דרוש מידע חקירה בביט''ל על דמ''ל. למי יש נסיון?

איש גמזו

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע ממי שיש נסיון, עם חקירות בביטוח לאומי על חופשת לידה
איך החקירות שם? כמה זמן? מותר להגיע עם הבעל, עו''ד? ועוד כל מידע שיכול לעזור בזה

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי. לפני כ-6 שנים.
קיבלתי העלה במשכורת 3 חודשים לפני הלידה. אז זה החשיד אותם.
קראו לי לחקירה במשרדי ביטוח לאומי בירושלים. במקביל חקרו את הבוסית שלי דאז.
החקירה ארכה כ-40 דקות גג. חוקרת נחמדה ונעימת שיחה. לא מחפשת להאשים אלא רק לוודא מה בדיוק היה הסיפור.
חשוב לבוא עם הוכחות. במקרה שלי לא היה צורך כי גם אני וגם הבוסית אמרנו שזו היתה העלאה במשכורת עקב כניסת פרויקט חדש נוסף לסטנדרט.
בעלי לא הורשה להכנס איתי, נשאר בחוץ עם הבייבי.
עו"ד לא חשבתי להביא.
ב"ה עבר בשלום ואחרי שבוע שחררו את הדמ"ל

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
שמעתי על מישהו שהגיע עליו חוקר הביתה (אחרי הוצאת המון תלושים פיקטיביים.....)
הוא אמר שאישתו בדיכאון לידה ולא יכולה לדבר...
החוקר הציץ וראה שהגב' שוכבת עם קצת בלגן בחדר....
חקר את הבעל שעמד בחקירה בהצלחה

אח"כ הוא נזף בו חמורות: "מה חשבת אחרי שהיא עבדה כ"כ הרבה לפני הלידה ???? ברור שהיא תיכנס לדיכאון.....:ROFLMAO:.

VIP+

משתמש צעיר
אותי חקרו לפני כמה חודשים שעבדתי בעסק של אח שלי 4 חודשים לפני הלידה- שאז בדיוק רכש את העסק והיה צריך עזרה בביסוס העסק,

אמרתי שאני לא יכלה להגיע לחקירה כי חזרתי כבר מחופשת לידה הגיעו עד מקום העבודה שלי חקרו אותי ואחר כך נסעו למקום העסק של אח שלי- בעיר האחרות וחקרו אותו ובנתיים עדין בדיונים, לא קיבלתי את הכסף....

גאונה

משתמש מקצוען
לפני כמה שנים, עבדתי מהבית במילוי מקום למזכירה שיצאה לחל"ד, בדיוק 3 חודשים לפני הלידה שלי, העבודה הייתה לבדוק תעודות משלוח וחשבוניות, בלי אינטרקציה עם לקוחות, קראו לי לחקירה, הגעתי עם מסמכים שנשארו אצלי להראות להם מה היתה העבודה, וקיבלתי את הכסף.
אני זוכרת שרצו לקרוא גם לו, לא יודעת אם קראו בסוף, או שהשתכנעו.

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אחותי עברה גם חקירה לפני שנה בערך על כסף מלפני שנתיים.
כשקראו לה לבוא היא לא הגיעה, ואז יום אחד דפקו לה בבית.
תכלס היא הלכה בסוף והחקירה נמשכה 3 שעות.

Yahalom

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה,
מי עוד?
מאד תלוי אם זה אמיתי או לא ואם יש לכם הוכחות.
מכירה מקרה (מקרוב) של מישהי שהוציאה תלושים פיקטיביים שחברה רשמה עליה וזה לא הסתדר להם משום מה, הלכו לכל המקומות עבודה ולבוס עד הבית, וחקרו את שתיהם כמה שעות בבט"ל בסוף לא נתנו את הכסף. ופיטרו את החברה מהעבודה על הבלאגן שעשתה להם.

לארג'

משתמש סופר מקצוען
מכיר מישהי שסידרה לעצמה העלאה פיקטיבית במשכורת לפני הלידה.
חקרו אותה, והפסידה את כל דמי הלידה.

מאד תלוי אם זה אמיתי או לא ואם יש לכם הוכחות.
מכירה מקרה (מקרוב) של מישהי שהוציאה תלושים פיקטיביים שחברה רשמה עליה וזה לא הסתדר להם משום מה, הלכו לכל המקומות עבודה ולבוס עד הבית, וחקרו את שתיהם כמה שעות בבט"ל בסוף לא נתנו את הכסף. ופיטרו את החברה מהעבודה על הבלאגן שעשתה להם.
סכום גדול?
היה העברת משכורת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה