תנו לי ביקורת חתול ועכבר - הסיפור המלא, מהתחלה עד לסוף המר...

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אשמח מאד לשמוע (יותר מדויק - לקרוא) ביקורת!
נ.ב. לגבי האיכות - צולם לקראת ערב, בעדשת קנון פשוטה (18-135) והכל קרה מהר מאד, מה שחייב מהירות תריס גבוהה+איזו גבוה=איכות לא אי אי...
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וואי מרחמת על העכבר:cry:
ברוך דיין האמת
פיגוע אכזרי ביותר...
כמובן שהתמונות יפות, תפיסות טובות
תודה רבה,
כאמור, זה לא התמונות האכזריות, הם יעלו רק אם יהיה ביקוש...

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בררררר
פעם כדאי הבאה לשים אזהרת צפיה...;)
בטח התכוונת: פעם הבאה כדאי וכו' ;)

באמת התלבטתי, אבל בגלל שלא העליתי את התמונות הקשות,
וגם הכותרת יחסית ברורה על מה מדובר - לא היה נראה לי שצריך.
אם בכל זאת למישהו נגרם איזה הרגשה רעה - אני ממש מבקש מחילה.

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בכל אופן, תפיסות יפות, מאיזה מרחק צילמת?
שתיים שלוש מטר בערך אולי קצת פחות,
וזה היה ממש קשה, כי חוץ מהפחד שהעכבר יברח ישר אלי והחתול אחריו :eek:.
היו שם כמה עורבים שחיכו שהחתול יסיים את מלאכתו כדי לטעום גם מהסעודה, וכל הזמן הם עפו קרקרו והסתובבו סביבנו...
מעניין מאד לראות את הסוף, אולי תעלו עם כותרת ומי שלא רוצה לא יפתח..
רעיון, נחשוב על זה.

yelta

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואווו
זה אלוףף
ממש אהבתי את התנוחות והזויות.
אחד המעניינים!

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך זה שהעכבר לא ברח?
זה לא טבוע בו פחד מחתול?
אם אפשר את התמונות הנוראות למיילchaimelashicor

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איך זה שהעכבר לא ברח?
זה לא טבוע בו פחד מחתול?
אף פעם לא ראית את זה מקרוב...
(אני ראיתי הרבה פעמים, פעם ראשונה שהייתי עם מצלמה...)
זה הולך ככה:
החתול תופס עכבר, ומתעלל בו = תופס ומשחרר, תופס ומשחרר, ככה איזה חצי שעה לפחות (הגעתי הפעם ממש בסוף), ורק אח"כ מסיים את העניין, למה זה ככה? באמת תמיד היה לי קשה...

נערך לאחרונה ב:

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אף פעם לא ראית את זה מקרוב...
(אני ראיתי הרבה פעמים, פעם ראשונה שהייתי עם מצלמה...)
אזהרה! תיאור קשה!
זה הולך ככה:
החתול תופס עכבר, ומתעלל בו = תופס ומשחרר, תופס ומשחרר, ככה איזה חצי שעה לפחות, ורק אח"כ מסיים את העניין, למה זה ככה? באמת תמיד היה לי קשה...
לא מובן לי למה הוא לא בורח?
העכבר לא יותר מהיר מהחתול?

אליהו אקספרס

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא מובן לי למה הוא לא בורח?
העכבר לא יותר מהיר מהחתול?
לא כשהחתול קרוב כל כך ודרוך מאד לתפוס אותו, וודאי לא אחרי שהוא תפס אותו...
ונתן לו כמה ביסים הגונים...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה