אלי-אקספרס חיקויי מותגים גלויים ומוסתרים- ודיון בנושא זה בלבד!

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לנעלי מותג לילדה מידה 25 .
אולי PUMA
תודה רבה
נעלי פילה ,
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו חולצה, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
לאחר הרכישה, יש לרשום למוכר בהודעה את הקוד BEST , לכל בעיה אין לפנות למוכר, בשביל זה אני כאן
ק.ש.
0c51b76b.jpg
58df8890.jpg
2137b749.jpg
14a951c3.jpg
3ab35318.jpg
b6976d0d.jpg
ae2cd2e5.png

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי PUMA
תודה רבה
נעלי אדידס,
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו חולצה, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
לאחר הרכישה, יש לרשום למוכר בהודעה את הקוד BEST , לכל בעיה אין לפנות למוכר, בשביל זה אני כאן
ק.ש.
e2d9fa67.jpg
dcb466e4.jpg
fffce0a5.jpg
3bc3be79.jpg
f02eeef2.jpg
3ab46ea6.jpg
41875585.jpg
91e13f2b.jpg
32363258.png

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי PUMA
תודה רבה
נעלי טומי,
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו נעליים, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
2d2c282e.jpg
f2dbec8d.png
7e00f3d6.png
9361cf69.png
9cd40f0a.png

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אולי PUMA
תודה רבה
יש עוד דגמים של נייק, האג, אדידס ואול סטאר
נעלי טומי,
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו כבלים, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
5ca38d4a.jpg
9f37745a.jpg
ca4ae913.jpg
70a5240d.jpg
7ceb61b2.jpg
40e46d99.jpg
3a0b5748.jpg

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש גרבי מותגים לגברים כמו....
מצאתי קצרות, 100% כותנה
קישור לרכישה
ק.ש.
f08092b0 (1).png

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש גרבי מותגים לגברים כמו....
וזה של פולו
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו גרביים, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
adcfedf7.jpg
ada51264.jpg

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אשמח לקישור לשעון מותג לנערה בת 20. תודה!
שעון גו'צי
קישור לרכישה
ק.ש.
FotoJet - 2023-01-24T094639.122.jpg

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עגילי פנדורה, עשוי מכסף 925
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו עגילים, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
FotoJet - 2023-01-24T095855.338.jpg

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

נעמי אדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
יש תיק גב בגודל שנכנס קלסר?
שעון גו'צי
קישור לרכישה
ק.ש.
צפה בקובץ המצורף 1296933
יש סיכוי לתמונות ברורות יותר של השעון?

א נ

משתמש פעיל
יש עוד דגמים של נייק, האג, אדידס ואול סטאר
נעלי טומי,
קישור לרכישה
כשתכנסו לקישור תראו כבלים, התעלמו, יש לבחור בלינק המצ"ב את הקוד הרשום בצד התמונה
ק.ש.
צפה בקובץ המצורף 1296524צפה בקובץ המצורף 1296525צפה בקובץ המצורף 1296526צפה בקובץ המצורף 1296527צפה בקובץ המצורף 1296528צפה בקובץ המצורף 1296529צפה בקובץ המצורף 1296530
ממש תודה
קיבלתי תיאבון אפשר לשלוח את שאר הדגמים שהוצעו
נייק, האג, אדידס ואול סטאר

אני אני

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה