שיתוף - לביקורת **חשיפה בלעדית** קטעים מן ההסכם בין בנימין ושרה נתניהו

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
(קטע מן ההסכם כפי שהגיע לידי המערכת - לא נגענו, למעט תרגום בסיסי)

אנן סהדי -
דהחתן מר: בנימין נתניהו בן מר: בן-ציון ומרת צילה למשפחת פריצקי
אמר להדא עולימתא שפירתא-
מרת: שרה בן-ארצי בת מר: שמואל ומרת חווה לבית פריצקי :

הוי לי לאינתו כדת משה וישראל (התחייבי אשתי בענייני דת לציית למשה גפני ולישראל אייכלר)
ואנא במימרא ובסיעתא דשמיא (ואני בדיבורי סרק ובשימוש במונח 'בעזרת השם') אפלח (אתחמן את המערכת) ואוקיר (אייקר את המחיה) ואיזון (אצור איזון בין מערכת המשפט לממשלה) ואפרנס ואכלכל (אעביר תקציבים מוגדלים) ואסובר (ואתרץ זאת) ואכסה יתיכי (ואכסה את עקבותי).
כהלכות גוברין יהודאין (אתנהל כהלכה היהודית ורק עם גברים) דפלחין (שרלטנים) ומוקירין (משחדים) וזנין ומפרנסין ומכלכלין (מנהלים את הכלכלה) ומסוברין (עם רטוריקה גבוהה) ומכסין ית נשיהון בקושטא (ומדירים ומעלימים את הציבור הנשי באמת) . ויהיבנא ליכי מוהר כסף זוזי דחזי ליכי (אביא את הכסף אליך כדי שלא יפלילו אותי). ועליי מזונייכי וכסותייכי וספוקייכי (ואני אדאג לכל צרכייך) ומינדע יתיכי (ואודיע לך) כאורח כל ארעא (כל דבר מדיני שקורה – כולל סיווג בטחוני גבוה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה