חלון ממ"ד

רבקה גוטמן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
האם אפשר לשנות חלון של חדר ממ"ד שנפתח על ציר (כנף) לפתיחה של הזזה ?אני רוצה לפתור את הבעיה שהחלון גורם לפגיעה בראש למי שישן מתחתיו.

styehoshua

משתמש מקצוען
עד כמה שידוע לי החלון הוא חלון ממד שיש לו אפשרות לאטום את החדר
בהזזה אין אפשרות לגיע כנראה לכזו רמת איטום.
יש אפשרות שהחלון נפתח באלכסון ומכניס אוויר מלמעלה ע"י הזזת הידית ללמעלה
יכול להיות שלא בכל החלונות, אצלי זה ככה.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
חלון דור חדש אכן מגיע בהזזה, גם של הפלדה וגם של האלומיניום (הזכוכית)
הענין שאצלך זה לא דור חדש.
תשאלי את החברות בעצמם אם יש אפשרות לרכוש רק אלומניום מדור חדש. מאמינה שלא..
מבירור שאני עשיתי פלר"ז היו הכי אדיבים, תנסי אותם.

בכל מקרה אם לא חשוב לי הנושא של המוגנות למלחמה, את יכולה להוציא ולהתקין חלון זכוכית.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
חלון מדגם "דור חדש" נותן אפשרות להזזה בזכות החלון פלדה שהוא זה שמקבל את האטימה לגזים ...
אבל במקרה שלך החלון פלדה כבר קיים והוא לא מהדגם החדש כך שלא ניתן להחליף להזזה ...כי לא יהיה לך אטימה לחלון , הזזה -לא יכול להיות אטום
מה שאת יכולה לעשות זה החלפת חלון האלומניום הפנימי לחלון "דריי קיפ"
שזה פתיחה של קיפ על ציר מספריים וגם פתיחה רגילה כמו שיש כיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה