דרוש מידע טאיו מטבחים

מרים קלוגר

משתמש פעיל
קניתי אותו במחסני חשמל ב1090 וקיבלתי סיר סוטז' מתנה של פודאפיל
היה לי הנחה של 500 מהכסף מתנה שחילקו
מעניין שזה אותו דגם .
כי אני לא ראיתי את הדגם הזה בכלל בחנויות.
יש אותו דגם שמסתיים עם 2 זה מה שראיתי בחנויות. אולי לזה את מתכוונת?

אני באופן אישי עשיתי אצלהם מטבח .
ואני מכיר עוד הרבה מהשכונה שגם עשו אצלהם מטבח
אני רואה שיש הרבה שמענין אותם לדעת עליהם
כל מי שמתענין עליהם יכול לשלוח לי מייל
ואשתדל בלי נדר להשיב על כל השאלות ( כמובן רק מה שאדע להשיב ... , מכל הניסיון שלי איתם .)
ely0533163436אין לכתוב כתובת מייל
(כמובן שבמקום סולמית יש לרשום את השטרודל )

ספרינגית

משתמש מקצוען
גם לי הוא המליץ. ואני מאד מתלבטת כי כולם ממליצים על בוש.
הזכוכית נשלפת לנקיון בקלות? אפיה אחידה?
בטח כבר קנית...
יכולה לומר שאצלי יש שתיים של בוש כבר 4.5 שנים והאפיה שלהן מאד לא אחידה
ממש לא מרוצה
עכשיו לפ0ח אני רוצה לקנות. האם יש לך זנו0י? איך האפיה שלו? מאד אשמח לשמוע ..(דחוף...)

אדם קדמון

משתמש פעיל
אני הזמנתי דרכם בינתיים מאוד לא מרוצה מהשירות ומהנסיון. כנראה שחדשים בלי הרבה ניסיון.
התחייבו למחיר אחד פתאום העלו.
נראה מה יהיה...

ד.פ.

משתמש חדש
ל-משתמש אדם קדמון. רלוונטי לעכשיו ממש. מעוניין לדעת מה היה בסוף. תוכל לשלוח לי למייל danielf1212 שטרודל גימייל נקו' קום
תודה רבה

אדם קדמון

משתמש פעיל
בינתיים נראה בסדר. יחסית מרוצה מאיך שיצא המטבח.
היה לי תקלים איתם עם זה שהתחייבו לברזים ובסוף נתנו זכוי של 100 ש"ח לברז. שזה ממש מעט.
וכן לאחר שסגרנו על מחיר עברו כמה חודשים וערכו תחשיב נוסף ואמרו שצריך לשלם יותר. אני התעקשתי איתם ובסוף לא הוספתי. השירות לקוחות שלהם לא משהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה