דרוש מידע חצאית מידי שחורה פליסה

studio-outline

משתמש מקצוען
נערך לאחרונה ב:

sport#

משתמש רשום
גם לי זה חסום....ו"הימרתי" עליה בגלל המחיר ואני ממש מרוצה!!!!!
היא שחורה מבריקה סוג בד סאטן כזה נשפכת

sport#

משתמש רשום
מקווה שרואים טוב...:sne:
כדאי לקנות עכשיו כי לא עולה משלוח בימי ראשון
לכתוב בקוד הנחה: shani
מניסיון!!! מוריד 15 אחוז בכל קנייה ( תכלס מי שקונה עכשיו יוצא לה 58 שקל לעומת 350 בבני ברק)

קבצים מצורפים

• IMG_5776.JPG
    IMG_5776.JPG
    3.9 MB · צפיות: 95
  • IMG_5774.JPG
    IMG_5774.JPG
    5.1 MB · צפיות: 97
  • IMG_5770.JPG
    IMG_5770.JPG
    6.4 MB · צפיות: 82
  • IMG_5769.JPG
    IMG_5769.JPG
    3.1 MB · צפיות: 80

הינדי בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מקווה שרואים טוב...:sne:
כדאי לקנות עכשיו כי לא עולה משלוח בימי ראשון
לכתוב בקוד הנחה: shani
מניסיון!!! מוריד 15 אחוז בכל קנייה ( תכלס מי שקונה עכשיו יוצא לה 58 שקל לעומת 350 בבני ברק)
האורך לא אחיד?

חנה רבינוביץ

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קניתי גם את החצאית בשיין
די מרוצה, רק שהיא נדבקת לרגלים, צריך ללכת עם תחתית

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אפרופו מידי
עם מגפונים? זה ילך??? אני מרגישה מנקה... אבל אין לי נעליים נורמליות ואין לי חצאיות קצרות...
אז בינתיים אני עם חצאית אחת לכככככלללללללל הבגדים
מה אומרות???

גילה רינה

משתמש פעיל
מישהי מכירה חצאית קפלים רודפים בצבע שחור
שהקפלים לא צריכים גיהוץ אחרי כביסה
אשמח מאוד להמלצות (חניות ואתרים)

עורכת וידיאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים

צעירה חסידית

משתמש רשום
הד אובר הילס )head over hills(
אלופים בחצאיות, כל האורכים , כל המידות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה