אופיס 365 חיפוש מתקדם ב'וורד'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ממוחשב

משתמש חדש
יש לי כמה תיקיות, כל אחד עם די הרבה קבצי וורד.

אני צריך לעשות חיפוש למצוא מילה מסויימת בקבצים, ואני לא רוצה להכנס בשביל זה לכל קובץ בנפרד.

האם יש איזה תוכנה שיכולה לעשות חיפוש ולהראות לי את מס' התוצאות בכל קובץ ואת התוצאות עם 2 שורות הנלוות אליו.

לפי מיטב זכרוני ב'DOS' (דוס) יש כזה דבר, מי יכול לעזור לי בWINDOWS....

תודה למפרע למגיבים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מס' תוצאות בקובץ ו2 שורות נלוות אני לא יודע איך, אבל חיפוש פשוט אפשר לעשות בחיפוש של ה windows
(התחל -> חיפוש -> מסמכים -> אפשרויות חיפוש מתקדמות -> מילה או ביטוי בתוך הקובץ)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מס' תוצאות בקובץ ו2 שורות נלוות אני לא יודע איך, אבל חיפוש פשוט אפשר לעשות בחיפוש של ה windows
(התחל -> חיפוש -> מסמכים -> אפשרויות חיפוש מתקדמות -> מילה או ביטוי בתוך הקובץ)

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
החיפוש של הווינדוס בתוך קובץ לא יעיל במיוחד בפרט בעברית.
הנה תוכנה מדהימה של גוגל. התוכנה בהתחלה יוצרת אינדקס על הדיסק הקשיח [בכוננים והתיקיות שמגדירים לו] ואז בשבריר שניה מקבלים תוצאות של חיפוש בתוך קבצים.
האינדקס יכול לקחת כמה שעות בהתאם לכמות החומר, לכן כדאי למקד את האינדקס למקומות הנצרכים ולא סתם על כל המחשב.
העליתי את התוכנה בפורום חומרה. א. שם זה המקום הנכון. ב. שם הקבצים לא ממתינים לאישור מנהלים...
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=332335#post332335

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י א.ישראל;332313:
גם בקבצי word?
לי תמיד זה מצא מה שחיפשתי

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אגב - גם ב word עצמו יש כלי חיפוש כזה:
בתפריט "פתיחה" של קובץ חדש ב word יש תפריט שנקרא "כלים" והאופציה הראשונה שם היא חיפוש

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אגב - גם ב word עצמו יש כלי חיפוש כזה:
בתפריט "פתיחה" של קובץ חדש ב word יש תפריט שנקרא "כלים" והאופציה הראשונה שם היא חיפוש

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי אתה צודק. לי לא היה נסיון טוב עם זה.
בכל אופן מבחינת מהירות החיפוש אין מה להשוות לגוגל.
זה פשוט מדהים המהירות שגוגל מוצא בכל המחשב. ממש בשבריר שניה.

שלג

משתמש חדש
החיפוש המובנה בWord שהוא היה די מסורבל ביחס לתוכנה הגוגלית האמורה, כבר איננו קיים עוד ב2007.
אפשר לפתח מאקרו קטן שיעשה את ההעבודה, השאלה מי מתנדב לכתוב אותו...
החיסרון של התוכנה הנז', היא העבודה ברקע תמיד כי לאנדקס את הקבצים, זה גוזל זיכרון ומעבד (לא רציני, אבל דין פרוטה...)

ממוחשב

משתמש חדש
נכתב ע"י א.ישראל;332313:
הנה תוכנה מדהימה של גוגל. התוכנה בהתחלה יוצרת אינדקס על הדיסק הקשיח [בכוננים והתיקיות שמגדירים לו] ואז בשבריר שניה מקבלים תוצאות של חיפוש בתוך קבצים.
האינדקס יכול לקחת כמה שעות בהתאם לכמות החומר, לכן כדאי למקד את האינדקס למקומות הנצרכים ולא סתם על כל המחשב.

תודה.
האם יש אפשרות לקבל הוראות בעברית

איך אני מגדיר שלא יחפש באינטרנט רק בתיקיה מסויימת?

זיס

משתמש פעיל
ערב טוב
אני מקפיץ כדי לדעת האם יש תוכנה יותר טובה היום?
תודה רבה מראש

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לי כמה תיקיות, כל אחד עם די הרבה קבצי וורד.

אני צריך לעשות חיפוש למצוא מילה מסויימת בקבצים, ואני לא רוצה להכנס בשביל זה לכל קובץ בנפרד.

האם יש איזה תוכנה שיכולה לעשות חיפוש ולהראות לי את מס' התוצאות בכל קובץ ואת התוצאות עם 2 שורות הנלוות אליו.

לפי מיטב זכרוני ב'DOS' (דוס) יש כזה דבר, מי יכול לעזור לי בWINDOWS....

תודה למפרע למגיבים.

יש לי תוכנת חיפוש ואיתה אפשר לחפש בכל המחשב, בקבצי PDF וקבצי וורד וסוגי קבצים רבים אחרים. ראה וידאו כאן, ומדריכים כאן. התוכנה כבר קיימת 7 שנים ויש לה המון המלצות חמות ראה כאן.

זוכר שכתבת ולא זוכר איפה? התוכנה תמצא את זה מיד!
  1. מותאמת במיוחד לשפה העברית, למשל אפשר לחפש רמב"ם עם הגרשיים והתוכנה יודעת שזו מילה אחת
  2. התוכנה מתעלמת מהניקוד, כך שאם הטקסט מנוקד אפשר לחפש מילים בלי לנקד אותם.
  3. תמיכה בחיפוש טבלאי: קידומות, סיומות, קידומות דיקדוקיות, מרחק בין מילים, לפי הסדר.
  4. חיפוש מהיר ביותר גם במאגרים גדולים של מאות אלפי קבצים ומאות מליוני מילים. אפשר לחפש בכל ההיברבוקס.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מדריך לתוכנת החיפוש אפשר למצוא כאן
וגם כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה