות הכ"כ חיובית החלטתי ללמוד את השיטה (לפני כן בדקתי שיטות רבות ואו שהם לא השפיעו כלל או שלא התחברתי לאופן הטיפול, מקווה גם להיות בעז"ה מטפלת טובה ולהביא מזור למי שבהשגחה יגיע אלי לטיפול,
אפשר את הפרטים שלה?

אולי מעניין אותך גם...