טביעת אצבע - דחוף!!!

בולדוזרית

משתמש חדש
אני מפתחת אתר נוכחות המשתמשת בחיבור USB שקולט טביעת אצבע. אני צריכה להתחבר לקבל נתונים ולתרגם לקוד.
אני מחפשת מידע על מישהו שהתעסק עם טביעת אצבע ויכול לעזור לי.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
הקורא טביעות אצבע לא מגיע עם חוברת הוראות או תיעוד כלשהו?

C

משתמש מקצוען
בד"כ המכשיר של הסורק טביעות אצבע מגיע עם איזשהם הוראות שמסבירות לך איך להתחבר / תוכנה מסוימת שמתחברת.
אני עשיתי פעם פעם משהו כזה.
הבעיה העיקרית היא שהיה צורך להתקין דרייבר על המחשב בשביל שהאתר שרץ בדפדפן יוכל לתקשר עם הסורק. (דרייבר זה סוג של תוכנה שמסבירה למחשב איך להתייחס להתקן שמחובר אליו. גם לעכבר/מקלדת יש דרייבר.)
אם זכור לי נכון בסופו של דבר עשיתי התקנה אוטומטית ברגע שמחשב מריץ את האתר, ואז בפעם הראשונה שהמחשב מריץ את האתר הזה, הוא מבקש מהמשתמש להתקין את הדרייבר הזה.

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אותם מכשירים הנמכרים כאן בארץ באלפי שקלים מגיעים מאליאקספרס ב100$ הכולל כל התוכנות הנלוות עם אפשרות לייצא את החומר בכל מיני קבצים כמו CSV או XLS וכו'
האלוף בזה הוא @שנים

C

משתמש מקצוען
אבל הבנתי שיש סורקי טביעת אצבע שמתקינים אוטומטית את הדרייבר.
מה הפרטים של הסורק שלך? תרשמי אותם ואולי נוכל לעזור לך.

בולדוזרית

משתמש חדש
קוראים לו - SUNROSE FP100

-------
הזמנתי את המכשיר מאליאקספרס והגיע ללא דף הוראות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה