טור נסיוני: על סבא, חדווה, ומיכאל מהישיבה---

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;n5081909:
נריה- אנשים כבר באמת מאמינים שאתה וגדי הם אותו אדם.

היי, במסגרת המהדורה המרכזית היו הדלפות בקשר לזהויות זהות, אבל דווקא אתה מכולם אמור לדעת שאין קשר:mad::rolleyes::cool::):p(חברו את כל האייקונים לאחד. זו התוצאה הרצויה)

נריה מגן

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;n5081909:
נריה- אני יודע שלא, אבל אנשים כבר באמת מאמינים שאתה וגדי הם אותו אדם.

וכך מוציאים דברים מהקשרם... אחרי התיקון שערכת ההודעה הקודמת שלי הפכה ללא רלוונטית, כמובן. (אייקון של אחד-שמחפש-אייקון-מספיק-מוצלח-ולא-מוצא)

ואם כבר, זה הזמן לשאול מעל גלי האתר: האם ישנם חלק מחברי צוות הביקורת שמעוניינים להמשיך ולקבל במתכונת פרק לשבוע - ומתכוונים גם להגיב ולהעיר את הארותיהם ולההאיר בהערותיהם? כי אם כן אול נפתח קבוצה חדשה בפורמט מצומצם יותר - אבל גם עירני יותר. (ואולי, ממש ממש אולי, אם כתובות הדוא"ל שלכם אינן חסויות או לחילופין בעלי שמות פיקטיבים נוכל לעשות זאת במתכונת קבוצתית ולא רק במתכונת מוסתרת, וכך הדיונים יהפכו לנחלת כלל המשיבים. כמובן - בהסכמת כ---ל הנוגעים בדבר ובמקלדת).

גדי ישראלי

משתמש מקצוען
אף על פי שלכבוד הוא לי, מכל מקום, לומר שגדי ונריה זה אותו אדם, משול ללחשוב שפנס בערפל וניגון הנפש הם שני אנשים שונים. ובמקרה זה נסתום את הגולל לכל הנסיונות לקשר אותי ואת ניקי לכל כותב באשר הוא עלי פורום, בבחינת די לחכימא בכורמיזא.
לגבי צוות הביקורת. אכן חככתי בדעתי שתועלתי יהא אם מר נריה הנכבד ישלח את ספרו פרק בפרק ולא בחדא מחתא. כך שישתמר התאבון ויעמוד ימים רבים, ויתקיים בנו אינו דומה שונה פרק 100 לשונה פרק 101. כמו כן המתכונת הקבוצתית רצויה בהחלט, בה יתבשמו חברי הפורום הן בהגיגיו הנפלאים של מר נריה הנ"ל והן זה מזה, הן בכלל והן בפרט.
אגב, יישר כח למשויטט היקר שניסה להחזיר את הטור הנסיוני למסלולו. נודה לו מאד אם יתכבד נא להחזיר שוב את השרשור הסורר לדרך הישרה. [אייקון עם מבט של ולא-אני-לא-משויטט!!]
ואפשר שזה המקום בו נשטח בקשה להנהלת פרוג הכבודה לחדש את מלאי האייקונים, טרם יעברו כולם להשתמש בסוגריים מרובעות דרך קבע.

ציפה דריפה

משתמש פעיל
בבקשה הנהלת פרוג- כאן חברי קבוצת המנסים- למצוא- אייקונים- ולא- ממש- הולך- להם, נשמח ממש ממש אם תוכלו לעזור לנו להיחלץ מצרת כתיבת האייקונים [אייקון עם חיוך- מתחנן- ומתחנחן- כורע- ברך- וקורץ- לחבריו- שמאחור].
ובכך תזכו לחסוך מאנשים דקות ארוכות בהם הם מנסים (ללא הצלחה יתרה:) ) לפענח את תחושותיו של הכותב התורן שניסה להביא אותן לידי ביטוי ב"כתיבת" אייקונים נרגשים ומצומררים.
תודה רבה מראש! צוות הבקשות בע"מ.:D:rolleyes:

ציפה דריפה

משתמש פעיל
נכתב ע"י ציפה דריפה;n5083969:
בבקשה הנהלת פרוג- כאן חברי קבוצת המנסים- למצוא- אייקונים- ולא- ממש- הולך- להם, נשמח ממש ממש אם תוכלו לעזור לנו להיחלץ מצרת כתיבת האייקונים [אייקון עם חיוך- מתחנן- ומתחנחן- כורע- ברך- וקורץ- לחבריו- שמאחור].
ובכך תזכו לחסוך מאנשים דקות ארוכות בהם הם מנסים (ללא הצלחה יתרה:) ) לפענח את תחושותיו של הכותב התורן שניסה להביא אותן לידי ביטוי ב"כתיבת" אייקונים נרגשים ומצומררים.
תודה רבה מראש! צוות הבקשות בע"מ.:D:rolleyes:

ומי שיוסיף על הבקשה הנ"ל הרי הוא בבחינת "מוסיף- והולך לו!"

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י גדי ישראלי;n5083932:
אף על פי שלכבוד הוא לי, מכל מקום, לומר שגדי ונריה זה אותו אדם, משול ללחשוב שפנס בערפל וניגון הנפש הם שני אנשים שונים. ובמקרה זה נסתום את הגולל לכל הנסיונות לקשר אותי ואת ניקי לכל כותב באשר הוא עלי פורום, בבחינת די לחכימא בכורמיזא.
לגבי צוות הביקורת. אכן חככתי בדעתי שתועלתי יהא אם מר נריה הנכבד ישלח את ספרו פרק בפרק ולא בחדא מחתא. כך שישתמר התאבון ויעמוד ימים רבים, ויתקיים בנו אינו דומה שונה פרק 100 לשונה פרק 101. כמו כן המתכונת הקבוצתית רצויה בהחלט, בה יתבשמו חברי הפורום הן בהגיגיו הנפלאים של מר נריה הנ"ל והן זה מזה, הן בכלל והן בפרט.
אגב, יישר כח למשויטט היקר שניסה להחזיר את הטור הנסיוני למסלולו. נודה לו מאד אם יתכבד נא להחזיר שוב את השרשור הסורר לדרך הישרה. [אייקון עם מבט של ולא-אני-לא-משויטט!!]
ואפשר שזה המקום בו נשטח בקשה להנהלת פרוג הכבודה לחדש את מלאי האייקונים, טרם יעברו כולם להשתמש בסוגריים מרובעות דרך קבע.

גדי (ונריה מגן, משוייט, אבריימי, קקטוס, נחמצ'יק או כל אחד משמותייך.. כולכם אותו אדם, לא?), לאור תחינתך צוות מיוחד מטעם משרד הכלו"ם פעל בנמרצות כל הלילה, ובין בטלה למנוחה מצא פתרון לבעייתך:

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
רגע, כעת אני רואה שכמו כל פיתרון ממשלתי הפיתרון ממש גרוע.
הנה פתרון נוסף:

? ? ? ? ? ? ? ☺️ ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ☹️ ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
לא התחברת?
צוות הכלו"ם פוטר הרגע!
יעקב דולר נכנס לתמונה, וזה מה שיש לו להציע:

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ☕️ ? ? ? ?
רוצה לפשוט על משרד הכלו"ם ולקחת לבד אימוג'ים?
בסדר! רק אל תשאיר עקבות...
כנס לפה ותרווה נחת:
http://getemoji.com/#people

??

שלך בידידות אמת לאורך כל הטרמינל, פנס בערפל:
?

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
ובצבעוני:
emoji_u1f600.png
emoji_u1f601.png
emoji_u1f602.png
emoji_u1f603.png
emoji_u1f604.png
emoji_u1f605.png
emoji_u1f60e.png
emoji_u1f60b.png
emoji_u1f60a.png
emoji_u1f609.png
emoji_u1f606.png
emoji_u1f618.png
emoji_u1f617.png
emoji_u1f619.png
emoji_u1f61a.png
emoji_u263a.png
emoji_u1f642.png
emoji_u1f636.png
emoji_u1f611.png
emoji_u1f61a.png
emoji_u1f619.png
emoji_u1f617.png
emoji_u1f618.png
emoji_u1f917.png
emoji_u1f607.png
emoji_u1f914.png
emoji_u1f610.png
emoji_u1f636.png
emoji_u1f910.png
emoji_u1f62e.png
emoji_u1f625.png
emoji_u1f623.png
emoji_u1f60f.png
emoji_u1f644.png
emoji_u1f62f.png
emoji_u1f62a.png
emoji_u1f62b.png
emoji_u1f634.png
emoji_u1f60c.png
emoji_u1f913.png
emoji_u1f613.png
emoji_u1f612.png
emoji_u1f641.png
emoji_u1f61d.png
emoji_u1f61c.png
emoji_u1f61b.png
emoji_u1f614.png
emoji_u1f615.png
emoji_u1f616.png
emoji_u1f643.png
emoji_u1f637.png
emoji_u1f912.png
emoji_u1f624.png
emoji_u1f61f.png
emoji_u1f61e.png
emoji_u1f632.png
emoji_u1f911.png
emoji_u1f915.png
emoji_u1f622.png
emoji_u1f62d.png
emoji_u1f626.png
emoji_u1f627.png
emoji_u1f628.png
emoji_u1f629.png
emoji_u1f621.png
emoji_u1f635.png
emoji_u1f633.png
emoji_u1f631.png
emoji_u1f630.png
emoji_u1f62c.png
emoji_u1f620.png
emoji_u1f608.png
emoji_u1f47f.png
emoji_u1f479.png
emoji_u1f47a.png
emoji_u1f480.png
emoji_u1f63a.png
emoji_u1f4a9.png
emoji_u1f916.png
emoji_u1f47e.png
emoji_u1f47d.png
emoji_u1f47b.png
emoji_u1f638.png
emoji_u1f63b.png
emoji_u1f63c.png
emoji_u1f63d.png
emoji_u1f640.png
emoji_u1f466.png
emoji_u1f64a.png
emoji_u1f649.png
emoji_u1f648.png
emoji_u1f63e.png
emoji_u1f63f.png
emoji_u1f474.png
emoji_u1f474.png
emoji_u1f476.png

ציפה דריפה

משתמש פעיל
דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!?
איזה כיףףףףףףףף?..
כבר מזמן אמרנו שאם לא יעקב דולר- לא היה... (אימוג'ים של ירקות?).
תודה לצוות הכלומני"ק שדאג למלא לנו מחסור כבד.
בברכה
emoji_u1f910.png
(אנחנו:)

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
גדי ישראלי -
באחד האשכולות באיש את רעהו איזה נוד-ניק ציין שאני ואתה-היינו הך!
לא ידעתי שאני כותב עד כדי כך טוב:)

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אהבתי מאוד את הסגנון כתיבה
זה קצת מזכיר לי את הכתיבה של "סוללה חלשה" במגזין זמן

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משויטט, עדיאל קשישא פספס גם את האשכול הזה...
תתמנה למעוירר הקבוע?
[לא יודע להשתמש באייקונים, זה שייך לדור הצעיר...]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה