Automation חשבונאות "שומרת שבת וערכים"

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאחרונה פתחתי חשבון באחת מתוכנות ניהול עסק (הפקת מסמכים סליקה לקוחות וכו')
נחרדתי לראות במוצ"ש זה על תנועת הו"ק שנעשתה בעצם יום השבת
הלקוח שאינו נמנה על ציבור שומרי תורה ומצוות קיבל גם מייל עם השם שלי בעצם יום השבת בשעה 9 בבוקר

האמת שאני הייתי די מזועזע
(לאלו שרוצים להתייחס לפן ההלכתי נא לפתוח אשכול נפרד... :), אני מוכן גם להשתתף שם בעזרת ה')

לחברה שלחתי את הזדעזעותי וסלידתי מהמקרה הפוגע, והנה מתשובתיהם:
"...אני מצטערת אך כרגע אין לזה פיתרון מבחינת המערכת..."
"...אני אעביר את ההצעה אך בשלב זה לא יכולה להבטיח מתי יהיה שינוי ואם זה יקרה..."

איך הייתם מתייחסים לכזאת שערורייה?
האם תפתחו חשבון במערכת שאינה מכבדת את הערך העליון של שמירת שבת?

והשאלה העיקרית:
איזו מערכת אתם כן מכירים שמכבדת וממליצים עליה?

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
פעם ניהלתי אתר, שהיה שולח מייל באופן אוטומטי, 30 יום אחרי קנייה של מוצר,
כמובן שלפעמים זה היה יוצא בשבת,
זה היה אתר חרדי (וגולשים חרדים),
לא מצאנו פתרון חוץ מלהוסיף במייל, שזה מייל אוטומטי וכו'

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שהיה שולח מייל באופן אוטומטי
גם מייל באופן אוטו' זה לא הכי ואני לא הייתי משאיר את זה.
אבל פה מדובר על תנועה של גבייה שנעשית בשבת...

לא מצאנו פתרון
ד.א. אם זה היה באתר שלי הייתי מסתדר... הבעיה שמדובר במערכת חיצונית שאין לי גישה לקוד שלה...

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חברים אני מעוניין לקבל פרטים, מידע ואת דעתכם בנידון
(בההההכל אתם 'מבינים' חוץ משבת? ;) )

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עברו 10 חודשים מאז פתחתי את האשכול הזה

חשוב לי לעדכן אתכם שמשהו השתנה
מערכת "חשבונית ירוקה" (גבורת הסיפור) היא המערכת החלוצה הראשונה לשמירת השבת וערכיה
וכך 10 חודשים לאחר שהבעתי בפניהם כאב וזעזוע עמוק
היום לפני כמה דקות קיבלתי את האימייל הבא:

-----------
היי שמחה,
בהמשך לשיחה שלנו על חיוב הוראות קבע ומניעת החיוב בשבת, אני שמחה לעדכן אותך שלאחר בדיקה וחשיבה מעמיקה של הנושא לגבי האפשרויות למענה על הבקשה - הוספנו במערכת אפשרות חדשה להגדיר הוראות קבע חדשות כך שלא יתבצעו בשבת.

תוכל לראות שביצירת הוראת קבע חדשה התווספה תיבה לסימון האפשרות ״לא לחייב בשבת״ -
yWiMrT_bD4BvZBcglCOkMAj-a8FAqpqMV427jbexBimhiH_DSAuqTyv5KvSodeKnd2dqOG4lPg09aQP-sPZrBg-QqAt257rxr8wDJiwxGusUKwEysJXHMNFR81XiYKC2g4AFTfNI3Bzc6Br_OVsxtjM18-svTVkhVutnc-0GJ1dUotpFDOyZTtBjJPfR856FE4QVyaGjSE3NngX_VUgCxWYLB6B1yn_1aRGMugws4jc-3jq2PWxmMdzMXKfp8o069W27umBydMfnoo6KIehTee8RpUNom836UnVtdA=s0-d-e1-ft

במקרה שהתיבה הזאת תסומן, המערכת תדע להתחשב ביום החיוב, ואם מדובר ביום שבת - יום החיוב יושהה ליום הבא.
אנחנו גם ממשיכים בבדיקה ופיתוח של הנושא, כדי שבהמשך המערכת תוכל לאפשר התחשבות גם במקרה של חגים.

חשוב לי שתדע שמדובר בשינוי שהתבצע לאחר חשיבה רבה, וקיבל חשיבות משמעותית בעקבות הפנייה שלך אלינו.
אנחנו רואים חשיבות רבה בהתחשבות בצרכים שלך ושל משתמשים נוספים בנושא, ואני שוב מודה לך על שהסבת את תשומת ליבנו ושיתפת אותנו בפידבק שלך בנושא.

אנחנו כאן לשמוע כל פידבק נוסף גם בהמשך.

אכן מגיע להם מחיאות כפיים!!!

kaduri

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עברו 10 חודשים מאז פתחתי את האשכול הזה

חשוב לי לעדכן אתכם שמשהו השתנה
מערכת "חשבונית ירוקה" (גבורת הסיפור) היא המערכת החלוצה הראשונה לשמירת השבת וערכיה
וכך 10 חודשים לאחר שהבעתי בפניהם כאב וזעזוע עמוק
היום לפני כמה דקות קיבלתי את האימייל הבא:

-----------
היי שמחה,
בהמשך לשיחה שלנו על חיוב הוראות קבע ומניעת החיוב בשבת, אני שמחה לעדכן אותך שלאחר בדיקה וחשיבה מעמיקה של הנושא לגבי האפשרויות למענה על הבקשה - הוספנו במערכת אפשרות חדשה להגדיר הוראות קבע חדשות כך שלא יתבצעו בשבת.

תוכל לראות שביצירת הוראת קבע חדשה התווספה תיבה לסימון האפשרות ״לא לחייב בשבת״ -
yWiMrT_bD4BvZBcglCOkMAj-a8FAqpqMV427jbexBimhiH_DSAuqTyv5KvSodeKnd2dqOG4lPg09aQP-sPZrBg-QqAt257rxr8wDJiwxGusUKwEysJXHMNFR81XiYKC2g4AFTfNI3Bzc6Br_OVsxtjM18-svTVkhVutnc-0GJ1dUotpFDOyZTtBjJPfR856FE4QVyaGjSE3NngX_VUgCxWYLB6B1yn_1aRGMugws4jc-3jq2PWxmMdzMXKfp8o069W27umBydMfnoo6KIehTee8RpUNom836UnVtdA=s0-d-e1-ft

במקרה שהתיבה הזאת תסומן, המערכת תדע להתחשב ביום החיוב, ואם מדובר ביום שבת - יום החיוב יושהה ליום הבא.
אנחנו גם ממשיכים בבדיקה ופיתוח של הנושא, כדי שבהמשך המערכת תוכל לאפשר התחשבות גם במקרה של חגים.

חשוב לי שתדע שמדובר בשינוי שהתבצע לאחר חשיבה רבה, וקיבל חשיבות משמעותית בעקבות הפנייה שלך אלינו.
אנחנו רואים חשיבות רבה בהתחשבות בצרכים שלך ושל משתמשים נוספים בנושא, ואני שוב מודה לך על שהסבת את תשומת ליבנו ושיתפת אותנו בפידבק שלך בנושא.

אנחנו כאן לשמוע כל פידבק נוסף גם בהמשך.

אכן מגיע להם מחיאות כפיים!!!
ולך מגיעה תגובה - יישר כח!!!!

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שלחתי אליהם מייל תודה
שידעו שמעריכים אותם וימשיכו למצוא פתרונות ולהוות דוגמה לאחרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה