חשבון ג'ימייל נחסם עקב נסיונות כושלים - בבקשה עזרתכם!!!

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
הושיעוני הושיעוני.

כנראה מישהו זר ניסה להכנס לחשבון גי'מייל שלי. לפי ג'ימייל, לפחות

עכשיו, כעונש, עושים עלי, סגר!!!

כלומר, חוסמים את החשבון. כבר כמה שעות.
ג'ימיל נחסם.png

כמו שאתם רואים יש לי זיהוי כפול, (עם שיחה טלפונית), אז אפילו אם הזר פיצח את הסיסמה (לא שזה נשמע הגיוני), אבל גוגל יכול ודאי לוודא את הזהות שלי. וזה סתם סגר של רדיפה...

עכשיו מה עושים?

הרי לא הגיוני שאם מישהו רוצה לאמלל את חייו של חבירו, הוא יכול לעשות נסיונות נפל להכנס לו לג'ימיל ואז יחסם להוא החשבון.

הבו עצה הלום!!! תודה!!!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הושיעוני הושיעוני.

כנראה מישהו זר ניסה להכנס לחשבון גי'מייל שלי. לפי ג'ימייל, לפחות

עכשיו, כעונש, עושים עלי, סגר!!!

כלומר, חוסמים את החשבון. כבר כמה שעות.
צפה בקובץ המצורף 722320

כמו שאתם רואים יש לי זיהוי כפול, (עם שיחה טלפונית), אז אפילו אם הזר פיצח את הסיסמה (לא שזה נשמע הגיוני), אבל גוגל יכול ודאי לוודא את הזהות שלי. וזה סתם סגר של רדיפה...

עכשיו מה עושים?

הרי לא הגיוני שאם מישהו רוצה לאמלל את חייו של חבירו, הוא יכול לעשות נסיונות נפל להכנס לו לג'ימיל ואז יחסם להוא החשבון.

הבו עצה הלום!!! תודה!!!
תנסה להכנס ממחשב שאתה רגיל להכנס.
אם היית מחובר באופן קבוע במחשב מסויים זה לא היה חוסם אותך שם, ולכן הסיכוי שאחד יאמלל את חברו הוא קטן, ועד כמה שידוע לי ג'ימל חוסם רק אם מישהו ידע את הסיסמא, אחרת הוא רק מקשה את הכניסה ע"י כתיבת אותיות מתמונה לאימות שלא רובוט.

נ.ב. לדעתי לא קיבלת את קוד האימות וניסית ללחוץ פעמיים על שלח שוב, או שנכנסת לגימל עם הסיסמא אבל משום מה התחרטת וסגרת לפני שעשית אימות, זה מתכון בדוק לחסימה.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
תנסה להכנס ממחשב שאתה רגיל להכנס.
אם היית מחובר באופן קבוע במחשב מסויים זה לא היה חוסם אותך שם, ולכן הסיכוי שאחד יאמלל את חברו הוא קטן, ועד כמה שידוע לי ג'ימל חוסם רק אם מישהו ידע את הסיסמא, אחרת הוא רק מקשה את הכניסה ע"י כתיבת אותיות מתמונה לאימות שלא רובוט.

נ.ב. לדעתי לא קיבלת את קוד האימות וניסית ללחוץ פעמיים על שלח שוב, או שנכנסת לגימל עם הסיסמא אבל משום מה התחרטת וסגרת לפני שעשית אימות, זה מתכון בדוק לחסימה.
זה חשבון חדש ונכנסתי אליו כנראה יותר מגלישה בסתר. (ומה שקרה זה כמו ששיערת)

תכלס עכשיו הוא ישחרר את זה באיזשהו שלב?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה חשבון חדש ונכנסתי אליו כנראה יותר מגלישה בסתר.

תכלס עכשיו הוא ישחרר את זה באיזשהו שלב?
תנסה עוד 24 שעות, אם לא יעזור בכלל אז תמיד אפשר ללחוץ על"נסה דרך אחרת"

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לא, זה נראה שאם היה לי SMS במספר ההוא דווקא היה אפשר להתקדם (או שלא...)
פעמים רבות גם אחרי שאתה מקבל קוד אימות ומזין אותו ג'ימל לא יתכן לך להכנס, לכן סביר להניח שגם SMS לא היה עוזר בכזה מצב, אם כי אין בזה כללים ברורים, יתן שג'ימל לפעמים מפעיל "שיקול דעת".

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@אפשרי
אשמח לדעת אם נמצא פתרון לבעיה
נחסם לי מייל והמעסיק חשוד בעניין
האם זו מכת גורל?
בעיקרון בכללי שניחסם מייל אפשר לפנות לתמיכה ואז עוברים תשאול ואז לרוב זה ניפתח
או יש פעמים אחרי כמה שעות זה נותן לכתוב את הקוד

יהלום-יצירות מלוטשות

כתיבה מלטשת יצירות
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עכשיו אני בתור...
מה הם רוצים ממני???
בשבוע האחרון לפני כל כניסה למייל הוא ביקש אימות טלפוני, דרך שיחת טלפון בה נמסר לי הקוד.
ועכשיו - הוא טוען שיש לי מדי הרבה ניסיונות כניסה. ולמען בטיחותי אי אפשר להיכנס כעת.
תמיד אמרתי לי זה לא יקרה. אבל ככל הנראה זה לא עזר...
@אפשרי מה עזר בסופו של דבר?
@יוסי ויצמן

יוסי ויצמן

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
הצילו יומיים לפני אירוע כל החומר תקוע בפנים
אנא אם יש לכם מידע אאיך לצאת מזה
1676322123556.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה