חסימת כבישים היום בשעה שלוש וחצי.

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
צריכים ללמוד מתושבי מא"ש לסתום את האף ולהתרגל להפגנות.

(נכתב בציניות ובכאב על על סבל התושבים במא"ש שייגמר רק ביום שבו יעופו לכלא 30-40 עושי צרות קבועים משם)

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
שמעתי על הפגנה בצומת שילת בשעה הזאת
אולי יש בעוד מקומות

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
עד איזה שעה? מישהו יודע?

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדרך כלל זה סביבות השעה, אבל הבעיה שהפקקים ממשיכים גם לאחר גמר ההפגנה.

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
...

התקשרו אלי כבר כמה פעמים אתמול והיום ממס' זה 0772294184 ונאמר שם שיפגינו [סליחה, מעמד קידוש השם ומחיית עמלק] ב-3:30

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י פנס בערפל;2433343:
צריכים ללמוד מתושבי מא"ש לסתום את האף ולהתרגל להפגנות.

לתושבי מא"ש המסכנים יש אוטובוס של אגד שנכנס לשם
בגלל ההפגנות
למשהו בא שגם לשכונה שלו לא יהיה אוטובוס????

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
בלי להכנס למה נאמר ובהוראת מי אם בכלל, בערך כך זה נראה מהצד שלנו.
נ.ב. לא קוראים חדשות/עיתונים

שיחה א:
ראובן: בואו נעשה הפגנה ונעצבן ונציק לכל מי שאולי עדין בעדינו
שמעון: יאללה אחלה רעיון, מתי נראה לך יהיה הכי מעצבן והכי יפריע לכולם?
ראובן: אמממ אני חושב ש3:30 זה הזמן הכי טוב, כך נוכל להפריע לכל האמהות שעובדות ומנסות להגיע למעון/גן להוציא את הילדים. משהו נוסף שנרוויח זה שלגננות לא יהיה איפה לשים את הילדים וגם הן יצטרכו להתעכב מלהגיע הביתה ולהוציא את הילדים שלהן.
שמעון: ואווו רעיון אתה פשוט גאון, סגרנו 3:30.

שיחה ב:
9:45 יששכר וזבולון יושבים סדר א מסתכלים על הגמרא וחולמים
יששכר: שומע זבולון? אין לי כח ללמוד מתחשק לי לעשות משהו.
זבולון: לעשות משהו כמו מה?
יששכר: לא יודע, שמעתי שיש הפגנות באזורים החרדיים על כל מיני שטויות שהממשלה/צבא עושים בטח יהיה שם קצת אקשן.
זבולון: נשמע מעניין מתי זה?
יששכר: קבעו את זה ל3:30 רוצה ללכת קצת להתרענן? בא נלך לשעה המשגיח לא ממש ישים לב וגם אם כן לא חושב שיהיה לו כזה אכפת.
זבולון: אוקי סגרנו

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
נכתב ע"י מירי סלומון;2433413:
לתושבי מא"ש המסכנים יש אוטובוס של אגד שנכנס לשם
בגלל ההפגנות
למשהו בא שגם לשכונה שלו לא יהיה אוטובוס????
כתושב מאה שערים רציתי לעדכן אותך ש65 שנים היו הפגנות במאה שערים והיה אוטבסים עד שהתושבים החליטו לצאת למאבק על מעבר האוטבוסים ברחוב צר שכזה שהיה ממש פיקוח נפש היום יש חברי העיריה שטוענים שצריך לאסור גם כניסת רכבים פרטיים או להפוך את הרחוב למדרחוב בגלל הפיקוח נפש שבדבר ממש כל יום נס שאין פה תאונות דרכים הילדים רגילים ללכת על הכביש
כי אין מעבר חציה בכל הרחוב מככר השבת עד שבטי ישראל
ושילד שמגיע מרחוב יואל וצריך לעלות לרחוב בהר"ן אין לו איך לעבור
את הטענה הזאת נשאיר להעיריה לטפל
בנושא ההפגנות גם אני קיבלתי אתמול שיחה נכנסת מהמס הנ"ל ולחצתי על מקש 3 והיום כבר לא קיבלתי

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חיימיענקל;2433438:
כתושב מאה שערים רציתי לעדכן אותך ש65 שנים היו הפגנות במאה שערים והיה אוטבסים עד שהתושבים החליטו לצאת למאבק על מעבר האוטבוסים ברחוב צר שכזה שהיה ממש פיקוח נפש היום יש חברי העיריה שטוענים שצריך לאסור גם כניסת רכבים פרטיים או להפוך את הרחוב למדרחוב בגלל הפיקוח נפש שבדבר ממש כל יום נס שאין פה תאונות דרכים הילדים רגילים ללכת על הכביש
כי אין מעבר חציה בכל הרחוב מככר השבת עד שבטי ישראל
ושילד שמגיע מרחוב יואל וצריך לעלות לרחוב בהר"ן אין לו איך לעבור
את הטענה הזאת נשאיר להעיריה לטפל
בנושא ההפגנות גם אני קיבלתי אתמול שיחה נכנסת מהמס הנ"ל ולחצתי על מקש 3 והיום כבר לא קיבלתי

שאלה.
האם אדוני ביצע משאל עם ובדק מה דעתן של נשות מא"ש על טפיהן עגלותיהן ועולליהן, או שאדוני החליט על דעת עצמו כי אין צורך באוטובוסים במאה שערים?
אני באמת רוצה לדעת.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו הסרטות מההפגנות אתמול?

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י trew;2433436:
בלי להכנס למה נאמר ובהוראת מי אם בכלל, בערך כך זה נראה מהצד שלנו.
נ.ב. לא קוראים חדשות/עיתונים

שיחה א:
ראובן: בואו נעשה הפגנה ונעצבן ונציק לכל מי שאולי עדין בעדינו
שמעון: יאללה אחלה רעיון, מתי נראה לך יהיה הכי מעצבן והכי יפריע לכולם?
ראובן: אמממ אני חושב ש3:30 זה הזמן הכי טוב, כך נוכל להפריע לכל האמאות שעובדות ומנסות להגיע למעון/גן להוציא את הילדים. משהו נוסף שנרוויח זה שלגננות לא יהיה איפה לשים את הילדים וגם הן יצטרכו להתעכב מלהגיע הביתה ולהוציא את הילדים שלהן.
שמעון: ואווו רעיון אתה פשוט גאון, סגרנו 3:30.

שיחה ב:
9:45 יששכר וזבולון יושבים סדר א מסתכלים על הגמרא וחולמים
יששכר: שומע זבולון? אין לי כח ללמוד מתחשק לי לעשות משהו.
זבולון: לעשות משהו כמו מה?
יששכר: לא יודע, שמעתי שיש הפגנות באזורים החרדיים על כל מיני שטויות שהממשלה/צבא עושים בטח יהיה שם קצת אקשן.
זבולון: נשמע מעניין מתי זה?
יששכר: קבעו את זה ל3:30 רוצה ללכת קצת להתרענן? בא נלך לשעה המשגיח לא ממש ישים לב וגם אם כן לא חושב שיהיה לו כזה אכפת.
זבולון: אוקי סגרנו

תוסיף גם את יום חמישי לעניין. אחרת זה אולי עוד לא עיצבן את כככככללל העולם החרדי!

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
זהו! כמחאה נגד ההתעללות התנועתית, אנחנו לא אוכלים השבת שום דבר שגדל על עץ!

חיימיענקל

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
נכתב ע"י פנס בערפל;2433460:
שאלה.
האם אדוני ביצע משאל עם ובדק מה דעתן של נשות מא"ש על טפיהן עגלותיהן ועולליהן, או שאדוני החליט על דעת עצמו כי אין צורך באוטובוסים במאה שערים?
אני באמת רוצה לדעת.
לתושבים שגרים פה קבוע לא בשכירות 90אחוז בהחלט מסכים למה שכתבתי
כל זאת על דעת תושבי המקום ולא על דעת אורחים או תיירים וכד'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה