מידע שימושי טינקו S7 או דרימי H14?

nech4

משתמש פעיל
ועוד שאלה לגבי הדרימי H14 ו-H12:
הנתונים של H14 יותר טובים מ-H12: נפח, עוצמה, ועוד.

א. מישהו יכול להסביר למה הוא זול יותר?
ב. האם כל ההבדל בינהם (מלבד הפרשי הביצועים הנ"ל) זה העובדה שהוא גם שואב יבש לבד?

אם כן אשאל:
האם H12 יכול לשמש כשואב אבק לכל דבר וענין?
או שזה כמו ברוז: גם הולך, גם שוחה גם מעופף אבל עם ביצועים נמוכים בכל היכולות?!

מצפה למשיח

משתמש מקצוען

ב. האם כל ההבדל בינהם (מלבד הפרשי הביצועים הנ"ל) זה העובדה שהוא גם שואב יבש לבד?

אם כן אשאל:
יש לו חלק שמשמש כשואב, ברמה נחמדה, הוא לא עוצמתי, לדעתי.

ח.ג.ג'.

משתמש מקצוען

אם כן אשאל:
צריך לשים לב שיש כמה דגמים של H12. יש דגם PRO שהוא רק שואב-שוטף, יש דגם DUAL שיש לו חלקים של שואב אבק יבש, ויש דגם CORE שגם הוא רק שואב-שוטף ויש לו מפרט נמוך יותר מאשר ה-PRO.
ה-DUAL עולה יותר מה-H14 אבל ה-PRO פחות, כצפוי לדגם קודם.
ל-H14 יש כמה יתרונות על ה-H12, במיוחד זה שהוא נשכב 180 מעלות כדי להיכנס מתחת לרהיטים.

לגבי הביצועים כשואב אבק של ה-H12 DUAL אין לי ניסיון, בדיוק ביררתי כי שקלתי לקנות. ראיתי ביקורות מעורבות, נראה שהוא בסדר אבל קצת מאכזב. אני החלטתי לקנות את הרובורוק קומבו שיש לו מפרט די דומה, מחיר די דומה, וביקורות טובות גם בתור שואב אבק (למרות שגם הוא כנראה פחות מוצלח משואב אבק נפרד לגמרי. לשניהם יש בעיה משותפת שהידית של שואב האבק במיקום פחות נוח שיכול להכביד בשימוש ממושך)

nech4

משתמש פעיל
אני החלטתי לקנות את הרובורוק קומבו שיש לו מפרט די דומה, מחיר די דומה, וביקורות טובות
אכן,
בדקתי באתר ההשוואה.
עד היום לא שמעתי עליו.

מעלה שלו: אפשרות שאיבה של ספות מסילות מדפים וכו'
חיסרון שלו: אין ניקוי עם מים חמים בעמדה.

nech4

משתמש פעיל
במידה והיו אותו מחיר, איזה היית קונה?
אני חייבת להחליט ולקנות. איפה את קונה?
מישהי כתבה כאן על ביג אלקטריק שיש לו הנחה 10% באשמורת. עוד לא הצלחתי לברר.
יש מקומות שמוכרים ב-2099 אבל בחנות היבואן זה תוספת של כ-100 בלבד.
הייתי מעדיפה לרכוש אצל היבואן הרשמי.
אך הוא יעלה הרבה יותר
באזור ה 3600-3700 ש"ח

יש לו חלק שמשמש כשואב, ברמה נחמדה, הוא לא עוצמתי, לדעתי.
כלומר:
שווה לקנות את H14
ושואב אבק רגיל איכותי
ועדין יעלה יותר זול..
(אלא אם יש בעית אכסון בבית ומחפשים מוצר הכל כלול)

יונת123

משתמש מקצוען
מישהי כתבה כאן על ביג אלקטריק שיש לו הנחה 10% באשמורת. עוד לא הצלחתי לברר.
יש מקומות שמוכרים ב-2099 אבל בחנות היבואן זה תוספת של כ-100 בלבד.
הייתי מעדיפה לרכוש אצל היבואן הרשמי.

כלומר:
שווה לקנות את H14
ושואב אבק רגיל איכותי
ועדין יעלה יותר זול..
(אלא אם יש בעית אכסון בבית ומחפשים מוצר הכל כלול)
אני כתבתי
אבל לא הצלחתי ליצור קשר עם אף אחד בביג אלקטריק
בינתיים פניתי במייל למירי מליאור חשמל (פרסמו כאן באשכול) כתבה לי הצעת מחיר 1900 אבל אין כרגע במלאי, צפי לעוד שבועיים. (H14)

משהו יודע אם זה יבואן רשמי שם בליאור חשמל?

שניפריד

משתמש חדש
אפשר לומר בעיקר בגלל הפער הכספי
ואסביר:
נראה כי הפער במחירים לא זהה כלל וכלל לפער באיכות.
ויש אפילו שטוענים שדרימי יותר טוב.
(ואת זה אני מסיקה מקריאת תגובות, ובעיקר תגובות של אנשים שמכירים את שניהם)
אם היה פער משמעותי באיכות שהיה מצדיק את המחיר יתכן שהייתי הולכת על ה"בטוח".
אם כל המשתמשים, של שני המותגים, מבהירים כי הבית נוצץ, למה לשלם יותר?

[ולא. אני לא טוענת שאנשים קונים טינקו בגלל 'המותג'- לומר שיש להם 'טינקו'.
לפעמים המותג מרגיש קניה יותר בטוחה. ולפעמים מותג אכן מכבד את עצמו ונותן שירות טוב יותר]

מקוה שהבהרתי את עצמי.
אשמח בבקשה אם תוכלי להגיד לי מהבירורים שלך אם יש כן מעלות של הטינקו על הדרימי או בכלל לא

nech4

משתמש פעיל
אשמח בבקשה אם תוכלי להגיד לי מהבירורים שלך אם יש כן מעלות של הטינקו על הדרימי או בכלל לא
זו היתה התרשמות כללית יותר מאשר נתונים מדוייקים.
ממה שזכור לי:
א. היה דו שיח בין שתיים והטענה היתה שטינקו מגיע לטווח 0 עם הקיר ודרימי מפספס כ-2 מ"מ מהקיר (או שצריך להטות אותו כדי שיגיע לטווח 0), לא זוכרת לגבי אלו דגמים של טינקו ודרימי דובר.

ב. רוב מוחלט טענו (כל אחד על מה שקנה) שזה יכול להחליף שטיפה "רגילה" עם מגב וסמרטוט.
עד כמה שזכור לי היתה רק אחת שטענה שדרימי מתאים לה ליומיום אך לא לשטיפה שבועית (בית מלא ילדים ולכלוך קשה). קשה לומר שזו טענה מספיקה, כי כנגדה היו הרבה שטענו שהכל מצוין. יתכן וזה תלוי בעוד גורמים- של נתוני הבית ו/ או נתונים אישיותיים.

מנגד היו לפחות 2 תגובות שטענו שהטינקו רגיש לתקלות. (וכמובן גם לטענות אלו היו הפרכות של שנה וחצי שימוש ללא תקלות..)

כמו שאת רואה אלו לא טענות "של ממש" אלא יותר התרשמות כללית מקריאת תגובות שאין פער וודאי באיכות שמצדיק את ההפרש בסכום.

שניפריד

משתמש חדש
זו היתה התרשמות כללית יותר מאשר נתונים מדוייקים.
ממה שזכור לי:
א. היה דו שיח בין שתיים והטענה היתה שטינקו מגיע לטווח 0 עם הקיר ודרימי מפספס כ-2 מ"מ מהקיר (או שצריך להטות אותו כדי שיגיע לטווח 0), לא זוכרת לגבי אלו דגמים של טינקו ודרימי דובר.

ב. רוב מוחלט טענו (כל אחד על מה שקנה) שזה יכול להחליף שטיפה "רגילה" עם מגב וסמרטוט.
עד כמה שזכור לי היתה רק אחת שטענה שדרימי מתאים לה ליומיום אך לא לשטיפה שבועית (בית מלא ילדים ולכלוך קשה). קשה לומר שזו טענה מספיקה, כי כנגדה היו הרבה שטענו שהכל מצוין. יתכן וזה תלוי בעוד גורמים- של נתוני הבית ו/ או נתונים אישיותיים.

מנגד היו לפחות 2 תגובות שטענו שהטינקו רגיש לתקלות. (וכמובן גם לטענות אלו היו הפרכות של שנה וחצי שימוש ללא תקלות..)

כמו שאת רואה אלו לא טענות "של ממש" אלא יותר התרשמות כללית מקריאת תגובות שאין פער וודאי באיכות שמצדיק את ההפרש בסכום.
תודה רבה. עזרת לי מאוד.
אני חושבת ללכת על הטינקו. אמרת נכון, לפעמים זה משהוא רגשי להרגיש שהולכים על הבטוח.
מעניין להיות בקשר עוד שנה להשוות בינינו...

מ. י.

משתמש מקצוען
תודה רבה. עזרת לי מאוד.
אני חושבת ללכת על הטינקו. אמרת נכון, לפעמים זה משהוא רגשי להרגיש שהולכים על הבטוח.
מעניין להיות בקשר עוד שנה להשוות בינינו...
חייבת לציין שקראתי את כל האשכולות על המכשירים הנ"ל ודיברתי עם כמה שיש להן טינקו/ דרימי ודווקא הדרימי עולה בהכל על הטינקו.
אגב, גם הטינקו מפספס 2 מ"מ מהקיר

יונת123

משתמש מקצוען
חייבת לציין שקראתי את כל האשכולות על המכשירים הנ"ל ודיברתי עם כמה שיש להן טינקו/ דרימי ודווקא הדרימי עולה בהכל על הטינקו.
אגב, גם הטינקו מפספס 2 מ"מ מהקיר
גם אני קראתי את כל האשכולות האשכולות בנושא ואותו דבר ההתרשמות שלי לטובת הדרימי
ואגב בהשוואה של הספק הוואט ועוד כמה נתונים, הדרימי עולה על הטינקו. שזה כבר לא תחושה אלא נתונים אוביקטיביים

שניפריד

משתמש חדש
עולה במה?
דיברתי כעת עם טינקו עוד שבועיים מגיע דגם פלאש דריי שמתייבש לגמרי הרמטי מידית וחוץ מזה זה בדיוק כמו הS7 פרו
חשבתי ללכת על הדגם הזה.
אבל אם הדרימי טוב יותר ודאי אעדיף דרימי.

מ. י.

משתמש מקצוען
עולה במה?
דיברתי כעת עם טינקו עוד שבועיים מגיע דגם פלאש דריי שמתייבש לגמרי הרמטי מידית וחוץ מזה זה בדיוק כמו הS7 פרו
חשבתי ללכת על הדגם הזה.
אבל אם הדרימי טוב יותר ודאי אעדיף דרימי.
גודל מיכל, עוצמה.
שמעתי מכמה וכמה שאחרי כמה חושים הטינקו התחיל לעשות להם בעיות.

אגב, מעלה עצומה מבחינתי לדרימי זה שהוא נשכב 180 מעלות, כך שאפשר לנקות איתו מתחת ספות ומיטות

שניפריד

משתמש חדש
גודל מיכל, עוצמה.
שמעתי מכמה וכמה שאחרי כמה חושים הטינקו התחיל לעשות להם בעיות.

אגב, מעלה עצומה מבחינתי לדרימי זה שהוא נשכב 180 מעלות, כך שאפשר לנקות איתו מתחת ספות ומיטות
יש לך דרימי? את יכולה להמליץ באופן אישי?
אני לא צריכה שואב יבש רק שואב שוטף רצפות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה