חתמתי ונושעתי

הזגג

משתמש פעיל
הריני מאשר השתתפות,

בתנאי הקהילה הקבוצתית.

הריני מאושר בהצטרפות,

לחברי הכתיבה הציורית.

מרוגש מהגשת השרביט,

מתגרה בהנאה בכוכב שביט.

הן אני הוא המשורר המביט,

בתגובות שמעניקות רוח גבית.

תודה על הגושפנקא, קהילה מקצועית

בתקווה שלא אאכזב...

נערך לאחרונה ב:

ישראל טיק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
קראתי ומאשר.
כמה מילים על עצמי.
פרסמתי מעט חומרים בעבר בעיתון 'המבשר', 'מרכז-העניינים' ובמגזין הדיגיטלי של 'צריך-עיון.
עוסק בתחום כתחביב.
חושב שאין עדיין ספר פנטזיה חרדי טוב וחבל...
-הכוונה לספרים 'מדומיינים' לחלוטין... לא היסטוריים בכאילו.
ומנגד חש במחסור חריף בכתיבה תנכ"ית, עגנונית,, סלאש-תלמודית.
כותב גם שירים-למגירה.
זהו בגדול...

יהודית מדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קראתי ומאשרת.
אני מאושרת להתחבר לקבוצה של כותבות, זמן רב אני מנסה ולא מצליחה.
אני כתבתי קרוב לעשר כתבות בעיתונים שונים. ואני בקרוב מתחילנ להיות כתבת קבועה.

M . A

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
ברמת העקרון היה לי משפט חתיך שגורר אחריו מלא
1642515198402.png

מסתבר שנזכרתי להצטרף לפורום מאוחר מדי
תפסו לי הכל :oops:
לא נורא. העיקר לא להביא אתכם לסמן אותי ב
1642515183692.png

"מי שלא אויב בהווה הוא ידיד בפוטנציאל" (אייל גלבוע)

אניוויי, קראתי, מאשרת

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עברתי כעת על כל שמונת הדפים של חתמתי ונושעתי וגם הופתעתי שאינני מופיע שם. אז - אה, הגיע הזמן.
קראתי והני מאשר שקראתי.
נרשמתי בקיץ תשע"ט ומשכתי את הסכמתי, כי עדיין לא הייתה נפשי פנויה לכך.
נרשמתי בשנית בימי הגל הראשון הטרופים והמוטרפים.
ומאז אני כאן.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
תשואות.
נ.ב. מאגר ה'חוכמות' התרוקן ונותרו בו טיפות דלוחות אשר מהן שאבתי את דברי חכמתי, עמכם הסליחה על שהמאגר כעת יבש לגמרי.

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
קראתי ומאשרת.

הצטרפתי איפשהו השבוע.

הסיבה שהחלטתי להצטרף הייתה אשכול על יוזבד מול איסתרק ומהללאל.
לבסוף הצטרפתי לאחר קריאת אשכול אחר על ממלכה במבחן.
(כמובן שהספרים שנמצאים אצלי כרגע בשלוף זה ספרים של מ.קינן - לא רק הממלכה..)

שנים לא כתבתי ועיון קצר בפורום שכנע אותי שהגיע הזמן לחמם את המקלדת.
לחימום ראשוני כתבתי בעיקר המשכים על ממלכה במבחן..

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
קראתי בהתרגשות את החוקה, אולי קצת באיחור...

תודו ש'חוקת הפורום' נשמע הרבה יותר טוב מ'חוקי הפורום', ככה זה, קהילה מקצועית...

הצטרפתי בתאריך י' שבט תשפ"ב (12/01/2022 למניינם), בשעה טובה (13:09, אם זה משנה לכם...).

ואני מאשר. מאשר שקראתי. מאשר שהבנתי. ומאשר להשתדל לעמוד בחוקה.

שמי הספרותי אינו מגובש דיו, והאמיתי אינו אמיץ מספיק. אז בנתיים מה רע ב @שלחן עורך. (לא @שולחן גם לא @שולחן ערוך שימו לב!!) (הכתיב חסר, כפי שם הספר המפורסם של מרן. וגם, כי בשלחן שלי גם חסרים כמה דברים, בעיקר שלט מפואר עם שם ספרותי מפוצץ).

עיסוקי הם בעיקר בתחום התורני. כתיבה ועריכת תוכן ברמה גבוהה, למכונים ולפרטיים. לעיתים כותב גם ספרות, מאמרים, גראמען (בעברית), וברכות מחורזות.

אם משיהו צריך אותי, שפשוט יקרא לי. אוקיי?!​

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קראתי ואישרתי כבר מזמן. הצטרפתי לפני חודשיים בערך אבל עוד לא פתחתי את הפורום הזה...
חולת כתיבה מגיל אפס וקריאה מחמש, כתבתי דברים מזדמנים ובגדול מתייחסת למצב שלי כרגע כסטאז'. אז כותבת, אבל מפרסמת קטעי-חומרים רק פה.

אבי 10000

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
קראתי ומאשר
ושמח להיות כאן חבר.

הצטרפתי אתמול כ"ה ניסן תשפ"ב.

מקווה להחכים
ולהרחיב אופקים.

תמיד אהבתי לקרוא, וטיפ טיפה לכתוב,
ובעיקר לפרוק רגשות, בצורה של מילים וחרוזים שמכונה "שירים",
עד עכשיו ל"מגירה" (טוב זה מזמן ב"תיקיה")
תודה על ההזדמנות.

נערך לאחרונה ב:

forty thousand feet

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הריני מאשר בזאת, כי האיש המכונה 'הזעצער שאינו טועה', מסכים ומאשרר את כל הנאמר בחוקה, ומקבל על עצמו, על נפשו, ועל כל נפשות ביתו, את כללי הפורום ככל משפטו וחוקתו.

נ.ב. הנני מוכן ומזומן לכל קריאה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה