כללי חנות לנדוניה

mizrachi m

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני צריכה לעשות לוגו לחנות שמוכרת דברים לנדוניה. איזה סמל/ חפץ אפשר להכניס ללוגו שמאפיין / מסמל נדוניה? (שם החנות היא- "לקראת כלה") תודה

mizrachi m

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אלו רק סקיצות לחנות נדוניה לכלות... חשבתי הרבה מה יכול לאפיין נדוניה לכן לקחתי- בית, סרט מתנה... איך אפשר להתקדם מכאן בבקשה...?! למי יש עוד רעיונות... תודה רבה!!

קבצים מצורפים

• סקיצות ללוגו.jpg
    KB 843.1 · צפיות: 10

mizrachi m

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צודקת!! למרות שעדין לא נתתי חשיבות לצבעים אלא יותר לעיצוב, לפונטים. נדוניה זה לבית, זה מתנות לכלה

mizrachi m

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני אישית הכי אהבתי את הלוגו הזה והתקדמתי איתו... איך יצא? יש הצעות לשיפור?

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    KB 745.9 · צפיות: 14

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
זה נראה כרגע כמו סקיצה לנדל''ן...
תעשי סדר, מה יש בחנות? למי החנות פונה? מה הסיגנון של הקהל יעד? היכן ממוקמת החנות? ועוד..
אח''כ תנפי את הכל ותעשי לך רשימה של סימבולים שהיית יכולה לשים במה שאמור לייצג את החנות.
הלוגו מעבא לסמבול, אמור לשדר את הסיגנון של החנות, את האויר והאווירה שם.
כלקוחה של נדוניה תשאלי ותיעצי עם כלות, מה הן היו רוצות לראות, מה ישדר להן את זה, ואיך. זה יעזור לך להתמקד.
בהצלחה!

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כלה מיד מתקשר לי עם שיפון/ והינומה,
כך שלדעתי גווני לבן ואפור יעשו את העבודה.
(ולגבי הבית - הוא קצת מרובע מידי)

mizrachi m

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מתאים צבע אחד?

קבצים מצורפים

• לקראת כלה.JPG
    KB 17.5 · צפיות: 11

mizrachi m

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הנושא הוא נדוניה לא שמלת כלה, טבעת נישואים, הינומה, תכשיטים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה