חסימת כבישים היום בשעה שלוש וחצי.

אהרן סטאריק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י פנס בערפל;2433460:
שאלה.
האם אדוני ביצע משאל עם ובדק מה דעתן של נשות מא"ש על טפיהן עגלותיהן ועולליהן, או שאדוני החליט על דעת עצמו כי אין צורך באוטובוסים במאה שערים?
אני באמת רוצה לדעת.

כתושב מא''ש אכן אף אחד לא שאל אותי, וזה שהיה כמה מודעות ברחוב שזה פיקוח נפש, זה לא אומר שתושבי מא''ש חושבים ככה.

ואגב למה אוטבוסים שלא של אגד כן מותרים ליכנס ?

אמת אחת

משתמש פעיל
נכתב ע"י עקיבא1;2433572:
זהו! כמחאה נגד ההתעללות התנועתית, אנחנו לא אוכלים השבת שום דבר שגדל על עץ!

ממש מרגש....
מה יהיה עם ט"ו בשבט? מסכנים

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
חבל שליברמן לא מקיים מיד את מה שאומר, ההפגנות היו מסתיימות לאלתר!

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פוליטיקה פוליטיקה פוליטיקה

גועל נפש

כבר עדיף את אשכול התוהות ועקבותיו

אסטרונאוטית

משתמש פעיל
מתי ההפגנות יגמרו?
אם יש לי היום חתונה בבני ברק, לוותר על זה??
(אני בירושלים)

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י אסטרונאוטית;2433595:
מתי ההפגנות יגמרו?
אם יש לי היום חתונה בבני ברק, לוותר על זה??
(אני בירושלים)

מתי ההפגנות יגמרו?
אם אני בעבודה במודיעין עילית וצריכה לחזור הביתה לירושלים,
לוותר על זה?????:mad:

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י חכמופרוג;2433593:
פוליטיקה פוליטיקה פוליטיקה

גועל נפש

כבר עדיף את אשכול התוהות ועקבותיו

מה גועל נפש? מה???
אנשים סובלים מכל ההפגנות האלו - לחינם!!
אם יש למישהו טענות על המדינה/צבא וכו' וכו' - שילך לעשות את ההפגנות במקומות שיזיזו להם - ולא לנו התושבים התמימים שאין לנו מה לעשות נגדם, ורק סובלים את נזקי ההפגנות!
לכו לעשות הפגנות בת"א, בקריה, וליד הכנסת - למה בערים ובשכונות חרדיות שתוקעות אלפי אנשים שלא עשו לכם כלום?!
זה כבר עבר כל גבול! נמאס לנו!!

שמחו

משתמש מקצוען
*דוברות המשטרה (מרחב דן):*
בעקבות הפגנות הפלג הירושלמי נחסם לתנועה רחוב רבי עקיבא לכל אורכו.

ציבור הנהגים מתבקש להשתמש בדרכים חלופיות.

(ע"כ קיבלתי. ואני לא הבנתי איך הפגנות הפלג הירושלמי חסמו את רח' רבי עקיבא במרחב דן? מה ענין שמיטה להר סיני...)

ברצלונה

משתמש מקצוען
ביום שלישי הייתי בחתונה בב"ב, חיכיתי בתחנה בעזרא שעה וחצי עד שמישהו אמר לי שאין אוטבוסים רק ברחוב השומר, הלכתי לתחנה בשומר, חיכיתי יחד עם כל עם ישראל עוד שעה ורבע ורק אז הגיע אוטובוס...

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
בר אילן פתוח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה