פנאי חיפוש ספר

יצירתי ביותר

משתמש חדש
האם יש למישהו להעלות את הספר הבריחה אל החופש של רות גרשונוביץ חלק ב
תודה רבה
או האם יש למישהו מושג איפה ניתן להשיג?

יצירתי ביותר

משתמש חדש
רות גרשונביץ היא אשתו של נחמן גרשונביץ הסופר של פתח מילוט ומאזן אימה ועוד היא הוציאה ספר מרתק סיפור חיים אמיתי וכואב נורא שהתרחש כאן בישראל החרדית

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים

על מה מדבר הספר הזה?
גם להגיד את הסיבה, זה לא מתאים.
אבל בגדול, תיאור של מסכת חיים שלמה של התעללות, על גבול הלא יאמן.
(למי שמכיר התיאורים של גרשנוביץ' גם ככה הם על גבול הספר-סרט, וכשזה נושאים רגישים כ"כ, זה ברמה של אין הדעת סובלתן!).
אתם לא מפסידים כלום, רק מרוויחים שלוות נפש, וריחוק מן הכיעור ומן הדומה לו!

יצירתי ביותר

משתמש חדש
גם להגיד את הסיבה, זה לא מתאים.
אבל בגדול, תיאור של מסכת חיים שלמה של התעללות, על גבול הלא יאמן.
(למי שמכיר התיאורים של גרשנוביץ' גם ככה הם על גבול הספר-סרט, וכשזה נושאים רגישים כ"כ, זה ברמה של אין הדעת סובלתן!).
אתם לא מפסידים כלום, רק מרוויחים שלוות נפש, וריחוק מן הכיעור ומן הדומה לו!
תיהיה בטוח שברגע זה, אי שם, יש אנשים שעוברים כרגע חיי ניצול, בדיוק כמו נחמן ורות גרשונביץ!!! והספר הזה חייב להתפרסם כמה שיותר
ניבול פה אין שמה, תפוצת הספר תביא למודעות, לא להיות חיות מחמד של אף אחד
אם הייתי שר החינוך הייתי מכניס את הספר הזה בתוכנית הלימודים הישראלית
אתה צודק שלא כדאי להיחשף למידות רעות
אבל להיות בת יענה זה לא אופציה

ר' יעקב ישראל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
עימוד ספרים
תיהיה בטוח שברגע זה אי שם יש אנשים שעוברים כרגע חיי ניצול בדיוק כמו נחמן ורות גרשונביץ והספר הזה חייב להתפרסם כמה שיותר
ניבול פה אין שמה, תפוצת הספר תביא למודעות, לא להיות חיות מחמד של אף אחד
אם הייתי שר החינוך הייתי מכניס את הספר הזה בתוכנית הלימודים
אתה צודק שלא כדאי להיחשף למידות רעות
אבל להיות בת יענה זה לא אופציה
התיאורים הגרפיים בספר לא מתאימים בשום צורה לאדם שומר תורה ומצוות!
חד משמעית צריך מודעות, אבל את זה עושים בצורה אחראית ומבוקרת, ולא בצורה מופקרת!

יצירתי ביותר

משתמש חדש
התיאורים הגרפיים בספר לא מתאימים בשום צורה לאדם שומר תורה ומצוות!
חד משמעית צריך מודעות, אבל את זה עושים בצורה אחראית ומבוקרת, ולא בצורה מופקרת!
אם ככה אני מסכים איתך לגמרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה