ניהול תקציב טבלת ניהול הכנסות והוצאות

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
יש לי משהו שעשיתי לעצמי והוא מורכב מאקסס ואקסל ביחד וכדי להתאים אותו אישית נצרכת הבנה בסיסית באקסל.
מעניין מישהו? להעלות?
בטח, אני אשמח מאוד, אני גם עשיתי משהו (כמה הודעות למעלה)

רמיזא

משתמש מקצוען
שלום, לאחר זמן רב שלא נכנסתי לפורום, אני מעלה פה קובץ אקסל לניהול הכנסות והוצאות
שעבדתי עליו,
הדגיש כי בסיס הקובץ הוא לא שלי, אלא של אחד בשם @מאסטר באקסל שהעלה פה לפני כמה שנים את בסיס הקובץ ואני שיפרתי והוספתי לפי צרכיי, אודה ל @מאסטר באקסל שנתן לי את הסכמתו להפצת הקובץ לזיכוי הרבים, (ואף סייע לי בעניין...)
הקובץ הוא קובץ ראשוני, שאני מפרסם אותו ע"מ לקבל פידבקים ואם אראה שיש עניין לציבור אשפר אותו ככל שיתאפשר לי.
אני מפרסם את הקובץ לזיכוי הרבים בתנאי כפול קודם למעשה שלא יעשה בו שימוש מסחרי, וכן שאם למישהו יש הערות / הארות לשיפור וייעול הקובץ שיאיר את עיני, וכן אם יש למישהו ידע יותר מקיף באקסל ממה שיש לי וחושב שהוא יכול לייעל אותו, יבורך מן השמיים
אני מצרף את הקובץ + הדרכה
אציין שהקובץ מיועד יותר לזוצי"ם אך לא רק...
אשמח לקבל תגובות

בהצלחה
יישר כוח, האם זה עובד גם בגוגל שיטס ? אני מעדיף משהו אינטרנטי שאני יכול לפתוח מכל מקום בעולם.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
יישר כוח, האם זה עובד גם בגוגל שיטס ? אני מעדיף משהו אינטרנטי שאני יכול לפתוח מכל מקום בעולם.
סורי על הבורות, אך אין לי מושג מה זה גוגל שיטס,
מה שאני עשיתי זוהי טבלת אקסל שבנויה לטעמי האישי, ואני מפרסם אותה בכיף ובאהבה לזיכוי הרבים.
נשמח אם תפרטו לי מה זה גוגל שיטס, סתם בשביל הידע...

רמיזא

משתמש מקצוען
סורי על הבורות, אך אין לי מושג מה זה גוגל שיטס,
מה שאני עשיתי זוהי טבלת אקסל שבנויה לטעמי האישי, ואני מפרסם אותה בכיף ובאהבה לזיכוי הרבים.
נשמח אם תפרטו לי מה זה גוגל שיטס, סתם בשביל הידע...
כמו אקסל אבל של גוגל, זה לא קובץ שנמצא במחשב בלבד על אונקי וכו', וה קובץ כמו כתובת מייל שנמצא בתוך החשבון של המייל.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
כמו אקסל אבל של גוגל, זה לא קובץ שנמצא במחשב בלבד על אונקי וכו', וה קובץ כמו כתובת מייל שנמצא בתוך החשבון של המייל.
קח את הקובץ שלי ותערוך אותו על זה כטוב בעיניך, אני אין לי מושג איך עושים את זה.

רמיזא

משתמש מקצוען
שלום, לאחר זמן רב שלא נכנסתי לפורום, אני מעלה פה קובץ אקסל לניהול הכנסות והוצאות
שעבדתי עליו,
הדגיש כי בסיס הקובץ הוא לא שלי, אלא של אחד בשם @מאסטר באקסל שהעלה פה לפני כמה שנים את בסיס הקובץ ואני שיפרתי והוספתי לפי צרכיי, אודה ל @מאסטר באקסל שנתן לי את הסכמתו להפצת הקובץ לזיכוי הרבים, (ואף סייע לי בעניין...)
הקובץ הוא קובץ ראשוני, שאני מפרסם אותו ע"מ לקבל פידבקים ואם אראה שיש עניין לציבור אשפר אותו ככל שיתאפשר לי.
אני מפרסם את הקובץ לזיכוי הרבים בתנאי כפול קודם למעשה שלא יעשה בו שימוש מסחרי, וכן שאם למישהו יש הערות / הארות לשיפור וייעול הקובץ שיאיר את עיני, וכן אם יש למישהו ידע יותר מקיף באקסל ממה שיש לי וחושב שהוא יכול לייעל אותו, יבורך מן השמיים
אני מצרף את הקובץ + הדרכה
אציין שהקובץ מיועד יותר לזוצי"ם אך לא רק...
אשמח לקבל תגובות

בהצלחה
תודה לך על הקובץ המאוד יפה וברור, הבאתי לכמה אנשים והם מאוד התלהבו, אגב זה עובד פיקס בגוגל שיטס,
יש לי כמה שאלות
1. איך אני יכול להוסיף או לערוך סוגי הוצאות שיתעדכן לכל האקסל ?
2. יש לי חשבון בנק שקלי ומטבע אחר, איך אפשר להוסיף סוג מטבע נוסף גם בהכנסות וגם בהוצאות וגם במעשר ?
3. אני רוצה לערוך כמה שינויים לעצמי באופן גורף לכלל החודשים איך עושים את זה ?

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
תודה לך על הקובץ המאוד יפה וברור, הבאתי לכמה אנשים והם מאוד התלהבו, אגב זה עובד פיקס בגוגל שיטס,
יש לי כמה שאלות
2. יש לי חשבון בנק שקלי ומטבע אחר, איך אפשר להוסיף סוג מטבע נוסף גם בהכנסות וגם בהוצאות וגם במעשר ?
1. אם אתה מתכוון לקטגוריות א"כ אתה יכול לשנות לבד באופן ידני. ואם אני מתכוון ל'סעיף הוצאות' (שמשייך אוטומטי כל הוצאה לקטגוריה ע"פ מקום ההוצאה).
אתה גם יכול בטבלת סעיף הוצאות להוסיף מקום הוצאה ולהכניס סעיף חדש ליד.
2. בסרגל למעלה יש 'מספר' ששם זה מוגדר 'מטבע' / 'חשבונאות, אתה נכנס ל'מותאם אישית ובוחר את המטבע הרצוי ('סימן').
3. איזה סוג של שינויים ?
נ. ב. אולי @מאסטר באקסל שבנה את הקובץ הזה (ועליו אי הוספתי וערכתי שינויים קלים), יוכל לעזור.
אני ישוב וידגיש @מאסטר באקסל הוא אבי האקסל הנפלא והיעיל הזה. שנתן לי את הרשות להשתמש בו ולהפיצו.
אני רק הייתי שליח להתאימו ולהפיצו לזיכוי הרבים.
שבת שלום

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
יש לי כמה שאלות

1. אם אתה מתכוון לקטגוריות א"כ אתה יכול לשנות לבד באופן ידני. ואם אני מתכוון ל'סעיף הוצאות' (שמשייך אוטומטי כל הוצאה לקטגוריה ע"פ מקום ההוצאה).
אתה גם יכול בטבלת סעיף הוצאות להוסיף מקום הוצאה ולהכניס סעיף חדש ליד.
2. בסרגל למעלה יש 'מספר' ששם זה מוגדר 'מטבע' / 'חשבונאות, אתה נכנס ל'מותאם אישית ובוחר את המטבע הרצוי ('סימן').
3. איזה סוג של שינויים ?
נ. ב. אולי @מאסטר באקסל שבנה את הקובץ הזה (ועליו אי הוספתי וערכתי שינויים קלים), יוכל לעזור.
אני ישוב וידגיש @מאסטר באקסל הוא אבי האקסל הנפלא והיעיל הזה. שנתן לי את הרשות להשתמש בו ולהפיצו.
אני רק הייתי שליח להתאימו ולהפיצו לזיכוי הרבים.
שבת שלום
אני כשהשתמשתי בקובץ שלי, פתחתי בתחילת שנה רק חודש אחד, וכל חודש שכפלתי את החודש האחרון. המטרה הייתה שאם יש שינוי, כמו הוספת קטגוריה, או אמצעי תשלום, זה מתעדכן מכאן ואילך, ולא נוגע בחודשים קודמים.

לא ראיתי את הקובץ של @שניאור רובינשטיין כך שאני לא יודע האם זה מתאים גם לזה.

יוסי ארנטרוי

משתמש חדש
יש אקסל מקצועי לניהול תקציב ותמונת מצב כלכלית של גוטפלוס - הרב ישראל גוטמן
אפשר לקבל אותו ללא עלות בכתובת המייל שלהם info*ygutman.co.il
יש שם פירוט של תמונת מצב חודשית ושנתית וכן תקציב חודשי בצורה מקצועית מאוד

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
לגבי דוח הוצאות והכנסות
מי שצריך עזרה בזה
אשמח לעזור
בוגר מסילה - פנחס
E0583213270
בהצלחה
איזה סוג של עזרה ?! אם לגבי התייעלות כלכלית אז תודה הייתי בכמה הרצאות של מסילה ושל 'גוטפלוס'.
ואם עזרה באקסלים שהעלו פה, מצויין !!!!
ואם יש לנו פה בוגר מסילה אשמח שתראה כמה הודעות לפני כן את הטבלה שהעליתי פה ותחווה את דעתך עליה לטוב ולמוטב, לתועלת הרבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה