מידע שימושי טינקו S7 או דרימי H14?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
מעדכנת אחרי כמה ימי שימוש ברובורוק קומבו:
השואב-שוטף עושה עבודה טובה. הניקוי העצמי טוב, מצליח להוריד שערות שהסתבכו במברשת והמטלית יוצאת יבשה ונראית נקיה. הוא מצליח לשאוב לכלוך בלי שהמעברים נסתמים או שהמברשות נתקעות.
את השואב היבש ניסינו בינתיים רק על שטיחים והוא עושה רושם טוב, מרגישים את המשיכה והוא בהחלט מוציא אבק מהשטיח. מיכל האבק שלו קצת קטן ויש צורך לרוקן לעיתים די תכופות. (הוא מפסיק לעבוד ומתריע שהמיכל מלא, זה פיצ'ר נחמד. לא ממשיכים לשאוב בכאילו ואז מגלים שלא עשינו כלום).
בסך הכל עושה רושם שזה מכשיר טוב למי שלא משתמש הרבה בשואב אבק. זו השקעה קטנה יחסית של מחיר ובעיקר מקום לעומת שואב אבק חוטי או אלחוטי נפרד, אבל המיכל הקטן ואולי גם ידית האחיזה יהיו פחות נוחים למי שמשתמש הרבה. גם העובדה שזו אותה בטריה לשני המכשירים יכולה להגביל את מי שמשתמש הרבה בשניהם (הבטריה אמורה להספיק למשהו כמו 45 דקות שטיפה או 60 דקות שאיבה במצב אוטומטי. זה מספיק בכיף בשביל לשטוף אזורים ציבוריים ואחר כך לשאוב כמה שטיחים וישאר עודף, אבל מי שרוצה לשטוף את כל הדירה ואז גם לשאוב את כל הספות, יכול להיות שיצטרך לחכות ארבע שעות באמצע לטעינה).
האפליקציה דרושה בשביל לשנות שפה לעברית, ובשביל לשנות כמה הגדרות כמו למשל משך הייבוש. בשימוש שוטף אין צורך באפליקציה, אבל היא יכולה להוסיף אפשרויות.
מה ההבדל בינו לבין הפלקסי פרו?
ניסיתי לברר על הפלקסי ולא הצלחתי להגיע למידע.

יונת123

משתמש מקצוען
קניתי את הדרימי h14 לפני יומיים בא.ל.מ
בינתיים אני מרוצה מאד מאד! יותר מוצלח אפילו ממה שחשבתי
שכחתי לבקש אחריות, התקשרתי ואמר לי שמספיק הקבלה
רוצה לשאול האם באמת הקבלה תספיק אם אצטרך שירות לקוחות.

שאלה נוספת לגבי החומר שטיפה-
לא הצלחתי להבין כמה חומר צריך לשים, כתוב יחס של 1:200
איך אני יכולה למדוד את זה?
בינתיים נראה שבזבזנו די הרבה...
ואיפה קונים חומר נוסף?
חייב של דרימי?

דרך חדשה

משתמש מקצוען
באיזה חומר משתמשים לדרימי?
יש חומר עם ריח טוב שנמכר בחנויות רגילות?

נוחה

משתמש חדש
משהו יודע אם S7 Steam ביבוא מקביל יש לו גם אפשרות קדימה ואחורה או רק הדגם PRO?

אפרת נועה

משתמש צעיר
קניתי את הדרימי h14 לפני יומיים בא.ל.מ
בינתיים אני מרוצה מאד מאד! יותר מוצלח אפילו ממה שחשבתי
שכחתי לבקש אחריות, התקשרתי ואמר לי שמספיק הקבלה
רוצה לשאול האם באמת הקבלה תספיק אם אצטרך שירות לקוחות.

שאלה נוספת לגבי החומר שטיפה-
לא הצלחתי להבין כמה חומר צריך לשים, כתוב יחס של 1:200
איך אני יכולה למדוד את זה?
בינתיים נראה שבזבזנו די הרבה...
ואיפה קונים חומר נוסף?
חייב של דרימי?
אני הרבה משתמשת רק עם מים,
או עם מעט מרכך כביסה מרוכז (למען הריח הטוב)
אבל בשרות לקוחות אמרו שניתן להשתמש בכל חומר שהחומר הפעיל בו קטן מ5%
כל שיש להרבה חברות לספק את זה
(היחס ש1:200 כתוב על החבילה - לשים פקק אחד מהחומר של הדרימי למיכל מים מלא)

קסם

משתמש רשום
יש לי דרימי 14 וקצת מאוכזבת בגלל שהוא משאיר פסים.
חייבת לציין שהקרמיקה שלי מט,
וגם כשאני שוטפת באמת אני צריכה לעבור עם סמרטוט יבש מיד אחרי הגריפה כדי שלא ישאר סימנים.
יש פה משהו שיכול להחכים אותי איך מונעים את הסימנים בדרימי?

תודה מראש!

pn

משתמש צעיר
איזה אחריות יש לטינקו של אושר עד? יצא למישהו לברר?
ואיזה דגם של S7 מוכרים שם?

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען
מה ההבדל בינו לבין הפלקסי פרו?
ניסיתי לברר על הפלקסי ולא הצלחתי להגיע למידע.
הבדל מרכזי: הקומבו מגיע עם חלקים של שואב אבק יבש והפלקסי לא.
הקומבו מבוסס על דגם dyad pro שהוא דגם קודם ל-flexi pro.
הפלקסי נשכב 180 מעלות, והניקוי העצמי שלו יותר מתקדם משל הדיאד. יתכן שיש עוד הבדלים, אני לא סגורה על זה. חיפשתי משהו עם שואב אבק אז לא כל כך התעמקתי באופציות בלי.
יש פה סקירה של הפלקסי.

ישראל ברבר

משתמש חדש
וגם כשאני שוטפת באמת אני צריכה לעבור עם סמרטוט יבש מיד אחרי הגריפה כדי שלא ישאר סימנים.

תודה מראש!
בסוף השטיפה מעבירים את המכשיר לשאיבה בלבד ללא שטיפה והרצפה מתייבשת
זה מה שאני עושה עם הטינקו, ויש לי קרובת משפחה עם דרימי שעושה אותו דבר

אפרת נועה

משתמש צעיר

תודה מראש!
בשרות לקוחות אומרים שברצפה מט לעשות לפחות 4 פעמים ראשונות ללא חומר, (אפשר תמיד :cool:)
ע"מ שלא ישארו סימנים

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האוניה שהיתה אמורה להגיע לארץ ב1.9 עם כל הדרימי עליה הסתובבה (לא ידעו לומר לי למה) ולכן הם יטיסו את הסחורה ויש עיכוב בתאריך ההגעה לארץ.
אז קחו בחשבון...

א.מ.צ

משתמש חדש
אני עם דרימי h12 דואל, ולפחות 4 מתוך חמשת המעלות שכתבת על טינקו (שמהוות חסרונות בדרימי), לא מצאתי.
1. הדרימי מרגיש חזק ומצויין.
2. גם בדרימי הגלגלים נוסעים אוטומטית לפי הכיוון שלך, קדימה ואחורה.
3. זה באמת אין בדרימי. זה דחוף? אני בכל אופן אף פעם לא ניקיתי בחושך, כך שזה לא חיסרון בעיני. וחוץ מזה שזה לוקח עוד מהסוללה, (אני עם בית גדול), לא רואה בזה ענין.
4. הדרימי מצליח להתמודד עם כל לכלוך שספונג'ה מצליחה, ומשאיר בית נוצץ. ובשביל לכלוכים קשים, כאורז יבש וכדו', (שגם ספונג'ה ידנית לא מצליחה), בשביל זה קניתי בעלי אקספרס מגדרת פלסטיק, עושה יופי של עבודה, ומשלימה את מה שהדרימי לא מצליח.
5. הטינקו מגיע לקו אפס מהקיר כשמגיעים לקיר?

יתכן שישנו הבדל בין h12 דואל לh14, אבל אצלי הדרימי עושה עבודה סופר מעולה. לא רואה צורך להוציא שקל אחד יותר, ובוודאי שלא כפול.
ואמנם, על הנייר ה14 נראה טוב יותר מה12, אבל המחיר של ה12 יקר יותר, אז הוא כנראה גם טוב יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה