עזרה חנויות ספרים מומלצות

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מחפשת המלצה לחנויות ספרים טובות. הכי רלוונטיות מבחינתי הן חנויות באזור המרכז, אבל המלצות על חנויות בערים נוספות תועלנה מן הסתם לחברי הפורום הפזורים בכל הארץ.

מעדיפה כרגע המלצות על חנויות המוכרות ספרים מיד שנייה, אבל לא רק.
חשוב לי המבחר והליקוט האיכותי, וחשוב לי גם שהחנות תהיה בעלת מדיניות נוחה בקניית ספרים מפרטיים - יש בביתי מזוודה מלאה ספרים שברצוני למכור תמורת ספרים אחרים. ב'סיפור חוזר' מזכים בחמישה שקלים תמורת ספר, ואי אפשר לצרף ארבעה זיכויים כדי לרכוש ספר אחר תמורתם. כל זיכוי תקף לספר בודד בלבד. אם כך, זוהי חנות בלתי רלוונטית מבחינתי.

אגב, אני שונאת חנויות רשת, יש בי משהו דווקאי שנוהה אחר החנויות העתיקות שמונופולים טרם בלעו אותן. אז ההמלצה שלי היא על 'סופר ספר' (ספרים מיד ראשונה) ברח 'חזו"א פ. האדמו"ר מגור בבני ברק. מצאתי בה הרבה ספרים שתומחרו במחיר נמוך יותר ממחירי הרשתות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אשמח לשלוח באישי למתעניינים רציניים.
(צריכה לשלוף את המזוודה מאחורי השמאטעס במחסן).

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אשכול מצוין. באת בדיוק בזמן :)
אגב, אני שונאת חנויות רשת, יש בי משהו דווקאי שנוהה אחר החנויות העתיקות שמונופולים טרם בלעו אותן. אז ההמלצה שלי היא על 'סופר ספר' (ספרים מיד ראשונה) ברח 'חזו"א פ. האדמו"ר מגור בבני ברק. מצאתי בה הרבה ספרים שתומחרו במחיר נמוך יותר ממחירי הרשתות.
כמוני כמוך. חובבת כוכים נידחים עם אוצרות נדירים. הבעיה היא לצאת משם...

ההמלצות שלי:
1. אברמוביץ ספרים - קוטלר 5 בני ברק. מצאתי שם כמה אוצרות.
2. בוקספר- חנות ספרים חילונית אך מחזיקים גם ספרות חרדית לעיתים. ממוקמים בחיפה אך שולחים לכל הארץ. מחירים סבירים וקיים אתר שבו ניתן לבצע הזמנה. שירות מצוין.
3. דני ספרים ברח' אבן ישראל בירושלים- מכרה זהב עם ספרים מכל הסוגים, גם ספרות חרדית, במספר שפות ומגוון רחב של ספרי עיון. שירות מצוין של מוכרים ומוכרות יודעי ספר ומחירי יד שניה מצוינים.

עריכה: עכשיו קלטתי שאת גם רוצה למכור. איני יודעת אם החנויות שהמלצתי רוכשות מאנשים ובאילו תנאים.
מניחה שניתן לבדוק. ובכל מקרה אשמח שתתני רשימה. אני אשמח לקנות אם זה יהיה רלוונטי.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה