חשבון חודשי במירס ממתי זה מתחיל

לענ"ד

משתמש צעיר
סיימתי - באופן חריג יש לציין - את חבילת הדקות שלי במירס.
מישהו יודע מתי מתחיל החשבון של החודש הבא, ממתי אני יכול להשתמש בחבילת הדקות של החודש הבא?
ידידים אמרו לי שב20 לחודש, השאלה שלי אם יום ה20 הוא בכלל או שהוא כבר שייך לחודש הבא.
מה רציתם להגיד? לנסות במוקד *166 כנראה שלא נסיתם אף פעם לעשות את זה, לכן אתם מנסים להציע הצעה כזאת.
בעצם עדיין לא אמרתם כלום, אז מה אני מתקיף...
טוב למי שיש תשובה:):) מאוד.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לענ"ד;840101:
סיימתי - באופן חריג יש לציין - את חבילת הדקות שלי במירס.
מישהו יודע מתי מתחיל החשבון של החודש הבא, ממתי אני יכול להשתמש בחבילת הדקות של החודש הבא?
ידידים אמרו לי שב20 לחודש, השאלה שלי אם יום ה20 הוא בכלל או שהוא כבר שייך לחודש הבא.
מה רציתם להגיד? לנסות במוקד *166 כנראה שלא נסיתם אף פעם לעשות את זה, לכן אתם מנסים להציע הצעה כזאת.
בעצם עדיין לא אמרתם כלום, אז מה אני מתקיף...
טוב למי שיש תשובה:):) מאוד.
אני כן ניסיתי... חיכיתי שעתיים! עד שהתנתק. סוכן ממירס אמר לנו להתקשר ב-8 בבוקר מספרו 0573106766

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לכל אחד יש את מחזור החיוב שלו, אם זה אצל אחד ב 20 לחודש, זה לא אומר שגם אצל השני..
2 אופציות לבדוק את זה:
1. מול המוקד - אפשרות שלא צלחה...
2. מול חשבונית - לקחת חשבונית חודשית ולבדוק למעלה את 'תקופת החשבונית'.
לדג': 21.05.2012-20.06.2012 - בכל 21 לחודש נפתחת חשבונית חדשה ומתחדשת כמות דק' השיחה.
02.06.2012-01.03.2012 - בכל 2 לחודש נפתחת חשבונית חדשה וכן הלאה..

לשאלתך, לפי הדג' הראשונה: ה20/5 נכלל בחשבונית הקודמת של 21/4-20/5, וה20/6 נכלל בחשבונית הזו. השינוי מתבצע (שוב, לפי הדג' שנתתי) בלילה שביין ה20 ל21 ב00:00, ואז מתמלאת חרה מכסת הדק'.

שים לב: לא תאריך חשבונית אלא תקופת חשבונית.

מקווה שהיה ברור...
בהצלחה!

*מחזור חיוב = תקופת חשובנית, מאיזה תאריך ועד איזה תאריך מחושבים החיובים ודק' השיחה.

לענ"ד

משתמש צעיר
נכתב ע"י איש תם;840409:
לכל אחד יש את מחזור החיוב שלו, אם זה אצל אחד ב 20 לחודש, זה לא אומר שגם אצל השני..
2 אופציות לבדוק את זה:
1. מול המוקד - אפשרות שלא צלחה...
2. מול חשבונית - לקחת חשבונית חודשית ולבדוק למעלה את 'תקופת החשבונית'.
לדג': 21.05.2012-20.06.2012 - בכל 21 לחודש נפתחת חשבונית חדשה ומתחדשת כמות דק' השיחה.
02.06.2012-01.03.2012 - בכל 2 לחודש נפתחת חשבונית חדשה וכן הלאה..

לשאלתך, לפי הדג' הראשונה: ה20/5 נכלל בחשבונית הקודמת של 21/4-20/5, וה20/6 נכלל בחשבונית הזו. השינוי מתבצע (שוב, לפי הדג' שנתתי) בלילה שביין ה20 ל21 ב00:00, ואז מתמלאת חרה מכסת הדק'.

שים לב: לא תאריך חשבונית אלא תקופת חשבונית.

מקווה שהיה ברור...
בהצלחה!

*מחזור חיוב = תקופת חשובנית, מאיזה תאריך ועד איזה תאריך מחושבים החיובים ודק' השיחה.

הבנתי תודה.
כעת, אם במענה הממוחשב אומרים לי היום 'מצב חשבון עדכני נכון לתאריך 19.8זה אומר שהחשבונית כבר סגורה לחודש הזה
כשהתקשרתי שוב אחרי כמה שיחות שביצעתי, אמרו לי שוב את אותו סכום

איש תם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא, זה ממש לא אומר שהחשבונית סגורה..
זה אומר שהסכום שאתה שומע (בין אם זה בדק' בין אם בסכום כסף) נכון עד לתאריך 19/8 המערכת לא מתעדכנת אונליין אלא פעם ב24 שעות, ולכן הפעם האחרונה נכונה ל19/8 (היום אנחנו ב20..)
יכול גם להיות שזה מתחדש כל 2 לחודש, ועד ה19 לחודש זה כבר ניצלת X דק'.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
החיסרון אצל מירס שזה לא מתעדכן, אפילו לא ברמה היומית. לעומת פלאפון שזה מתעדכן און ליין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה