עזרה טיסה עם תחנת ביניים

מסוקרנת

משתמש פעיל
צריכה עזרה קצת דחופה
מצאתי כרטיסים לחגי תשרי מישראל ללונדון לזוג+2 ילדים+תינוק וחזור , בחברת UIA עם תחנת ביניים בקייב ,
תחנת הביניים בהלוך היא של 50 דק' ובחזור של שעה
מה שנדרש מאתנו לעשות זה לרדת מהמטוס ולעלות קומה ולהיכנס לשער של היוצאים שוב , הכבודה עוברת לבד ע"י החברה ואין יציאה מהשדה והחתמת דרכון , כנ"ל גם בחזור .
האם יש מישהו שהתנסה בדבר כזה ?
האם זה הימור מטורף של זמן שקרוב לוודאי שלא נספיק?
השיקולים הם פשוט מבחינת המחיר שזה חצי כסף ולכן זה קורץ ...

אשמח לעזרה מהמבינים/ות

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
1. זו עצירת ביניים מאוד קצרה. וזו חברה אוקראינית, כך שאל תצפו לשירות לקוחות מאיר פנים.
2. תבדקי טוב טוב אם הכבודה מועברת על ידי חברת התעופה, ראיתי טיסות כאלו של החברה הנ"ל ומצויין שם שעל הנוסע לעשות את המעבר, כך שאין שום סיכוי להספיק.
3. באיזה אתר ראית את ההצעה ?

מסוקרנת

משתמש פעיל
1. זו עצירת ביניים מאוד קצרה. וזו חברה אוקראינית, כך שאל תצפו לשירות לקוחות מאיר פנים.
2. תבדקי טוב טוב אם הכבודה מועברת על ידי חברת התעופה, ראיתי טיסות כאלו של החברה הנ"ל ומצויין שם שעל הנוסע לעשות את המעבר, כך שאין שום סיכוי להספיק.
3. באיזה אתר ראית את ההצעה ?
האתר של החברה UIA
לפי מה שהבנתי מסוכן נסיעות הכבודה עוברת לבד

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
השער ניסגר 10 דקות לפני הטיסה, כך ש50 דקות זה ממש לחוץ.

ואגב,
להורים שלי היתה עצירת ביניים במוסקבה של שעה ורבע
הם הפסידו את הקונקשיין ונאלצו להישאר שני לילות במוסקבה עד שמצאו טיסה חזור :(

מסוקרנת

משתמש פעיל

ואגב,
הם הרכיבו לבד את הקונקשן או שזה היה ישירות מהחברה ?

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

ואגב,
ואת עוד עם ילדים קטנים. לא מומלץ

מסוקרנת

משתמש פעיל
אוףףף, מי מחפש לי טיסה מתל אביב ללונדון וחזור לא אכפת לי תחנת ביניים של כמה שעות (שפויות) ל 5 נוסעים(זוג+2 ילדים+תינוק) מ 14/09-04/10 במחיר הזול ביותר !

כל המוצא תבוא עליו הברכה !

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בתקופת הקורונה לא ממולץ בכלל לקנות כרטיסים לבד.
רק דרך סוכן נסיעות ששמעת עליו המלצות.
אנשים רבים נשארים בנתבג בגלל חוסר ידע בפרטים שסוכן מודע להם או יודע לברר עליהם.
אני מכירה הרבה סיפורים כאלה כולל חוויה אישית מאד לא נעימה...

שמעון_ירושלים

משתמש צעיר
אוףףף, מי מחפש לי טיסה מתל אביב ללונדון וחזור לא אכפת לי תחנת ביניים של כמה שעות (שפויות) ל 5 נוסעים(זוג+2 ילדים+תינוק) מ 14/09-04/10 במחיר הזול ביותר !

כל המוצא תבוא עליו הברכה !
קישור:

כדאי לשחק קצת עם הימים (אפשר לתת שם גם טווח ימים).
זה לא כולל מזוודות (אפשר להוסיף בתשלום).
כדאי להזמין את כל הטיסות מאותה חברה, למקרה יהיה ביטול או שינוי.
לדעתי גם כדאי להזמין ישר מהחברה ולא מקיווי.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

חיהלה מהדרום

משתמש פעיל
מניסיון עם החברה הזאת, הם מתעכבים הרבה...
ואז הם מעבירים את הנוסעים בכל מיני דרכים מוזרות למטוס הבא שלהם...
עם תינוקות ומזוודות זה לא קל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה