דרוש מידע טיולון MOONA -המלצות

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הי,
אני מחפשת המלצות/ דיס על טיולון MOONA דגם BELLA/ דגם ROBUSTO
אשמח לשמוע כל מידע
תודה רבה!!

מירימ

משתמש פעיל
הי,
אשמח לשמוע כל מידע
תודה רבה!!
הצלחת לברר?
אני יודעת מ-3 שמאד מרוצים
אבל לכולם אין ניסיון עם עגלות נוספות כך שאני רוצה עוד מידע

פרסומית

משתמש חדש
הי,
אשמח לשמוע כל מידע
תודה רבה!!
האם הצלחת לברר על עגלה זו אני גם רוצה לקנות טיולון וחשוב לי לשמוע על עמידות שלה , והנוחות וכן על הדגם זיפי

מירימ

משתמש פעיל
האם הצלחת לברר על עגלה זו אני גם רוצה לקנות טיולון וחשוב לי לשמוע על עמידות שלה , והנוחות וכן על הדגם זיפי
אני בררתי אצל 3 וירדתי ממנה
2 מרוצות
אחת אמרה שכשהילדה מתכופפת הצידה צריך לדחוף את העגלה. (היא וגם אני עם ציפיה לעגלה שרצה ברחוב)

יומיום

משתמש צעיר
לי יש אותה- בנתיים מאוד מרוצה
לא שהיה לי נסיון עם אחרות- אבל בסדר גמור.
אולי תפרטו איזו המלצה תרצו לקבל...
efe700ec2d7486d365eeb996ec87069b.png

מירימ

משתמש פעיל
חוץ מהחיסרון הנ"ל שכתבתי הבנתי שהיא ממש נוחה מכל הבחינות!!

נושנושה

משתמש צעיר
מקפיצה,
יש עכשיו מבצע של 30% הנחה במוצצים על הטיולונים של מונה
אשמח לדעת אם אני קונה את הטיולון במוצצים ויש לי מועדון "שלך"
המחיר יהיה בלי הנחה או שיהיה לי "כפל מבצעים"?

אפרת555

משתמש חדש
מקפיצה,
יש עכשיו מבצע של 30% הנחה במוצצים על הטיולונים של מונה
אשמח לדעת אם אני קונה את הטיולון במוצצים ויש לי מועדון "שלך"
המחיר יהיה בלי הנחה או שיהיה לי "כפל מבצעים"?
אשמח לדעת אם קנית את העגלה ואת מרוצה.
מציינת שעד סוף החודש יש 35% הנחה על הטילונים שלהם.

אפרת555

משתמש חדש
אשמח לדעת אם יש נשים נוספות שיש להן נסיון עם העגלה.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לג

א רַנְּנוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה לַיְשָׁרִים נָאוָה תְהִלָּה:ב הוֹדוּ לַיהוָה בְּכִנּוֹר בְּנֵבֶל עָשׂוֹר זַמְּרוּ לוֹ:ג שִׁירוּ לוֹ שִׁיר חָדָשׁ הֵיטִיבוּ נַגֵּן בִּתְרוּעָה:ד כִּי יָשָׁר דְּבַר יְהוָה וְכָל מַעֲשֵׂהוּ בֶּאֱמוּנָה:ה אֹהֵב צְדָקָה וּמִשְׁפָּט חֶסֶד יְהוָה מָלְאָה הָאָרֶץ:ו בִּדְבַר יְהוָה שָׁמַיִם נַעֲשׂוּ וּבְרוּחַ פִּיו כָּל צְבָאָם:ז כֹּנֵס כַּנֵּד מֵי הַיָּם נֹתֵן בְּאֹצָרוֹת תְּהוֹמוֹת:ח יִירְאוּ מֵיְהוָה כָּל הָאָרֶץ מִמֶּנּוּ יָגוּרוּ כָּל יֹשְׁבֵי תֵבֵל:ט כִּי הוּא אָמַר וַיֶּהִי הוּא צִוָּה וַיַּעֲמֹד:י יְהוָה הֵפִיר עֲצַת גּוֹיִם הֵנִיא מַחְשְׁבוֹת עַמִּים:יא עֲצַת יְהוָה לְעוֹלָם תַּעֲמֹד מַחְשְׁבוֹת לִבּוֹ לְדֹר וָדֹר:יב אַשְׁרֵי הַגּוֹי אֲשֶׁר יְהוָה אֱלֹהָיו הָעָם בָּחַר לְנַחֲלָה לוֹ:יג מִשָּׁמַיִם הִבִּיט יְהוָה רָאָה אֶת כָּל בְּנֵי הָאָדָם:יד מִמְּכוֹן שִׁבְתּוֹ הִשְׁגִּיחַ אֶל כָּל יֹשְׁבֵי הָאָרֶץ:טו הַיֹּצֵר יַחַד לִבָּם הַמֵּבִין אֶל כָּל מַעֲשֵׂיהֶם:טז אֵין הַמֶּלֶךְ נוֹשָׁע בְּרָב חָיִל גִּבּוֹר לֹא יִנָּצֵל בְּרָב כֹּחַ:יז שֶׁקֶר הַסּוּס לִתְשׁוּעָה וּבְרֹב חֵילוֹ לֹא יְמַלֵּט:יח הִנֵּה עֵין יְהוָה אֶל יְרֵאָיו לַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יט לְהַצִּיל מִמָּוֶת נַפְשָׁם וּלְחַיּוֹתָם בָּרָעָב:כ נַפְשֵׁנוּ חִכְּתָה לַיהוָה עֶזְרֵנוּ וּמָגִנֵּנוּ הוּא:כא כִּי בוֹ יִשְׂמַח לִבֵּנוּ כִּי בְשֵׁם קָדְשׁוֹ בָטָחְנוּ:כב יְהִי חַסְדְּךָ יְהוָה עָלֵינוּ כַּאֲשֶׁר יִחַלְנוּ לָךְ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה