דרוש מידע טיסה לארה"ב עם תינוק בן שנה ורבע- הטיפים שלכם!!

ספרינגית

משתמש מקצוען
תודה רבה לכל אחד/ת שטרח/ה והגיב/ה
ידע הוא כח...
אם יש עוד עיצות מנסיון אשמח ממש

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קחי בחשבון שיש רעש בזמן הטיסה מהמנוע של המטוס.
אני לפעמים שוכחת את זה מטיסה לטיסה...

ספרינגית

משתמש מקצוען
קחי בחשבון שיש רעש בזמן הטיסה מהמנוע של המטוס.
אני לפעמים שוכחת את זה מטיסה לטיסה...
טסתי הרבה בעבר ובאמת לא זוכרת את זה
אז מה זה בעצם אומר לי? מחמיר את המצב או שאולי הזעקות של הקטנצ'יק יבלעו ברעש הזה?

ספרינגית

משתמש מקצוען
הבסינט מתאים עד גובה מסוים (ומשקל מסוים שאותו אין להם ממש דרך לבדוק), ובדר"כ הם מקפידים על הגובה.
אם התינוק גבוה יותר מהגודל המתאים לבסינט, הפתרון לזה הוא לא להשכיב את התינוק מיד בבסינט באמתלה כלשהי (לומר לדייל/ת שאת רוצה שקודם התינוק יישן עלייך בלה בלה בלה), ולאחר כשעה וחצי - שעתיים מתחילת הטיסה, כשכל הנוסעים מתחילים לישון והדיילים מתחפרים באזורים האישיים שלהם במטוס, להשכיב את התינוק בבסינט כשהראש שלו בצד המעבר והרגליים יוצאים מחוץ לבסינט בצד הפנימי של המושבים, ומכסים אותו בכמה שמיכות באופן שלא שמים לב שהרגליים יוצאים מהבסינט.
בשלב כזה הדיילים בדר"כ לא בודקים (בפרט כשמחשיכים את המטוס, ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בטיסה לילית שזה הדבר הכי מומלץ לתינוקות בגיל הזה!).
וכפי שהזכירו כאן, שימו לב להביא יותר משמיכה אחת על מנת לרפד את הבסינט (וגם לכסות את הרגליים המזדקרות...). אמנם בדר"כ על המטוס עצמו מחכים שמיכות לכל נוסע.
עשינו זאת כמה פעמים, וב"ה זה הצליח.
בהצלחה רבה!
@לייצי
לפי הרשום באתר אל על זה לא רלוונטי לגיל הילד שלי
"תינוק עד גיל 9 חודשים זכאי לעריסה בהתאם לזמינות. על הנוסע ליצור קשר לאחר רכישת כרטיס הטיסה על מנת לבדוק את זמינות העריסה"

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
טסתי הרבה בעבר ובאמת לא זוכרת את זה
אז מה זה בעצם אומר לי? מחמיר את המצב או שאולי הזעקות של הקטנצ'יק יבלעו ברעש הזה?
מעמעם את הרעש של הבכי במעט, משמעותי בטיסת לילה שכולם ישנים לא שומעים כל רעשון קטן שתעשו.
וגם רעש סטטי שיכול לעזור להירדמות, סוג של מכונת רעש.
לא זוכרת במדוייק, איזה חצי שנה לא טסתי...

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שנה ורבע? קצת ספרים. לא ממש סיפורים...
סבלנות יש לי ..
לדעתי הסבלנות פותרת חצי מהבעיה.
אחד האתגרים הגדולים של התינוקים בגיל הזה, בפרט בטיסה, הוא השיעמום. הם גדולים מספיק בשביל להזדקק לתעסוקה, אך קטנים מכדי להעסיק את עצמם. האתגר מתעצם כשהם צריכים לישון ולא יכולים, וגם משעמם להם באותו זמן.
לא חושב שנוצר האדם שערנותו ניצחה את הסיפורים המונוטוניים... הסבלנות היא הנשק החזק פה... עשי בו שימוש ותצליחי :)

ספרינגית

משתמש מקצוען
לדעתי הסבלנות פותרת חצי מהבעיה.
אחד האתגרים הגדולים של התינוקים בגיל הזה, בפרט בטיסה, הוא השיעמום. הם גדולים מספיק בשביל להזדקק לתעסוקה, אך קטנים מכדי להעסיק את עצמם. האתגר מתעצם כשהם צריכים לישון ולא יכולים, וגם משעמם להם באותו זמן.
לא חושב שנוצר האדם שערנותו ניצחה את הסיפורים המונוטוניים... הסבלנות היא הנשק החזק פה... עשי בו שימוש ותצליחי :)
[/QUOTE]
תודה. לא מדויק לגמרי
א. כי יש עוד ילדים. גילאי 6 8 11 שגם צורכים תעסוקה אוכל שירותים וכו'
ב. פיזית בעייתי ממש שאין איפה להשכיב לישון...\
בקשר לבסינט באתר של אלעל כתוב מוגבל בגיל. האם אפשר להזמין כזה דבר בלי שיבדקו מה גיל התינוק?

רינה נ.

משתמש רשום
בדורנו הילדים כבר מגיל קטנטן נמשכים למסכים וכפתורים, מה לעשות? הם כנראה נולדים עם זה... לכן התינוק שלנו (שנה וחצי ושובב מאד בלע"ה) נדלק ישר מכל מכשיר כזה, זה לא חייב להיות גמבוי או מחשב, מספיק איזה פלאפון מהכל בשקל שעושה אורות כשלוחצים עליו, או משחקים שמשמיעים קולות, אורות, דברים זזים וכו' או סתם קשקושים מעניינים בסגנון (ואפילו מחשבון...) וכשהילד מתחיל לאבד סבלנות לשלוף לו משהו שיתפוס אותו לעוד קצת וירגיע...
אולי יעזור, מקווה:)
טיסה נעימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה