דרוש מידע חליפה בהזמנה אישית

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
שאלה:
קנינו בד משי עבור חליפה ארוכה
למי מהחייטים הנ"ל מומלץ להביאו שלא יפגום בבד ויעשה עבודה יפה?

אפרים

משתמש פעיל
מי זה יוסף?

ואיפה קונים בדים לחליפה? אני מניח שלא כל חנות בדים מחזיקה בד מתאים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תפרתי אצלו חליפה ארוכה. זה יצא מאוד יפה.
המספר שלו 0545712061
ניסית גם את שמאי?
אני תפרתי גם אצל יוסף, גם ניסים, גם אבו נאביל וגם שמאי
ובסופו של דבר תמיד חזרנו לשמאי.
מנסיון של כל המשפחה- 8 גברים סה"כ

להבין ולהשכיל

משתמש פעיל
אני לא ניסיתי, אבל לפי מה שראיתי איך שזה עומד על החברים שלי אני חושב שיוסף יותר מוצלח, אבל על טעם וריח אין להתווכח. ההצעה שלי תשאל את החברים שלך מי עשה אצל שמאי ומי אצל יוסף, ותבדוק איזה גיזרה נראה לך יותר יפה.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא מכיר את שמאי ויוסף וכ"ו
אבל תפרנו אצל אבו נביל ויצא פצצה
לקח 500 שח על התפירה
החיסרון שצריך להגיע אליו והוא נמצא בתוככי השוק ברובע המוסלמי....

איש הכותל

משתמש פעיל
יש חייט ערבי בשם חסן שיש לו חנות ברחוב שטראוס 3 ממש מוצלח!!! מגיעים אליו גם ראשי ישיבות בשביל פראקים. אמנם הוא לא זול 1800 לחליפה עם מכנס כולל בד משובח אב עושה עבודה יהודית
0548334667

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש חייט ערבי בשם חסן שיש לו חנות ברחוב שטראוס 3 ממש מוצלח!!! מגיעים אליו גם ראשי ישיבות בשביל פראקים. אמנם הוא לא זול 1800 לחליפה עם מכנס כולל בד משובח אב עושה עבודה יהודית
0548334667
ערבי עם עבודה יהודית? :rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה