עזרה חריגה בדקות שיחה

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
אם לא קיבלתם הודעה ועלה לכם החריגה, זכותכם לדרוש החזר על העלות.
נס שהיום בדקתי את סך הדקות שנותרו (בסלקום) ואני שומע לתדהמתי 400 ומשהו שקל חיוב!!! מיד צלצלתי לשירות לקוחות ואומרת לי הנציגת שירות התקשרו אליך פעמיים ואי ידיעת החוק אינה פוטרת וכו' (מלבד זה שהשיחה לא היתה נעימה בקטע שהיא חוזרת ומבהירה אתה חייב לשלם וכו' ואני מסביר לה שהתקשרתי לברר וכו')
אני מבהיר לנציגה לא קיבלתי שום שיחת טלפון מוקלטת מסלקום והיא אומרת לי יש כאן פעמיים שצלצלו אליך ואתה בחרת להתעלם מהשיחה.
אני אמור לקבל מחר שיחה מהמנהל/ת
ראשית: כנ"ל לא ראיתי שום שיחה. דבר נוסף לעצם הענין: גם אם ראיתי האם יש חלק בחוק המחייב שהלקוח יענה לשיחה ואם לא הם חייבים להתקשר? או לכל הפחות להשאיר הודעה בתא הקולי? כי אין שום הודעה מהם!!!
יש לי רק איזה מספר (שלא בטוח כלל שזה של סלקום) שהיא אומרת שהם צלצלו באותה שעה אבל א"א לחזור אליו כלל.
לסיכום:
לפי הנ"ל האם אניני צריך לקבל זיכוי מלא?
התנצלותי מראש על אריכות הדברים
ותודה לכל המצילים את העשוקים!!!

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
נס שהיום בדקתי את סך הדקות שנותרו (בסלקום) ואני שומע לתדהמתי 400 ומשהו שקל חיוב!!! מיד צלצלתי לשירות לקוחות ואומרת לי הנציגת שירות התקשרו אליך פעמיים ואי ידיעת החוק אינה פוטרת וכו' (מלבד זה שהשיחה לא היתה נעימה בקטע שהיא חוזרת ומבהירה אתה חייב לשלם וכו' ואני מסביר לה שהתקשרתי לברר וכו')
אני מבהיר לנציגה לא קיבלתי שום שיחת טלפון מוקלטת מסלקום והיא אומרת לי יש כאן פעמיים שצלצלו אליך ואתה בחרת להתעלם מהשיחה.
ראשית: כנ"ל לא ראיתי שום שיחה. דבר נוסף לעצם הענין: גם אם ראיתי האם יש חלק בחוק המחייב שהלקוח יענה לשיחה ואם לא הם חייבים להתקשר? או לכל הפחות להשאיר הודעה בתא הקולי? כי אין שום הודעה מהם!!!
יש לי רק איזה מספר (שלא בטוח כלל שזה של סלקום) שהיא אומרת שהם צלצלו באותה שעה אבל א"א לחזור אליו כלל.
לסיכום:
מישהו יכול לעזור?

ח.ד. וחלק

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
גם אצלי התקשרו ממספר ולא שמעתי, ולאחמ"כ לא הצלחתי לחזור אליו.
אבל התברר שזה אכן היה בדיוק כשנגמר לי החבילה.
אז אולי הם כן צודקים.
אבל מ"מ ראוי שאם לא עונים - הם צריכים להתקשר שוב או לפחות להשאיר הודעה בתא קולי,
או אפילו לתת אופציה לחזור אל המספר שהתקשר אליך!

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
גם אצלי התקשרו ממספר ולא שמעתי, ולאחמ"כ לא הצלחתי לחזור אליו.
אבל התברר שזה אכן היה בדיוק כשנגמר לי החבילה.
אז אולי הם כן צודקים.
אבל מ"מ ראוי שאם לא עונים - הם צריכים להתקשר שוב או לפחות להשאיר הודעה בתא קולי,
או אפילו לתת אופציה לחזור אל המספר שהתקשר אליך!
וחויבת מעבר?

A052

משתמש סופר מקצוען
לסיכום:
לא מבין מה ענו לך.

בכל מקרה תפנה בכתב בלבד לפניות הציבור שלהם, אין שום משמעות לשיחות האלה עם הטלפנית, שיום למחרת מקבלת קידום למנהלת לצורך השיחה איתכם...

לעצם העניין, שום נציג לא מתקשר, זו הודעה כתובה אוטומטית, שלטלפון כשר הופכת להודעה קולית. והם אכן יודעים אם עניתם או לא, כמובן שאם ניסו כמה פעמים ולא עניתם זו לא בעיה שלהם.
במקרה שהיה לי בחברות אחרות הטל' כנראה היה מנותק בזמן הנסיון והם ראו במערכת שלא יכלתי בכלל לקבל את השיחה ולכן זיכו אותי.

אבל בכל מקרה זה רק מול פניות הציבור ולא מול המוקד הטלפוני.

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
לא מבין מה ענו לך.

בכל מקרה תפנה בכתב בלבד לפניות הציבור שלהם, אין שום משמעות לשיחות האלה עם הטלפנית, שיום למחרת מקבלת קידום למנהלת לצורך השיחה איתכם...

לעצם העניין, שום נציג לא מתקשר, זו הודעה כתובה אוטומטית, שלטלפון כשר הופכת להודעה קולית. והם אכן יודעים אם עניתם או לא, כמובן שאם ניסו כמה פעמים ולא עניתם זו לא בעיה שלהם.
במקרה שהיה לי בחברות אחרות הטל' כנראה היה מנותק בזמן הנסיון והם ראו במערכת שלא יכלתי בכלל לקבל את השיחה ולכן זיכו אותי.

אבל בכל מקרה זה רק מול פניות הציבור ולא מול המוקד הטלפוני.
יתכן מאוד שאתה צודק
אבל לפני כמה שנים היתה להם טעות אחרת באופן דומה ולאחר שיחה עם המנהלת וששמעה את הקלטת השיחות זיכו
אנסה אולי לחכות לשיחה עם המנהל - זה פשוט הזוי
הייתי בחברת הוט מובייל וכשהחבילה היתה מגיעה לניצול של 75 אחוז כבר הייתי מקבל צינתוק עם הודעה
וגם בדקתי שעל פי חוק חייבים לעדכן פעמיים גם ב75 וגם ב100 אחוז ניצול
מקווה שדברי יפלו על אוניים שומעות.
תודה לכולם
נעדכן בלי נדר
אשמח אם יש מישהו שגם קרה לו דבר דומה עם סלקום? שיעדכן.

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
לך תריב איתם
רוב החברות אותו הדבר
ואין מה לעשות
אם אתם בכיוון של חריגה, פשוט לעקוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה