דרוש מתכון חצי...

מאה מם

משתמש פעיל
זה נראה מושלם,
מתכון דחוף!!!!
המתכון לא שלי, ולצערי אני לא יודעת מה המקור שלו אז אין לי קרדיט.
הערות:
א. זה סתם נראה ארוך, מדובר בלא יותר מ10 דקות הכנה.
ב. אולי נראה קצת מוגזם הכמות לוטוס שבמתכון, אבל לא כדאי לוותר על שום שכבה. העוגה יוצאת שמנתית ומעודנת מאד בטעם, ולא מתוקה מדי.
ג. בשביל העוגה של החצי הקצפתי עוד שמנת עם פודינג וזילפתי.

בהצלחה!

1701366286538.png

נערך לאחרונה ב:

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
סלט כרוב חצי סגול חצי ירוק.
פשטידה חצי כתום חצי ירוק. (לאורך או לרוחב ולהגיש פרוס)
אורז חצי ירוק חצי אדום. (אורז מקסיקני זה בצבע אדום)
שניצל חצי צד תטבלי בפירורית זהב חצי בפרורית עם עשבי תיבול.
(אה, אמרת חלבי)
דג תטבלי חצי בסגנון פפריקה חצי בסגנון ירוק.
איטריות - צבע ירוק (אפשר לקנות)
איטריות מוקרמות - שמנת מתוקה + רסק עגבניות.
צלחת ירקות חיים, חצי צד ירוק חצי צד כתום/אדום.
יצא משחק צבעים יפה.
תעשי כרטיס ירוק - אדום בצד אחד כתוב 1/2
ובצד השני ברכה, תשחקי עם הגרפיקה שהאותיות יהיו בצבע הפוך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה