מידע שימושי טינקו ב 200 דולר בדיוטי פרי

אופססס ;)

משתמש מקצוען
מה מתרצו לדעת עליו

אני לא מבינה בדברים האלו בכלל.
המליצו לי עכשיו על מכשיר שואב-שוטף של dreame- משהו כזה- בדיוטי פרי באותו מחיר. אשמח לשמוע אם יש למישהו מידע על ההבדלים בינהם.
הזמנתי אותו כבר לטיסה שאמורה להיערך שבוע הבא. מעניין אותי מה ההבדלים

יעקב דב

משתמש פעיל
המליצו לי עכשיו על מכשיר שואב-שוטף של dreame- משהו כזה- בדיוטי פרי באותו מחיר. אשמח לשמוע אם יש למישהו מידע על ההבדלים בינהם.
אם כבר הזמנת אותו תהיו שמחים ברכישה
אחרי שכבר קונים רק משבחים את המקח!!!

אילה מינה

משתמש מקצוען
לי יש דרימי ב200$ מהדיוטי
אני ממש אוהבת אותו

TINECO

• • טינקו ישראל • • UNICO ~ היבואן הרשמי
מנוי פרימיום

TINECO

• • טינקו ישראל • • UNICO ~ היבואן הרשמי
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה