דרוש מידע חצאיות וסרפן תלבושת של נקסט

אשה מעשית

משתמש רשום
ממא יעזור לי אם משהו יוכל להגיד לי מה האורך של החצאיות
תלבושת של נקסט
וגם מה האורך של הסרפן תלבושת שלהם אני צריכה לילדה בכיתה א' יחסית נמוכה,
יעזור לי ממש ממש !

מי אני :)

משתמש רשום
החצאית עם האבזמים אורך בסדר, קצת גבולי
החצאית עם הגסקה שמגיע בזוג- מאוד קצרה, אני קניתי וביקשתי להחזיר אותה בלי תשלום כי אין להם מידות ולא ידעתי שהיא כ"כ קצרה

אשה מעשית

משתמש רשום
תודה!
יש להם דגם אחד שהוא אורך ארוך יותר ,גם הןא קצר?
אני ממש אשמח לדעת מה האורך בס"מ כדי לדעת איזה מידה לקחת

מי אני :)

משתמש רשום
אני לי אפשרות למדוד עכשיו אבל את האבזמים הזמנתי מידה 6, הבת שלי די גבוהה זה היה לה גבולי אבל אני לא יודעת אם יהיה טוב מידה יותר גדולה כי הייתי צריכה למשוך הרבה גומי כדי שיהיה טוב ברוחב,
את הזוג- הזמנתי מידה 7 יש שם מידה ארוכה אבל היא נראה לי רק ארוכה יותר ב-4 ס"מ אם אני זוכרת נכון, וזה היה לה קצר בהרבה יותר מ-4 ס"מ, זה היה לה הרבה מעל הברך כך שלא נראה רלוונטי
לגבי הסרפן- יש לי חברה שהזמינה והיתה מרוצה

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה