עזרה טופס 1601

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני שנה וחצי פיצלנו את העסק
-נכס מסחרי שאנחנו משכירים- עבר על שם בעלי
והעסק שלי- נשאר על שמי
מתברר שבביטו"ל עדיין ההכנסה על הנכס של שמי
מה שגורם שאשלם יותר דמי ביטו"ל (כי לבעלי זו הכנסה כמעט יחידה. אצלי זה מצטרף להכנסה מהעסק)
אמרו לי למלא טופס 1601 כדי להוריד ממני את הנכס בביטו"ל
אבל ממש לא ברור לי מה לבחור שם
אשמח לעזרה
תודה!

‏‏לכידה.JPG

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסיתי לבחור שינוי בהיקף ההכנסה. אבל זה נותן לבחור תאריך של לפני השינוי. רק החל מ1/1/23
ואצלי ההכנסה ההיא מהרבה קודם
ואיזה תאריך לכתוב שבו השתנתה ההכנסה? 1/1/23?
לא נותן קודם. והשינוי בעצם מ1/9/22
אבל זה לא כ"כ נורא...
דבר נוסף-
זה נותן רק לבחור שינוי במס' שעות העבודה וההכנסה. בלי המקור. אז אולי לא את זה הייתי צריכה לבחור?

אקראי

משתמש מקצוען
ההכנסות בביטוח לאומי מוגדרותת לפי הסווג במס הכנסה
וכיון שבמס הכנסה זה מסווג כנראה אליך כבעלת ההכנסה הגבוהה יותר מיגיעה אישית, כך זה עובר לביטוח לאומי
את לא יכולה לשנות שם

את כן יכולה לבקש פיצול הכנסה בינך לבין בעלך, כך תקבלו כפל פטור - של כ 60K במקום של כ 30K
כי לכל אחד מכם

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
את כן יכולה לבקש פיצול הכנסה בינך לבין בעלך, כך תקבלו כפל פטור - של כ 60K במקום של כ 30K
מה זה אומר לפצל?
את ההכנסה מהנכס?
או את כל ההכנסות? (והרי ההכנסות שלי הן נטו שלי. ובגלל חל"ד וכד' לא תמיד שווה שיהיה על שמו)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה