דרוש מידע טופיק! מכירים? עזר לכם? אשמח לדעת!

שמחה זה אנחנו

משתמש צעיר
אשמח לשמוע חוות דעת מנסיון-
על ספריי טופיק לכיסוי שורשים
או בספריי טופיק מעבה השיער
תודה רבה!!!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מכירה טופיק לא כספריי אלא אבקה, והוא באמת משפר את המראה. עניין די יקר, אגב.

shira_Pr

משתמש חדש
טופיק הוא אבקה. הוא מוצלח מאד להסתיר בלבד חורים בשיער ודלילות אבל לא כדי לעזור בצמיחה או לעצור את הנשירה. יש המון גוונים וניתן להזמין באליאקספרס מחברות שונות. טופיק בארץ עולה המון (בהשוואה: טופיק 150-200 ש"ח בערך. אותה כמות באליאקספרס: 15 שקל! אבל לפעמים מדובר בחברות שונות). אני לא יודעת להגיד אם טופיק יותר טוב לא התנסיתי אבל אלו שבאליאקספרס הם די בסדר.

shira_Pr

משתמש חדש
לא ידוע לי על תופעות לואי. זה חומר שלא נדבק אפילו לשיער אלא יותר שוכב כמו אבקה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה