עיניים חסימה באחד מצינור הדמעות אצל תינוק שגורמת לנפיחות

חוחית

משתמש סופר מקצוען
אין הרבה מה לדעת על העיסויים
את פשוט מעסה עם האצבע את קצה העין (הקרוב לאף) בתנועות סיבוביות בעדינות
כאילו מרוקנת את שק הדמעות.
תרגישי מיד שזה עוזר
עינים זה דבר יקר ורגיש
לטעמי, חובה לקבל הדרכה נכונה מאיש מקצוע

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הבן שלי גם נולד עם שק דמעות סתום, ניסינו הרבה עם עיסויים, לצערי לא הצליח, אגב, יש רופאי ילדים שלא מאמינים בעיסויים, וטוענים שזה אולי יעבור לבד, אצלנו העיסויים לא פתרו את הבעיה ובגיל שנה הוא עבר ניתוח קטן של פתיחת שק הדמעות, מאז ב"ה העין נראית טוב.
בתקופה שהשק עדיין סתום השתמשתי הרבה במגבוני עיניים של ד"ר פישר, פותרים את הבעיה האסטתית לקצת זמן.

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
הבן שלי גם נולד עם שק דמעות סתום, ניסינו הרבה עם עיסויים, לצערי לא הצליח, אגב, יש רופאי ילדים שלא מאמינים בעיסויים, וטוענים שזה אולי יעבור לבד, אצלנו העיסויים לא פתרו את הבעיה ובגיל שנה הוא עבר ניתוח קטן של פתיחת שק הדמעות, מאז ב"ה העין נראית טוב.
בתקופה שהשק עדיין סתום השתמשתי הרבה במגבוני עיניים של ד"ר פישר, פותרים את הבעיה האסטתית לקצת זמן.
וודאי,יש מקרים שלא עוזר
אבל כדאי לנסות לפני ניתוח-אם לא מועיל לא מזיק...

למדנית

משתמש חדש
ממליצה לפנות ישר לרופא עיניים ילדים שיודע איך ללחוץ בצורה טובה.
יעיל יותר מעיסויים, ויכול למנוע ניתוח מיותר.

אם את באזור המרכז (וגם אם לא...) ממליצה על פרופ' שפירר הבן (אוריאל)

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
ממליצה לפנות ישר לרופא עיניים ילדים שיודע איך ללחוץ בצורה טובה.
יעיל יותר מעיסויים, ויכול למנוע ניתוח מיותר.

אם את באזור המרכז (וגם אם לא...) ממליצה על פרופ' שפירר הבן (אוריאל)
אני גם הייתי אצל רופא עיניים והוא בעצמו עשה עיסוי אבל אמר שיכול לחזור ולכן יש צורך שגם האמא תדע...

כוכבה ה.

משתמש פעיל
גם לבן שלי היה את זה
כל העיסויים לא עזרו
הרופאים אומרים לחכות עד גיל שנה, חיכינו ועשינו ניתוח
ניתוח ממש פשוט של כמה דקות אבל כן בהרדמה כללית
בהצלחה

דבורי-ריקי

משתמש פעיל
לבן שלי היה חסימה של דק הדמעות מאז שנולד היה לו המון הפרשות בעין ואמרו לנו רופאים בקופת חולים לחכות שיעבור.. ולא עבר וזה היה טעות שלא הלכנו בגיל קטן יותר כי הסיכוי שיפתח ללא ניתוח גבוה יותר בגיל קטן יותר. ואז הלכנו בגיל כמעט שנה לרופא עיניים קראו לו דר' סטרולוביץ חיים שהומלץ לנו והוא ניסה כמה פעמים לפתוח יש לו שיטה מסוימת( לנסות לחסוך ניתוח) ולא הצליח .הוא מראש אמר לנו שהסיכוי נמוך כי הילד כבר גדול.. ועשינו ניתוח בסופו של דבר. תבדקו על הרופא הזה אם עדיין רלוונטי זה היה לפני כמה שנים. אנחנו בזמנו מאד הצטערנו שלא טיפלנו בגיל קטן יותר אם רק היו אומרים לנו...

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
בטיפת חלב אמרו לי לא לשים אנטיביוטיקה רק ליום כי זה מזיק ונותן לחיידקים להתרגל לתרופה
יש למישהי ניסיון עם זה?
זה עצמו דבר נכון.
הייתי שמה ככה משחה אנטיביוטית ליום פה וליום שם לעיתים קרובות (בגלל סיבה אחרת) ובסוף הילד חטף אימפטיגו ולקח שני סבבי אנטיביוטיקה דרך הפה להתפטר מהחיידק.

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
רק מעדכנת
עשיתי עיסויים כמה ימים ועכשיו אני שמה לב שכבר מלא זמן שלא ראיתי הפרשה או נפיחות בעין
אז תודה רבה לכל המייעצים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה