אופיס 365 חיפוש והחלפה בתחילת שורה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ראיתי בפורום - אך לא הצלחתי!

יש לי מסמך (טבלא) ששם - כל מקום שיש את המילה שלום בתחילת שורה - אני צריך למחוק

איך מחפשים תחילת שורה ומחליפים את זה בכלום - כדי שימחק לי את כל איפה שכתוב שלום בתחילת שורה ,
יש מקומות שכתוב שלום - אבל זה באמצע שורה - וזה חייב להישאר!

איזה קוד צריך לעשות בחיפוש והחלפה?

תודה רבה לעוזרים

נקדן זריז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מבין שהכוונה לוורד.
אפשר בשני דרכים:
א. ללחוץ בחיפוש והחלפה על 'עוד' ואז נפתח אפשרויות נוספות, אח"כ ללחוץ על 'מיוחד' ולבחור בסימון פיסקה [האופציה הכי למעלה], ויגיע סימון כזה: ^p [אפשר גם להעתיק מכאן] וליד הסימון לכתוב שלום:
^pשלום
ואת זה להחליף בסימון פיסקה בלבד ^p.
ב. לבחור 'השתמש בתוים כללים' ובהחלף את לרשום \^13שלום ולהחליף ב\^13
הצלחה רבה!

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י נקדן זריז;n5003525:
אני מבין שהכוונה לוורד.
אפשר בשני דרכים:
א. ללחוץ בחיפוש והחלפה על 'עוד' ואז נפתח אפשרויות נוספות, אח"כ ללחוץ על 'מיוחד' ולבחור בסימון פיסקה [האופציה הכי למעלה], ויגיע סימון כזה: ^p [אפשר גם להעתיק מכאן] וליד הסימון לכתוב שלום:
^pשלום
ואת זה להחליף בסימון פיסקה בלבד ^p.
ב. לבחור 'השתמש בתוים כללים' ובהחלף את לרשום \^13שלום ולהחליף ב\^13
הצלחה רבה!

כן מדובר בוורד - זה הפורום כאן - -- -
הבעיה היא שזה בתחילת שורה שהוא לא תחילת פיסקה!!!!

והאופציה השניה - פריט לא נמצא!!!

מורדי

משתמש רשום
תנסה את האופציה הראשונה שנקדן כתב לך אבל במקום "סימון פיסקה" תבחר "מעבר שורה ידני" ואז יופיע לך ^l.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י מורדי;n5004445:
תנסה את האופציה הראשונה שנקדן כתב לך אבל במקום "סימון פיסקה" תבחר "מעבר שורה ידני" ואז יופיע לך ^l.

תנסה אלצך ותגיד לי אם זה עובד לך - לי לא הלך גם מה שאתה הצעת.....

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי זה יעזור לך:
הנה מאקרו שיכניס לך סימן # בתחילת כל תא של טור ראשון בכל טבלה שבמסמך.
אח"כ תוכל לחפש "#שלום" ולמחוק
קוד:
Sub findintable()
    For i = 1 To ActiveDocument.Tables.Count
       For k = 1 To ActiveDocument.Tables(i).Range.Rows.Count
        ActiveDocument.Tables(i).Columns(1).Cells(k).Range.InsertBefore "#"
       Next
    Next
End Sub

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י קרש;n5005548:
אולי זה יעזור לך:
הנה מאקרו שיכניס לך סימן # בתחילת כל תא של טור ראשון בכל טבלה שבמסמך.
אח"כ תוכל לחפש "#שלום" ולמחוק
קוד:
Sub findintable()
For i = 1 To ActiveDocument.Tables.Count
For k = 1 To ActiveDocument.Tables(i).Range.Rows.Count
ActiveDocument.Tables(i).Columns(1).Cells(k).Range.InsertBefore "#"
Next
Next
End Sub

אני חוזר שוב - אולי לא הבנתם אותי - המילה שלום לדוגמא - לא נמצאת בתחילת תא!

אני יפרט במדוייק ואז תבינו אותי -
אני עושה מדבקות- כמובן במיזוג דואר,
יש לפעמים שם ארוך ואז במדבקה זה עובר לי לשורה הבאה, - מה שני רוצה שמי שקופץ לשורה הבאה (בדרך כלל זה המילה שליט"א)- אז כל שליט"א שכתובה בתחילת שורה - למחוק אותה!

איך עושים את זה - במקום לעבור על מאות (!) מדבקות ולראות איזה שליט"א החליט לטייל לשורה הבאה?????

(להקטין גופן זה גם לא שייך כי זה יכול לצאת קטן למדי- ולהקטין סתם את כולם - חבל להוציא את העיניים של הדוור...)

מה לעשות? אז הכי רלוונטי זה למחוק את השליט"א שקפץ שורה,
השאלה איך לעשות???

תודה רבה לעוזרים !!!!!!!

Yisrael

משתמש פעיל
בעיקרון הבעיה במקרה שלך היא שוורד לא מזהה את השורות בתור range, כך שאי אפשר "לדבר" עליהן בתכנות ב VBA, מה שכן אפשרי זה לקבל information בנוגע למיקום הסמן, אפשר להשתמש עם המידע הזה עם קצת ואולי הרבה קומבינציה בשביל להגיע לתוצאה שאתה מבקש, העניין הוא שזה יכול לסרבל את הקוד מאוד, אם בכל זאת זה משמעותי לך ואתה מעוניין, תגיד ומקווה שאמצא זמן לכתוב את זה.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בכיון שישראל אמר, אפשר לעשות בדיקה פשוטה, אם Y של המילה הראשונה בפיסקה לא שווה ל Y של המילה האחרונה בפיסקה סימן שהפיסקה מתפרסת על יותר משורה אחת.

Avshalom05

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י Rרחמים;n5010956:
בכיון שישראל אמר, אפשר לעשות בדיקה פשוטה, אם Y של המילה הראשונה בפיסקה לא שווה ל Y של המילה האחרונה בפיסקה סימן שהפיסקה מתפרסת על יותר משורה אחת.

פירוש רש"י-
אז מה עושים???

מורדי

משתמש רשום
נכתב ע"י Avshalom05;n5011031:
פירוש רש"י-
שלכתוב קוד כזה, ידרוש מהגולשים פה יותר זמן ממה שיקח לך לעבור על המדבקות, ולמחוק את השליט"א.

נכתב ע"י Avshalom05;n5011031:
אז מה עושים???

להקל עליך אתה יכול במקום למחוק כל פעם להוסיף אות כלשהי לפני השליט"א (ככה אתה צריך רק לדפדף למטה עם החץ ומידי פעם לדחוף אות), ואח"כ לעשות חיפוש של "ךשליט"א" (לדוגמה) והחלפה בכלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה