דרוש מידע חתול של שכן מזיק?

ilanmat0

משתמש חדש
שלום לכולם
יש לי שכן מעלי שמגדל חתול גדול מאד שמפריע מאד, הוא מתכופף מהמרפסת לכיוון המרפסת שלנו וזה מפחיד כי הוא כמעט קופץ.
בסוכות הבעיה גודלת כי ברגע שאני עושה סוכה אז החתול מרגיש בנוח לקפוץ לסכך ומשם נפל כבר לתוך הבית שלנו באמצע סעודת החג.

פניתי לשכן והוא שם רשת שהחתול קורע בשניה, ומעבר לזה לא מענין אותו כלום. לא מוכן לחשוב אפילו שלא יסתובב במרפסת במהלך סוכות.

מבחינתנו עצם זה שהוא מסתובב שם זה כבר מוציא את כל הרוגע לשבת בסוכה מהחשש מה יקרה ברגע הבא.

למי אפשר לפנות או רעיון מקורי אחר?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דבר ראשון אם חוששים לשהות בסוכה אסור להשתמש בה (מנסיון קשה של סוכה שהילכו עליה חתולים ופעם קפצו דרך החלון והציאו את כל הילדים לרחוב)
מבחינת החתול אם לא הולך בטוב דיבורים לשלוח לשבת משהו וכד' אז עוברים לאיומים או צעקות כגון ברגע שהחתול אצלנו בבית אנחנו לא מחזירים, מעבירים לשירות וטרינרי, מתלוננים ב....
בד"כ חתולי בית לא אמורים להתפרע. הם יצורים עדינים שורטים מתכרבלים ולא מופרעים
אם הוא מופרע הוא חתול רחוב לא מאולף...

ידיעת התורה

משתמש רשום
אנחנו גם סובלים נורא מהחתול של השכן שהוא בעצם חתול רחוב שהוא מאכיל והוא מסתובב כל הזמן בחצר איפה שבנינו סוכה אז המליצו לנו לשים פלפל שחור מסביב לסוכה והחתולים לא מתקרבים.
יעזור?
יש למישהו פיתרון אחר?
תודה רבה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי להעמיד מעל הסכך דחליל (מוט שעליו תמונת פרצוף מאיים של כלב) :)

סיריוס בלק

משתמש חדש
לנו יש חתול מאד גמיש שכל הזמן היה הולך על המעקה הצר של המרפסת (קומה 3) ופחדנו שהוא יפול
מה שעשינו היה לשים פוליגלים (עבים מאד) לאורך המעקה שבולטים ממנו בערך ב15 ס"מ
מאד עוזר הוא לא הולך מאז על המעקה, אם צריך תמונה של איך לעשות אז תגידו ואשלח
בנוסף יש חומר דוחה חתולים שניתן לקנות לינק:
תרסיס דוחה חתולים

ואגב על עבירה של צער בעלי חיים (לא להחזיר לפצוע להתעלל )יש עונש די גבוה בבית משפט

דג הכסף

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אקונומיקה מרחיק חתולים- תשפכו במקום שהוא יריח את זה לפני שהוא קופץ.
אולי דוקרנים כמו ליונים יעזור אבל הוא כנראה פשוט יפצע אם הוא לא יהיה חכם לשים לב לזה לפני (או שזה לפחות יפחיד את הבעלים)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ואגב על עבירה של צער בעלי חיים (לא להחזיר לפצוע להתעלל )יש עונש די גבוה בבית משפט
צער בעלי חיים לא קודם לצער בני אדם. ולא להחזיר חתול לאדם שמגדל אותו זה לצער אותו כמו שהוא מצער אתכם.
כמו שכתבתי זה צעד אחרון ולא מומלץ (כמו שמביאים בריונים לפנות שוכר שלא משלם)
אבל קצת פרופורציות עם צער בעלי חיים... (כמובן לא לפצוע ולא להתעלל. לא החתול צריך לסבול אלא השכן שלא שומר על חית המחמד שלו)

משה שאחא

משתמש פעיל

סיריוס בלק

משתמש חדש
אני לא מאגודת תנו לחיות לחיות
אבל אני חושב שיש שיטות הרבה יותר טובות להרחיק את החתול מבית השכן כגון תרסיס דוחה חתולים שהזכרתי קודם
וחוץ מזה החתול הוא רכוש השכן ולגנוב את החתול אם אתה חרדי נקרא לא תגנוב פלוס צער בעלי חיים(אם כי נראה שהאחרון פחות מטריד אותך)
ואגב בהערת ביניים לי יש חתול שאני מאכיל למטה במקום שמותר על פי חוק וכששכן איים עלי שהוא יהרוג הודעתי לו שאני אקליט את זה ואשתמש בזה על מנת לתבוע אותו
אז אולי לא כדאי להסתבך עם החוק אלא להשתמש באמצעי הרחקה תקינים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה