טיול בחו"ל טיול בגאורגיה - באטומי או טביליסי ?

קוויק

משתמש מקצוען
שאלה- אם אני לוקחת נהג מונית לטיול בדרך הצבאית שייך או שכדאי משהו מקצועי?
מה הכוונה בדרך הצבאית? מדברת על הרי הקווקז? אני גם מתכננת לשם, וראיתי שיש הרבה טיולי יום לשם, ללא לינה, יש לך מה לחדש?

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין מה לעשות שם יותר מיום... יום אחד מספיק לגמרי.
יש למעלה סקי (אין לי מושג מה התאריכים יכול להיות שסגור בקיץ)
יש טרקטרוני שלג (חוויה ממש נחמדה) ואופנועי שלג,
יש נופים וכמובן שלג...
אבל חבל להתמרח שם (בפרט שאין שם מנייני תפילה או אוכל כשר)

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ואגב מלון- חבל לשלם יקר על מלון כשר,
קחו מלון לא כשר או דירה קרובה לבית חב"ד
שם יש בבוקר פיצות (הכפולה הכי טובה. נראה לי 25 לארי נכון ללפני כמה חודשים) חצ'אפורי טוב וסלטים.
יצא יותר זול מהמלון הכשר

קוויק

משתמש מקצוען
אין מה לעשות שם יותר מיום... יום אחד מספיק לגמרי.
יש למעלה סקי (אין לי מושג מה התאריכים יכול להיות שסגור בקיץ)
יש טרקטרוני שלג (חוויה ממש נחמדה) ואופנועי שלג,
יש נופים וכמובן שלג...
אבל חבל להתמרח שם (בפרט שאין שם מנייני תפילה או אוכל כשר)
יודעת אם גם בקיץ יש שלג?

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אך ורק מוניות! דבר ראשון עולה שקלים ברמה הזויה (שקל עשרים- עד שתי שקל לנסיעה) חוץ מזה הכבישים שם לא בטיחותיים ומי שלא בני המקום סכנה ממש לנהוג
הכבישים שם לא ככ מסוכנים... הנהיגה באמת יותר מורכבת ויש פיתולים, אבל לא כמו שהפחידו אותנו. כולם ייעצו לנו לקחת מדריך ומונית ובסוף בעלי נהג, היתה לנו חוויה פרטית בלי מדריך מיותר והדרך היתה סבבה לגמרי!!

קוויק

משתמש מקצוען
הכבישים שם לא ככ מסוכנים... הנהיגה באמת יותר מורכבת ויש פיתולים, אבל לא כמו שהפחידו אותנו. כולם ייעצו לנו לקחת מדריך ומונית ובסוף בעלי נהג, היתה לנו חוויה פרטית בלי מדריך מיותר והדרך היתה סבבה לגמרי!!
הייתם בטביליסי או בטומי?
יודעת לגבי ההכשרים, אם ההכשר הרב אלימלך רוזנבלט הוא משהו שאפשר לסמוך עליו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה