עזרה חתונה שבוע הבא ואין מקום

אספמיה

משתמש מקצוען
למי שיש קישור לאשכול שהיה פה בנושא או שיודע על מקום לחתונה באשדוד או בבני ברק בשבוע הבא אשמח לעזרתכם דחוף מאוד

י. שלמה כהן

משתמש צעיר
רק רעיון..

היום הייתה חתונה בבני ברק בחד"א של ישיבה (גדול)
הפכו את המקום להיכל מפואר עם וילונות מקיר לקיר עיצוב ברמה וכו

yudb

משתמש סופר מקצוען
שמעתי על חתונות שעברו לאריסטוקרט
ועל חתונות שעברו לשינדליר

yudb

משתמש סופר מקצוען
הם מוגנים?
אפשר מספרים שלהם?
נראה לי שהם מוגנים,
אולי אפילו בתוך מקלט.
אין לי מספרים.
אריסטוקרט נראה לי שזה במלון ויזניץ.
שינדליר ברחוב חזון איש 78 זה בקומה מינוס
שתיהם בבני ברק

מעצבי על

משתמש פעיל
אפשר גם לבדוק בארמונות חן - היום היתה שם חתונה רק עם משתתפים בכמות פחותה והיא היתה החתונה היחידה שם כי שתים נוספות בחרו לעבור מקום כנראה בגלל שבהתחלה הודיע שלא בטוח יהיה ניתן לערוך אצלם...

מעצבי על

משתמש פעיל
מנסיון הקורונה באולמות שלא ערוכים מראש לחתונות הרבה יותר קשה ההתארגנות כמו כסא לכלה, חדר יחוד וכו' וגם יכול לצאת עם עלויות נוספות

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אחותי הייתה אמורה להתחתן באשדוד.
אנחנו מחפשים וילה להעביר אליה את החתונה.
החתונה תכיל 100 אנשים.
תודה רבה רבה.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יש מקופ בטוח היום בארץ?
אולי לחילופין תחפשו מקום מוגן
אתמול התחתנו זוג ששתי המשפחות מנתיבותף
אחד הצדדים התעקש והעבירו את החתונה לצפון.
לבסוף בנתיבות היה שקט ובצפון- אזעקות.

HP מעצבת

משתמש מקצוען
יש מקופ בטוח היום בארץ?
אולי לחילופין תחפשו מקום מוגן
אתמול התחתנו זוג ששתי המשפחות מנתיבותף
אחד הצדדים התעקש והעבירו את החתונה לצפון.
לבסוף בנתיבות היה שקט ובצפון- אזעקות.
בנתיבות אתמול היו אזעקות
ובצפון היו אזעקות?

HP מעצבת

משתמש מקצוען
אחותי הייתה אמורה להתחתן באשדוד.
אנחנו מחפשים וילה להעביר אליה את החתונה.
החתונה תכיל 100 אנשים.
תודה רבה רבה.

Efrat א

משתמש מקצוען
בישיבת פאר משה בפתח תקווה יש אולם בקומה 1-
רח' קרול
אני יודעת שעושים שם עכשיו חתונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה