מידע שימושי טינקו S7 או דרימי H14?

rami swisa

משתמש רשום
עימוד ספרים
צילום מקצועי
רציתי לדעת לגבי אחד מהדגמים הנ"ל האם השואב יבש שלהם חזק או שמקבלים גם שוטף על חשבון השאיבה?

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכון, אבל המכשיר שהוא רק שוטף h14 חזק יותר,
כנראה שיש ירידה בהספק השאיבה בגלל שזה חלקים נשלפים.

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
אחרי חיפושים והשוואות ובדיקות איזה שואב לקנות לעצמי :) , הגעתי לספק של דרימי ישראל, והוא יתן מחיר מוזל בהתניה במספר הזמנות.
מדובר על דגם h12 pro ב 1450שח במקום 1990שח !!!!
מי שרוצה דווקא את h12 dual זה
2200שח במקום 2690שח

על פי בירורים ברשת ואצל מכרים - הוא מעולה, מנקה טוב , מנקה את עצמו, תחזוקה קלה וזמן עבודה מספק בהחלט : ) , מכשיר שעושה את העבודה ונותן תמורה סופר שווה למחיר

בגלל שראיתי כמה השוואות שמקבילות אותו לטינקו s7 אז עשיתי השוואת מפרטים על פי הנתונים מהאתרים הרשמיים:

דרימי h12pro טינקו s7pro
הספק 300 וואט 230 וואט
(משפיע על עוצמת השאיבה)
משקל 4.9 ק"ג 5ק"ג
זמן עבודה 35 דקות 40 דקות
זמן טעינה 3 שעות 4-5 שעות
מיכל מים מלוכלכים 700 מ"ל 720 מ"ל
מיכל מים נקיים 900 מ"ל 850 מ"ל
מצבי הפעלה אוטומטי/אולטרה/שאיבה אוטומטי/אולטרה/שאיבה/מקס
מברשת עד 2 הקצוות כן כן
ניקוי עצמי כן, ניקוי וייבוש באוויר חם ניקוי וייבוש, ויש אופציה של ניקוי עם אלקטרוליזה
אפליקציה ללא כן
מחיר 1990שח 4490שח

חיישנים חכמים, התראות בחיווי קולי, זיהוי לכלוך ומסך לד יש בשניהם :)

------------------------------------------------------------------------------------------------

ממה שאני רואה , בעניין עוצמת השאיבה וזמן הטעינה - דרימי עדיף
המשקל, גודל המיכלים, וכמות התחזוקה ממש מקבילים
וכמובן במחיר אין שאלה...

------------------------------------------------------------------------------------------------
אז למה טינקו כל כך יקר? מה בכל זאת הוא עדיף?!
אז דבר ראשון - מותג (בחול ההפרש הוא ביחס הרבה הרבה יותר קטן)
חוצמזה יש לטינקו s7 pro מערכת אלקטרוליזה - חיטוי מים בחשמל - שמאפשר אופציה של ניקוי עצמי כולל אלקטרוליזה וכן אופציית אולטרה שלו היא שימוש במים מחוטאים על ידי אלקטרוליזה,
זה יתרון שיכול להיות אולי חשוב למי שמשמעותי לו חיטוי ברמה מוחלטת - אוכלוסיה עם מערכת חיסונית מוחלשת וכדומה. (אפילו מכונות שטיפה של בית חולים לא עושות אלקטרוליזה למים..)

למה h12 pro ולא h14 ?
אז ככה, h14 pro לא משווק בארץ בכלל , ו h14 הרגיל (כרגע אין בארץ מלאי , יגיע בשבועות הקרובים) מאוד דומה ל h12 pro, ההבדל המשמעותי היחיד מבחינת שימוש יומיומי זה שהוא נשכב 180 מעלות כדי להיכנס מתחת לריהוט.
(הבדלים נוספים - שוטף במים חמים ולא רק ייבוש חם - אבל ממה שביררתי, הייבוש החם מספק כדי שלא יווצר ריח רע,
ומעט יותר עוצמת שאיבה - זה לא רלוונטי בשביל שואב שוטף אבל כן יכול להיות משמעותי לשואב רגיל - למי שרוצה דגם דdual)

למי שרוצה להצטרף לקניה מהספק במחיר שלעייל -
שלחו מייל עם שם, טלפון וכתובת אל: gvolop - > gmail.com ויחזרו אליכם לקבלת פרטי אשראי להשלמת הרכישה.

המחיר מותנה במספר הנרשמים, אנא העבירו הלאה
תבדקו טוב טוב טוב!
הפרו עולה בדיוטי פרי 800 ש"ח
הוא לא משתווה בעוצמת שאיבה ובגודל מיכלים ל-H12 ול-H14
אם השיקול זה כי זה חסר בארץ וגם המחיר
הייתי בעיניים עצומות מוסיפה עוד 450 ש"ח (לפי המחיר שרשמתם) ומחכה קצת זמן כדי לקבל משהו איכותי!
ולגבי ה-H12 dual המחיר שכתבת יקר לעומת הקבוצות רכישה שנותנות אותו בהרבה יותר זול

בהצלחה!

חחחווולללההה

משתמש רשום
למה אף אחד לא מציין את הדגם S7 flash dry?
הוא אמור להגיע וכבר אפשר להזמין, הבנתי שהוא מנקה את עצמו בהרתחה וזה ממש משמעותי.
לא שווה להמתין לו?
בכל מכשיר יוצא כל הזמן דגמים חדשים ואפשר לחכות אין סוף
מה שעוד בעיני שיקול רציני זה לשמוע מנסיונם של אחרים איך הדגם
זה שאומרים שהולך להיות דגם חדיש יותר לא אומר בודאות שאכן כך יהיה

GVol

משתמש פעיל
כל הכבוד! (לא חשבתי אחרת...)
לפי הבירורים הרציניים שאני ועוד כמה עשו ה-H14 הכי משתווה לS7
בהצלחה.
זה נכון , כי הם די דומים .. כבר כתבתי מה השדרוגים של 14 ביחס ל 12.

בכל אופן משיחה שלי מול הספק וגם מול עוד חנות , הם גם אמרו לי שלכאורה ה 12פרו מאוד קרוב ל14 ושבאמת ההבדל המשמעותי היחיד ה 180 מעלות כדי להכנס מתחת לריהוט
(עוצמת שאיבה פחות רלוונטי אם זה לא דגם דואל)

יונת123

משתמש מקצוען
אני מסתפקת בין הטינקו של אושר עד לדריימי 14 רגיל
אני צריכה בין כה שואב אבק טוב
לא שווה את ה1000 שקל?
הדרימי מצוין ממש והןא עולה 2000 כך שזה פער של 1500! רק הוא קצת יותר כבד מטינקו. שיקול... מה שכן יש לו יתרון שנשכב 180 מעלות. לי זה משמעותי ואני ממש נהנית ממנו

צמה

משתמש פעיל
יוצרי ai
הדרימי מצוין ממש והןא עולה 2000 כך שזה פער של 1500! רק הוא קצת יותר כבד מטינקו. שיקול... מה שכן יש לו יתרון שנשכב 180 מעלות. לי זה משמעותי ואני ממש נהנית ממנו
לגבי הכובד-
עד כמה זה משמעותי?

סגרתי כרגע על הדרימי, ואני עדיין מתלבטת...המשקל שלו קצת מלחיץ אותי
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון

תודה

יעל.ב.

משתמש פעיל
לגבי הכובד-
עד כמה זה משמעותי?

סגרתי כרגע על הדרימי, ואני עדיין מתלבטת...המשקל שלו קצת מלחיץ אותי
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון

תודה

המשקל ממש לא מורגש ,
אולי אולי בשביל ילד זה יכול להיות משמעותי ....
יש לי דרימי וניסיתי טינקו של גיסתי - לא זוכרת שהרגשתי משהו משמעותי במשקל
(את הרי לא מרימה את זה ... )

יונת123

משתמש מקצוען
המשקל ממש לא מורגש ,
אולי אולי בשביל ילד זה יכול להיות משמעותי ....
יש לי דרימי וניסיתי טינקו של גיסתי - לא זוכרת שהרגשתי משהו משמעותי במשקל
(את הרי לא מרימה את זה ... )
זה מורגש כשאני מושכת אלי בחזרה. מנקה קדימה ואחורה... לא מפריע לי. לא הייתי מרגישה אם לא הייתי מנסה את הטינקו
בשום אופן לא מתחרטת על הדרימי. ההיפך, מברכת את הרגע שקניתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה