חנות בדים מוצלחת וזולה בירושלים

poto12

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בית הבד למיטב ידעתי הכי יקר
אבל יש שם מבחר של בדים יותר פיין
אם הרצון לזול
ביפו יש המוון חנויות כל אחת יותר זולה מהשניה אבל סגנון הבדים הוא עם פחות פייטים/ברוקרדים/פחות מבחר גוונים בקטיפות למשל וכו'

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י poto12;1902040:
בית הבד למיטב ידעתי הכי יקר
אבל יש שם מבחר של בדים יותר פיין
אם הרצון לזול
ביפו יש המוון חנויות כל אחת יותר זולה מהשניה אבל סגנון הבדים הוא עם פחות פייטים/ברוקרדים/פחות מבחר גוונים בקטיפות למשל וכו'

כלומר אם את רוצה בד לבגד חגיגי יהיה לך יותר קשה למצוא ביפו (למרות שמאחורי מקס סטוק יש חנות עם בדים יפייפיים אבל מאוד יקרים)
בדים ליום יום יותר פשוטים את יכולה למצוא שם בכיף.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אני קונה המון בבית הבד.
הם מאוד יקרים, אני קונה שם כי נח לי המיקום..
ביפו יש המון חנויות בדים, אמנם יותר פשוטים, השאלה למה את צריכה...
אם זה בגד לארוע את יכולה למצוא בבית הבד,
גם תיפורים בגבעת שאול חנות מצוינת...

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י טיגר;1902092:
כלומר אם את רוצה בד לבגד חגיגי יהיה לך יותר קשה למצוא ביפו (למרות שמאחורי מקס סטוק יש חנות עם בדים יפייפיים אבל מאוד יקרים)
בדים ליום יום יותר פשוטים את יכולה למצוא שם בכיף.

תודה,
אני לא מחפשת את זה עבור בגד.
מאחורי מקס טוק את מתכוונת בצד ימין שלו? או מאחוריו לגמרי?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בית הבד - נותנים שירות ואחריות.
ברח' צפניה - חוט ומחט.
יש בתחילת רח' מלכי ישראל חנות של פרסי (נדמה לי שאפילו קוראים לו 'הפרסי').
במרתף העיר יש בוטיק כזה לבדים ולסדקית. אני אישית מאד אוהבת.
חנויות במבנה בזאר בדים יש במורד רח' שטראוס ובתחילת קינג ג'ורג'.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מאחורי מקס סטוק- ברחוב הנביאים יש חנות של עודפי קדנה.

בדים זולים לשימושים שונים אני קונה ביפו,
יש כמה חנויות ממש בדוידקה וקצת למטה יותר לכיוון קינג ג'ורג' בד"כ אני מוצאת שם הכל במחירים סבבה.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אם את צריכה כמות גדולה של בדים שווה לך ליסוע לתל אביב רחוב נחלת בנימין (רחוב של חנויות בדים בלבד) זה ליד דיזינגוף.
אני עושה את זה מידי פעם וחוסכת המון!
את יכולה למצוא שם הכל- ובזול.

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תיפורים חנות מעולה.

D

Deleted 66182

אורח
אם את צריכה כמות גדולה של בדים שווה לך ליסוע לתל אביב רחוב נחלת בנימין (רחוב של חנויות בדים בלבד) זה ליד דיזינגוף.
אני עושה את זה מידי פעם וחוסכת המון!
את יכולה למצוא שם הכל- ובזול.
יש חנות ברחוב יפו במורד הרחוב אחרי הדוידקה בשם "נחלת בנימין"
מציעה בקטן...מת"א מבחר רב של בדים איכותים כולל ריפודים עזרים משלימים שירות נדיר.
ויש גם במורד רחוב שטראוס את ערוץ הבדים-מגוון יפה שירות יפה
קומה שלימה של וילונות ריפודים חוטים ואביזרי תפירה
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה