מידע שימושי חיפוש בגוגל נפתח במנוע חיפוש של Microsoft bing??

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
למרות כל ההגדרות ...
נפתח במנוע חיפוש של Microsoft??
נתקלתי בזה בכמה מחשבים היום עם סינון של אתרוג!!
מישהו נתקל או יודע על פיתרון?
מצורף צילום.

קבצים מצורפים

• 1111.mp4
    KB 494.5

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עדיף את זה מאשר ה 'אני לא רובוט'
אני חושב ש"אני לא רובוט" הסתיים..
אבל במנוע חיפוש של בינג לא עדיף מכיוון שהרבה יותר שורות חיפוש חסומים ופחות מידע..
וממש אי אפשר לעבוד ככה.

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לקוחות יקרים,
בימים האחרונים גוגל מחייבת משתמשים בחיפוש בגוגל לעבור תהליך אימות (״אני לא רובוט״) בקאפצ׳ה של גוגל.
רימון נמצאת בקשר עם גוגל להסרת תהליך האימות אך הענין טרם נפתר.
עד לפתרון הבעיה, רימון מפנה את חיפוש ברירת המחדל למנוע של חברת מייקרוסופט (Bing), כדי לאפשר חיפוש ללא צורך באימות (אם לא הופנתם אוטומטית ניתן לגשת אל: www.bing.com
לקוח המעוניין לחפש בכל זאת במנוע של גוגל, יכול להקליד בשורת הכתובת google.com ואז החיפוש יתבצע בגוגל, כנראה עם תהליך אימות (״אני לא רובוט״).
אנו עושים כמיטב יכולתנו לפתור את הנושא בהקדם מול גוגל ומתנצלים על אי הנוחות הזמנית.
לשירותכם,
אינטרנט רימון

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לקוחות יקרים,
בימים האחרונים גוגל מחייבת משתמשים בחיפוש בגוגל לעבור תהליך אימות (״אני לא רובוט״) בקאפצ׳ה של גוגל.
רימון נמצאת בקשר עם גוגל להסרת תהליך האימות אך הענין טרם נפתר.
עד לפתרון הבעיה, רימון מפנה את חיפוש ברירת המחדל למנוע של חברת מייקרוסופט (Bing), כדי לאפשר חיפוש ללא צורך באימות (אם לא הופנתם אוטומטית ניתן לגשת אל: www.bing.com
לקוח המעוניין לחפש בכל זאת במנוע של גוגל, יכול להקליד בשורת הכתובת google.com ואז החיפוש יתבצע בגוגל, כנראה עם תהליך אימות (״אני לא רובוט״).
אנו עושים כמיטב יכולתנו לפתור את הנושא בהקדם מול גוגל ומתנצלים על אי הנוחות הזמנית.
לשירותכם,
אינטרנט רימון
בקיצור או "אני אל רובוט" או לא חיפוש דרך "גוגל" תחליטו.....

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה עושים???? אני משתגעת
בחיפוש של מייקרוסופט לא הכל נפתח לי וכשאני מכניסה GOOGLE.COM מביא אותי לאותו דבר!!!!!
אני כבר יומיים חייבת לפתוח אתר מסוים ולא נפתח
אוףףף יאוש!!!:confused:

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה עושים???? אני משתגעת
בחיפוש של מייקרוסופט לא הכל נפתח לי וכשאני מכניסה GOOGLE.COM מביא אותי לאותו דבר!!!!!
אני כבר יומיים חייבת לפתוח אתר מסוים ולא נפתח
אוףףף יאוש!!!:confused:
נסו כאן
וגם במייקרוסופט ניתן ללחוץ על הקישור> קליק ימינה בעכבר> מעבר לאתר וכו'

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עידכון:
משתמשי רימון/ אתרוג
חזר לפעול חיפוש בגוגל ללא השאלה "אני לא רובוט"
ולא מופנים יותר לחיפוש בבינג..
נקווה שיחזיק מעמד לתקופה ארוכה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה